Гроші до зарплати - моментальний кредит без зайвих зусиль

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Сьогодні позика грошей до зарплати потрібна фактично всім, тому більшість Ваших знайомих можуть заздалегідь передбачити, з якою метою Ви до них звертаєтеся. Погодьтеся, не дуже приємно, коли близька людина починає уникати розмови з Вами, відхиляти дзвінки, тому що заздалегідь знає, що Ви будете просити гроші... Але не варто ображатися. Можливо, Ваш знайомий і сам знаходиться у скрутному фінансовому становищі. Йому не дуже зручно відмовляти Вам, проте, все-таки, виділити бойда невеличку суму з власного бюджету просто не в змозі. Замість того, щоб псувати стосунки з близькими, Ви можете позичити гроші до зарплати онлайн у компанії «Ваша Готівочка» і залишити всі хвилювання.

Де взяти гроші до зарплати: моментальне кредитування

Для оформлення заявки потрібні лише паспорт, ІПН і пенсійне посвідчення (для пенсіонерів). Отже, цей спосіб по праву можна назвати найоптимальнішим з існуючих в Україні! Давайте розглянемо його детальніше.

Система дуже проста: Ви оформлюєте заявку на гроші до зарплати на картку на сайті, ми розглядаємо її, підтверджуємо і переказуємо гроші за вказаними реквізитами. Для заповнення заявки Вам не знадобляться ані довідка про доходи, ані будь-які інші документи про офіційне працевлаштування тощо. Ви просто правильно вказуєте свої паспортні дані, ІПН і реквізити карточки банку. На те, щоб перевірити заявку і переказати гроші до зарплати на картку знадобиться до 15-ти хвилин. І цей час Ви можете провести за чашкою улюбленого чаю, аніж очікуючи у черзі банківського відділення.

Як бачите, позичити гроші до зарплати в Україні стало дійсно просто. І саме легкість оформлення викликає у багатьох запитання. Ми розуміємо Вас, тому розповімо про послугу якомога детельніше.

Як переказуються гроші до зарплати на картку: деталі

Ми пропонуємо просту і доступну абсолютно кожному процедуру оформлення позики, тому що ми не банк і працюємо зовсім за іншою схемою. І, найголовніше, ми довіряємо своїм клієнтам.

Компанія просить клієнта, який звертається за грошима до зарплати онлайн на картку, вказувати тільки основну інформацію (не перевіряється кредитне минуле, платоспроможність тієї або іншої людини). Ми ставимося до кожного позичальника з повагою і переконані, що Ви самостійно можете вирішити, коли повернути позику. І це правильно, адже не завжди відмітка у тродовій книжці або довідка з бухгалтерії відображають реальну ситуацію.

На той випадок, якщо Ви помилитеся з розрахунками або стануться непередбачені труднощі, ми передбачили процедуру відтермінування (пролонгацію). Якщо Ви не можете повернути позичені у нас гроші до зарплати вчасно, то звертайтеся до нас і ми оформимо пролонгацію.

Позичаємо гроші до зарплати в Україні: як саме

Ви можете отримати гроші до зарплати онлайн на картку після заповнення невеличкої заявки у нас на сайті. Алгоритм наведений нижче, все елементарно:

  • відкриваємо головну сторінку нашого сайту;
  • вибираємо, в якому розмірі Вам потрібні гроші до зарплати і на який термін.
  • заповнюємо заявку і очікуємо, коли гроші надійдуть на карточку.

Обов’язковий етап - реєстрація. Вона надає доступ до персонального кабінету на сайті, де заповнюється заявка на гроші до зарплати онлайн, якщо Ви вже зареєстровані, то пропускайте цей крок.

Також Ви можете вказати у заявці, що хочете отримати гроші до зарплати готівкою. Якщо це так, уточніть адресу найближчого до Вас представництва мережі компанії у розділі «Контакти».

Заповнюючи заявку, прослідкуйте, будь ласка, щоб у формі не було помилок, інакше система може заблокувати таку анкету. Також приділіть увагу карточці, реквізити якої вказуєте: вона має бути видана будь-яким з банків України і мати логотип платіжної системи MasterCard або Visa.

Отримати гроші до зарплати в Україні стало простіше, аніж позичити у друзів. Не бійтеся використовувати нові можливості, вибирайте сучасний спосіб вирішення фінансових проблем!