Експрес позика - як працюють найшвидші кредити в Україні

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Сьогодні на ринку кредитування України існує стільки різноманітних послуг, що далеко не кожній людині під силу самостійно ознайомитися з кожною з них. І в цьому немає нічого страшного. Далі у статті Ви дізнаєтеся про особливості такої послуги, як експрес позика, і як нею користуватися.

Пропонуємо ознайомитися з «принципами роботи» і алгоритмом оформлення експрес позики на картку, адже це елементарно! Розглянемо всі особливості, щоб Ви точно могли отримати експрес позику на картку без відмови, навіть якщо раніше мали труднощі з банківськими кредитами.

Що таке екпрес позика: особливості

Отже, розпочнемо з основ. Послуга експрес позика - це один з сучасних форматів кредитування. Від звичайних банківських кредитів, моментальну експрес позику відрізняють дві особливості. Перша - це невелика сума, адже послуга орієнтована на людей, яким потрібні гроші до зарплати. Друга - процедура оформлення експрес позики на картку проста та зрозуміла.

На українському ринку миттєві грошові позики пропонуємо ми - провідна мікрокредитна компанія «Ваша Готівочка». Ми не зупинилися і створили для позичальників ще одну перевагу - можливість оформлювати експрес позику онлайн не виходичи з дому! До речі, це додатково прискорило процедуру розгляду даних. Як саме - розповімо далі.

Як оформити експрес позика на картку для себе?

Щоб оформити експрес позику на картку банку, знадобиться, власне кажучи, сама карточка, паспорт та ІПН. Якщо Ви на пенсії, то і пенсійне посвідчення. Процедура оформлення складається всього лише з трьох кроків. Ось вони:

  • відкрийте головну сторінку сайту;
  • у кредитному калькуляторі виберіть суму і період користування, потім зареєструйтеся і заповніть заявку;
  • заповнену заявку надішліть на розгляд компанії. 

Ми моментально розглянемо запит і перекажемо експрес позику на картку приблизно за чверть години. Якщо по закінченню цього терміну гроші не надійдуть, то потрібно буде звернутися до служби техпідтримки. Досвідченні фахівці з’ясують, чому саме виникла затримка.

Чому експрес позики можуть не бути підтверджені?

Ми вже говорили, що оформлюємо експрес позики на картки без відмови, проте інколи виникають обставини, через які заявки відхиляються. Звісно, людина, якій раніше відмовляли у кредиті не один раз, сприйме цю ситуацію за невдачу і продовжить шукати інші варіанти. Проте, якщо уважно поставитися до заповнення заявки, то отримаєте експрес позику зі 100% гарантією.

По-перше, може статися так, що викникла затримка на лінії банку, який обслуговує Вашу карточку. Друга причина затримки грошового переказу - некоректне заповнення заявки. Всі заявки розглядаються комп’ютером (саме це дозволяє прискорити процедуру оформлення). Така перевірка даних на достовірніть необхідна, щоб зловмисники не могли отримати експрес позику: система перевіряє інформацію на достовірність і блокує заявки з некоректними даними і помилками. Щоб уникнути цих труднощів, уважно перевірте всі поля заявки перед відправкою.

Іноді експрес позики онлайн не надходять через проблеми із самою карткою. Щоб ми могли переказати Вам гроші за 15 хвилин, подивіться на картку: на ній має бути зображений логотип MasterCard або Visa і вона має бути видана одним з українських банків. 

Коли всі ці умови дотримані, позичальники отримують експрес позики на банківські карточки. Якщо з’являться запитання, то не зволікайте, а звертайтеся до служби підтримки. Не сумнівайтеся, ми будемо раді допомогти!

Як бачите, швидкі кредити - це дійсно зручно. Бажаємо Вам фінансового благополуччя і завжди будемо раді стати тією самою «подушкою безпеки», яка підтримає грошима у будь-якій ситуації!