Експрес кредит — цілодобова фінансова допомога для всіх українців

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

 

Експрес кредит — безвідмовний спосіб отримати гроші, що перераховуються на карту клієнта миттєвим банківським переказом. Отримати фінансову допомогу на рахунок можна, заповнивши онлайн заявку на сайті МФО, не залишаючи дому.

Експрес кредит — фінансова допомога в потрібну мить

 

Ситуації, коли доводиться брати в борг до зарплати, бувають у багатьох. Зараз немає необхідності збирати потрібну суму по знайомим. Вийти зі скрутного становища зовсім просто: можна оформити експрес кредит на карту за допомогою зручного ресурсу Ваша Готівочка.

 

Експрес кредит: які вимоги до позичальника?

 

Отримати гроші через інтернет таким способом може практично будь-яка людина. Коли потрібно оформити експрес кредит, то до позичальників пред'являються мінімальні вимоги:

 

 • Наявність громадянства України.

 • Досягнення повнолітнього віку.

 • Наявність у клієнта банківської картки та мобільного телефону.

 

Як правило, мікрофінансові організації не вимагають надання додаткових документів: щоб миттєво отримати експрес кредит через інтернет, досить паспорта та ІПН. Також буде потрібно створити особистий кабінет і заповнити невелику анкету. Важливою перевагою є і те, що не потрібно збирати довідки про заробіток. Застава та поручителі також не потрібні. Звичайно, у людини повинно бути джерело доходу, що дозволить йому виплатити борг найближчим часом. Терміново взяти експрес кредит онлайн можна навіть при наявності "підмоченої" кредитної історії. МФО Ваша Готівочка відрізняється лояльністю, і відмови трапляються рідко. Правда, доступний ліміт в такому випадку буде невеликим.

 

Якщо людина вчасно погасить експрес кредит, вона перейде в категорію надійних позичальників. Це дає право претендувати на найвигідніші умови не тільки в МФО, але і в провідних банках України. Деякі організації навіть розробляють спеціальні програми, що дозволяють поліпшити кредитну історію.

 

Які переваги дає кредит експрес на карту?

 

Мікрофінансові організації пропонують клієнтам кілька способів отримання коштів: готівкою в відділенні компанії або на рахунок банківської карти. При цьому більшість позичальників вважають за краще брати експрес кредит, використовуючи другий варіант.

 

Пластикові карти є майже у всіх, тому у таких мікрокредитів чимало переваг. Людині не потрібно чекати кілька днів: у багатьох випадках гроші надходять на карту практично миттєво. Це особливо зручно, якщо позичальник перебуває в іншому місті або країні. Експрес кредит онлайн видається цілодобово, а терміни розгляду заявки мінімальні. Цікаво, що завдяки позиці на карту вдається навіть заощадити. З її допомогою можна здійснювати покупки онлайн з великими знижками. Приємним доповненням буде і кешбек, пропонований багатьма магазинами і віртуальними сервісами.

 

Ваша Готівочка — це сучасна фінансова організація, що займається онлайн-кредитуванням населення України. Компанія працює 7 днів на тиждень 24 години на добу і витрачає на розгляд онлайн-заявок на кредит експрес всього лише півгодини. Це дозволяє максимально швидко і просто вирішити ряд дрібних фінансових проблем. В даному випадку не знадобляться застави і поручителі. Кредитні експерти МФО не звертають уваги на наявність непогашених кредитів.

 

Переваги співпраці з Ваша Готівочка:

 

 • Оперативний переказ грошових коштів.

 • Мінімум документів.

 • Онлайн-підтримка клієнтів цілодобово.

 • Прості способи отримання і повернення мікропозик.

 • Привітальна акція для нових клієнтів — позика під 0,01%.

 • Можливість продовжити експрес кредит онлайн без штрафів і пені.

 • Регулярні акції та вигідні пропозиції.

 

Експрес кредит онлайн — етапи оформлення на карту Visa / Mastercard

 

Щоб скористатися послугами кредитної організації Ваша Готівочка, потрібно виконати кілька простих дій:

 

 • Перейти на ресурс компанії і за допомогою кредитного калькулятора визначитися з сумою і терміном, на який краще взяти кредит експрес.

 • Створити особистий кабінет і відправити анкету-заяву.

 • Дочекатися, поки кредитор прийме рішення.

 • Ознайомитися з договором позики в особистому кабінеті і підтвердити свою згоду з його умовами.

 • Отримати гроші на пластикову карту в національній валюті (гривня).

 

Умови оформлення мікропозик в компанії Ваша Готівочка:

 

 • Термін користування кредитними коштами складає від 1 до 16 днів.

 • При першому зверненні можна розраховувати на кредит експрес в Україні в розмірі 9000 гривень.

 • Відсоткова ставка при оформленні першого кредиту складає 0.01%, кожен наступний експрес кредит онлайн видається під ставку 2% в день при виконанні всіх умов договору.

 • При необхідності кредит експрес можна пролонгувати. Зробити це можна самостійно — в особистому кабінеті, всього за пару хвилин.

 

 Основні вимоги до кредитора:

 

 • Вік від 18 до 70 років.

 • Наявність посвідчення особи громадянина України та ідентифікаційного коду.

 • Наявність відкритого банківського рахунку в одному з банків України (з наявністю банківської карти).

 

У вас не виникне проблем з мікрокредитуванням, якщо ви будете дотримуватися деяких нескладних правил:

 

 • Ставтеся до мікропозик також серйозно, як до кредиту від банку. Наслідки невиплати не менше тяжкі.

 • Беріть тільки ту суму, яку зможете повернути вчасно.

 • Слідкуйте за тим, щоб дата оплати кредиту не припадала на вихідний день. У суботу-неділю гроші можуть не надійти на внутрішній рахунок МФО (виникне прострочення). Оплачувати експрес кредит онлайн доведеться заздалегідь, наприклад, в п'ятницю або раніше.

 • Якщо ви не можете повернути весь борг вчасно, оплачуйте відсотки — використовуйте пролонгацію.

 • З першого дня прострочення, безкоштовний експрес кредит під 0% перестає бути таким. До всієї суми застосовується базова процентна ставка.

 

Якщо у вас виникла проблема з позикою, яку ви не можете вирішити самостійно — завжди телефонуйте на гарячу лінію МФО Ваша Готівочка або пишіть в онлайн-чат. Там працюють фінансові фахівці, які можуть вам допомогти. Не намагайтеся сховатися від кредитора, дзвінки почнуть надходити не тільки вам, але і всім контактним особам, роботодавцю, друзям і т.д.

 

Як повертати кредит експрес в Україні, оформлений на карту?

 

Повертати експрес кредит так само зручно, як і отримувати. Найпростіше погасити заборгованість тим же способом, тобто з пластикової карти. Також можна відправити кошти через інтернет-банкінг, перерахувати на банківський рахунок, скористатися платіжним терміналом.

 

Якщо виникли проблеми з грошима, не варто панікувати. Тепер ця проблема вирішується за 15 хвилин. Ваша Готівочка — це завжди доступний експрес кредит і цілодобова фінансова допомога, скористатися якою можна в будь-який момент.