Гроші до зарплати - моментальне кредитування в Україні

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Чому б нас не повчали прислів’я та приказки, проте щастя часто впирається у фінанси. Складно бути щасливими останні дні перед зарплатою, особливо якщо Ви не розрахували розтрати, а залишилися сущі копійки. Але Ви не єдина людина, яку спіткає така проблема, враховуючи поточну економічну ситуацію в країні.

На щастя, сучасний ринок миттєво реагує на обставини. Фінансова криза, звісно, негативно вплинула на матеріальне становище громадян, проте стала поштовхом у фінансовій галузи, тому більшість послуг вийшли на новий рівень. Сьогодні реально отримати гроші до зарплати буквально за 15 хвилин всього лише за паспортом та ІПН. Ми говоримо абсолютно серйозно - без поручителів, довідок і перевірок. Всього лише чверть години і проблема нестачі грошей буде вирішена. Як Вам? Давайте дізнаємося про це детальніше.

Терміново потрібні гроші до зарплати: що робити?

Якщо Ви опинилися у ситуації, коли негайно потрібні фінанси, а зарплату ще не виплатили, то пропонуємо дієвий і надійний варіант. Про це далі.

По-перше, припиніть хвилюватися. Компанія «Ваша Готівочка» надасть гроші до зарплати і не залишить Вас сам на сам з проблемами. І все це без кредитної перевірки, черг і поручителів! Ми спеціалізуємося на миттєвому кредитуванні, отже послуга відточена до ідеалу.

По-друге, виберіть оптимальний для себе спосіб оформлення позики. Так-так, способів відкрити позики ми пропонуємо декілька: це гроші до зарплати на картку онлайн або готівкою. Все залежить від того, як буде зручніше Вам. Для отримання кредиту онлайн, потрібен тільки доступ до інтернету. Щоб відкрити позику готівкою, необхідно особисто звернутися до відділення компанії (з актуальною картою розташування представництв можна ознайомитися на сайті). Отже, у наступному розділі ми детально розглянемо алгоритм оформлення грошей до зарплати кожним зі способів окремо.

Як оформлюються гроші до зарплати онлайн на сайті?

Окрему увагу варто приділити позиці грошей до зарплати на картку онлайн в Україні (через сайт), адже такий спосіб дозволяє 24/7 звертатися за фінансовою допомогою. Тут все максимально просто:

  • відкрийте сайт «Ваша Готівочка»;
  • виберіть суму і період, через який плануєте погасити позику;
  • заповніть невеличку заявку.

Щоб отримати гроші до зарплати на банківську картку, зверніть увагу, щоб картка мала логотип платіжної системи Visa або MasterCard і була зареєстрована на Ваше ім’я. Якщо такої карточки немає, то звертайтеся за грошима до зарплати готівкою (про це трохи згодом).

Повернемося до того, як гроші до зарплати на картку онлайн позичаються через сайт. Нам вдалося зробити процедуру оформлення максимально швидкою і зрозумілою: всього за 15 хвилин автоматизована система перевіряє персональні дані позичальників на достовірність і фахівець компанії підтверджує грошовий переказ. Отже, заповнюйте заявку правильно, щоб миттєво отримати гроші до зарплати і не заповнювати заявку двічі.

Як отримати готівкою гроші до зарплати в Україні: це просто

Якщо Вам зручніше отримувати гроші до зарплати в Україні готівкою, то ми будемо раді бачити Вас у відділенні. Як і під час отримання позики грошей до зарплати на особисту картку, спочатку необхідно заповнити онлайн заявку. Будь ласка, приділіть увагу заповненню форми заявки на гроші до зарплати онлайн, адже анкети з помилками блокуються комп’ютером.

Позики видаються на суму до 7000 гривень, а щодо періоду користування грошима, то він складає 16 днів (за необхідності можна пролонгувати). Сьогодні необхідність позичати гроші до зарплати - «явище», яке зустрічається доволі часто. Тому, ми врахували всі побажання клієнтів і запропонували доступну послугу - мікропозику. Так, Вам не потрібно нікого просити про допомогу і витрачати багато часу, адже оформлюються гроші до зарплати на картку або готівкою моментально. 

Використовуйте всі можливості, які надає Вам новий формат кредитування - швидкі кредити. Ми завжди до Ваших послуг!

Будемо раді допомогти!