Гроші до зарплатні на картку чи готівкою - вирішуйте самостійно

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Позичте гроші до зарплатні за допомоги «Ваша Готівочка». Якщо раніше Ви всіляко уникали кредиторів, то тепер без жодних сумнівів можете подати заявку на кредит. Кредитні інспектори «Ваша Готівочка» готові довести, що позика - це просто і доступно! Перед тим, як позичати гроші до зарплатні у близьких, ознайомтеся с нашою пропозицією.

Шукаєте гроші до зарплатні одразу - розгляньте нашу пропозицію

«Ваша Готівочка» відкриває позики щоденно та безперервно. Якщо і брати гроші до зарплатні, то тільки у нас. Представникам компанії не потрібні ні довідка про дохід, ні поручителі, ми просто позичаємо гроші. Щоб скоріше отримати в борг до зарплатні, визначайтеся зі способом оформлення - готівкою чи онлайн, і ми зможемо позичити у будь-який зручний для Вас час. Все, що необхідно для цього: паспорт та ідентифікаційний номер. За наявності документів, Вам неодмінно вдасться відкрити до зарплатні грошову позику.

Шукали гроші до зарплатні, тоді ми точно зможемо виручити. Позики відкривають незалежно від потреби. Це означає, що кредитори не запитують, навіщо оформлюється кредит. Ми гарантуємо видачу грошей максимум за 15 хвилин як готівкою, так і на картку. Більшість клієнтів «Ваша Готівочка» схвально відгукуються про сервіс компанії.  

Ми впевнені, позика до зарплатні цікавить майже кожного українця. Річ у тім, що «Ваша Готівочка» кредитує без довідки про дохід та кредитної перевірки. Тому, більше немає потреби звертатися ні до банків, ні просити в борг у близьких. Обравши сервіс «Ваша Готівочка», Ви 100% отримаєте необхідну суму. До того ж, початкового внеску та застави немає. Пропонуємо детальніше ознайомитися з умовами оформлення позики до зарплатні та розпочати оформлення.

Спробуйте позичити до зарплатні на картку, адже це доступно

Як вже відомо, оформлюються позики до зарплатні і на картку, і готівкою. Якщо обирати дистанційний спосіб кредитування, Ви відкриєте кредит самостійно вдома. Для цього, клієнту необхідно зареєструватися на сайті і подати заявку. В заявці вказуються паспортні дані та номер платника податків. Достатньо добре, що кредитори не вимагають довідку про дохід, це дозволяє відкрити кредит значно швидше.

За допомоги наших кредиторів, вирішити грошові питання стане значно легше. В «Ваша Готівочка» оформлюють позики до зарплатні щоденно. Зовсім не важливо, в який день звернутися за кредитом, адже ми працюємо без вихідних. У разі виникнення труднощів, кредитори компанії завжди готові прийти на допомогу. Для цього зв`яжіться з техпідтримкою за номером телефону: 0 800 500 660 або за електроною поштою [email protected] . Кредити онлайн доступні лише для тих, кому від 21-го року.

За потреби відкрити позику, пропонуємо скористуватися калькулятором кредиту, щоб одразу дізнатися відсоткову ставку. Інші фінустанови можуть обманути Вас, вимагаючи великих відсотків або внеску. Натомість, «Ваша Готівочка» позичає гроші на прозорих умовах та під 2% комісії.

Позика до зарплатні готівкою одразу

Сервіс «Ваша Готівочка» оперативний та зручний, тому клієнти можуть обирати спосіб оформлення миттєвої позики. Якщо вирішили відкрити кредит до зарплатні, то зробити це можна в найближчому відділенні. Вам знадобляться оригінали паспорту з кодом ІПН або пенсійне посвідчення. Під час оформлення кредиту готівкою, ми не проводимо перевірок та не просимо шукати поручителів. Всі позики відкривають без документальної тягонини одразу. Звернутися до відділень «Ваша Готівочка» можна щоденно з 8-ї до 20-ї години. Позичити гроші в борг до зарплатні готівкою можуть громадяни віком від 18 до 70 років.

Отримати гроші в борг до зарплатні в «Ваша Готівочка» не складе труднощів навіть клієнтам з поганою кредитною історією і поточними боргами перед банками. Заємники в заявці вказують, на які суму та період відкривають кредит. Мінімальний розмір позики в «Ваша Готівочка» складає 200 гривень. Дистанційні операції доступні лише для карт платіжних систем VISA і MasterCard. Максимальна сума, яку дадуть в кредит, складає 7000 гривень. Ви маєте змогу користуватися грошима від 1 до 16 днів.

Пропонуємо позичити гроші в борг до зарплатні онлайн саме в «Ваша Готівочка», адже позики видаються на гнучких умовах. До того ж, гроші видають без перевірок, чого не сказати про вимоги банків. Сміливо позичайте у нас і побачите переваги мікрокредитування прямо зараз!

Українська