Гроші до зарплати - швидке вирішення ваших проблем

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Гроші до зарплати

Де терміново знайти гроші до зарплати — питання, котре час від часу постає перед багатьма з українців. Ми пропонуємо вам скористатись терміновим кредитуванням. Ця стаття допоможе розібратись в особливостях даної послуги, оформити терміновий кредит на себе та отримати максимум користі.

Потрібні гроші до зарплати: як отримати їх найшвидше

Спершу розберемось із тим, які взагалі існують альтернативи взяти гроші до зарплати, які їхні плюси та мінуси, в яких ситуаціях їх можна порекомендувати.

Які існують способи взяти кредит?

Банківський кредит. Найбільш відома наразі послуга у сфері кредитування.

Плюси:є у всіх крупних банків, котрі заслужили довіру; можна взяти доволі велику суму.

Мінуси:дуже складна процедура оформлення; тривале очікування рішення по кредиту; великий відсоток відмов.

В яких ситуаціях підходить:такий вид кредитування можна порадити тим, хто не має жодних проблем з грошима і у кого не «горить» термін, у кого є офіційне працевлаштування і хороша довідка про доходи; гарний варіант, щоб позичати великі суми на придбання нерухомості, автотранспорту, послуг та/або товарів для бізнесу.

Дружня позика. Позичити грошей у друзів — розповсюджена практика.

Плюси:можна отримати гроші швидко; можна домовитись про безвідсоткову позику.

Мінуси:жодних гарантій, у друга може не виявитись грошей; боржник почувається винним навіть після повернення боргу; у друга незручно просити про відстрочку, а іноді виникають ситуації, коли друг змушений попросити вас про повернення боргу раніше того терміну, про який було домовлено.

В яких ситуаціях підходить:такий вид позик не рекомендовано, оскільки він псує стосунки і робить вас довічним боржником.

Моментальний кредит.Швидкі гроші до зарплати онлайн на картку — найбільш сучасна та зручна на сьогодні послуга в області кредитів для споживачів.

Плюси:швидке оформлення — буквально за лічені хвилини; проста процедура; моментальне рішення; мінімальний пакет документів.

Мінуси:обмежена сума кредиту; обмежений термін (в компанії «Ваша Готівочка» його можна продовжити).

В яких ситуаціях підходить:у будь-яких, коли потрібно отримати гроші до зарплати на картку на нагальні потреби.

Розглянемо швидкі кредити детальніше.

В яких ситуаціях може бути корисним швидкий кредит?

  • Коли затримали зарплату або іншу виплату.
  • Коли потрібні гроші на їжу, ліки, оплату житла — на те, що неможливо відкладати.
  • Коли немає часу чекати на рішення по кредиту.
  • Коли немає офіційного працевлаштування або низький прибуток.
  • Коли немає можливості взяти звичайний кредит за станом здоров’я або з особистих причин (наприклад, немає з ким залишити дитину).

Які документи потрібні для термінової позики?

Щоб отримати для себе гроші до зарплати на карту онлайн або взяти готівку, вам знадобиться лише паспорт та номер ІНПП. Тим, хто знаходиться у статусі пенсіонера, потрібно також підготувати пенсійне посвідчення.

Замовляємо гроші до зарплати онлайн на картку: поради

А тепер пропонуємо розглянути, як же взяти гроші до зарплати в Україніна свою банківську картку.

Яку картку краще використовувати для отримання переказу? 

Карта може бути видана будь-яким українським (!) банком. Дійсна за терміном. З логотипом MasterCard або Visa.

Як швидко надходить переказ?

Сам переказ потребує декількох хвилин на здійснення. Ще декілька хвилин витрачається на обробку заявки всередині нашої системи. Загальний час — близько чверті години.

Якщо пройшло вже більше часу, а гроші на карту не приходять, ви можете звернутись у службу підтримки. В дуже рідкісних випадках можливі затримки, зокрема — на лінії банків. Наші спеціалісти з’ясують причину затримки і зорієнтують вас по термінах надходження коштів.

Як взяти гроші до зарплати в Україні онлайн: інструкція

Оформити гроші до зарплати онлайн на картку дуже просто. Ви можете зробити це з будь-якого комп’ютера з доступом до мережі інтернет. Розглянемо ближче алгоритм.

Алгоритм оформлення заявки на позику

1. Знайдіть на сайті «Ваша Готівочка» форму для введення потрібної суми і терміну позики.Введіть цю інформацію. 2. Натисніть кнопку «Отримати позику» 3. Заповніть форму заявки, що відкриється.

Увага! Перевірте вашу заявку на гроші до зарплати в Україні онлайн, перш ніж відправити її. Якщо в документі будуть помилки, система не зможе його опрацювати, файл буде заблоковано.

Що робити, якщо відкрилась реєстраційна форма?

Якщо ви новий клієнт, у вас спершу відкриється форма реєстрації. Її також слід заповнити. Якщо ви вже досвідчений клієнт, авторизуйтесь і заповніть заявку на гроші до зарплати в кредит від свого імені. 

Українська