Гроші до зарплати на картку: не бійтесь попросити!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Життя вчить нас правильно розпоряджатись грошима, але ж воно і підкидує нам непередбачені ситуації. Кожен може пригадати випадки, коли затримували зарплату або терміново знадобились кошти на медичні послуги, або інші непередбачені витрати, які змусили хвилюватись. В будь-якому з цих випадків, завжди допоможуть гроші до зарплати на картку, які люб`язно позичить «Ваша Готівочка». Що для цього потрібно? Давайте дізнаємось.

Гроші до зарплати на картку: особливості сучасної системи мікрокредитування

Чим відрізняється мікрокредит від звичайного банківського кредиту? Як і будь-яка інша послуга, вона має свої переваги і, в деякому сенсі, недоліки. До переваг можна віднести:

  • максимально просте оформления. Компанія спирається тільки на основну інформацію - паспортні дані і ІПН. Цього достатньо, щоб кредит до зарплати був оформлений без особливих проблем;
  • швидке рішення. Клієнту, якому знадобились гроші до зарплати, не доведеться чекати декілька днів, доки розглядатиметься заявка і документи. Звертаючись за кредитом у «Ваша Готівочка», рішення повідомляють за чверть години, що дозволяє планувати свої подальші дії;
  • споживча позика до зарплати відрізняється невеликою сумою, отже її легше сплатити, ніж звичайний банківський кредит;
  • кредитний термін клієнт вибирає самостійно. Потрібні гроші на декілька днів? Жодних проблем. Хочете користуватись позикою довше? І це можливо.

Таким чином, мікрокредити будуть вигідні тим, кому потрібна порівняно невелика сума. З іншого боку, переваги такої системи можуть обернутись і недоліком. Так, клієнти, які розраховували на суму в декілька десятків тисяч, будуть вимушені звертатись до банку - «Ваша Готівочка» видає позики до 7000 гривень. Крім того, потрібно уважно поставитись до розрахунку позики: особливість мікрокредитування полягає в тому, що % нараховуються щоденно.

Позика до зарплати: скільки доведеться сплатити?

Мета «Ваша Готівочка» - допомогти людям, яким потрібні гроші до зарплати на невеликий термін. Щоб кожен позичальник зміг точно спланувати свої витрати, компанія чітко прописує всі умови на сайті, а також дає консультації онлайн та по телефону. Основними правилами є:

  • кожен, хто звертається, може розраховувати на гроші до зарплати на картку у сумі, яка не перевищує 7 тисяч гривень. Мінімальний розмір позики - 200 гривень;
  • мінімальний період кредитування становить одну добу. Рекомендований термін користування грошима складає 16 днів, проте може бути пролонгований або сплачений достроково;
  • гроші позичають особам, вік яких не менше 18-ти років. Неповнолітні позичальники не можуть розраховувати на обслуговування;
  • % ставка по кредиту є єдиною для всіх і складає 2% від повної суми. Відсотки нараховуються щоденно і сплачуються під час розрахунку, згідно кількості фактичних днів користування грошима.

Найважливішою умовою для плодотворої співпраці є чесність позичальника. Це означає, що він не тільки має надати достовірні дані, але і використовувати для фінансових операцій власну банківську картку. Дотримання цих вимог строго фіксується системою.

Гроші до зарплати: корисні послуги мікрокредитних компаній

Намагаючись полегшити і спростити процедуру оформлення позик, «Ваша Готівочка» підготувала багато корисних доповнень. Одним з них є калькулятор, який розраховує остаточну суму позики до зарплати за мить. Проста програма розміщена прямо на сайті і дає можливість розрахувати %, повну суму і кредитний період.

Велика увага приділяється системі безпеки. Позичаючи гроші до зарплати на картку без безпосереднього контакту з клієнтом, компанія забезпечила максимально надійну і продуману систему захисту. До неї належать: ретальная перевірка даних, а також верифікація картки. Саме верифікація дозволяє встановити особистість, підтвердити, що саме він планує здійснити кредитну операцію і уникнути дій зловмивників.  

Беручи кредит до зарплати, варто реально оцінити свої можливості. Набагато легше позичити кошти у нас, зберегти сили і час, а також свій бюджет.