Експрес позика онлайн – гарантоване підтвердження заявки

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Всі знають, що оформлення кредиту супроводжується підготовкою довідок про доходи, очікуванням рішення про підтвердження позики та паперової тяганини. Але про те, що існують термінові експрес позики онлайн знають далеко не усі. Клієнти «Ваша Готівочка» отримують експрес позики в режимі онлайн без надання довідки про зарплату та перевірки історії по попереднім кредитам. Більше того, ми надаємо гроші готівкою під відсотки без переплати, оформлення позикового майна та поручників.

Де можна оформлювати експрес позики за допомогою онлайн сервісу без відмови?

В чому різниця між послугами, що надають банківські установи та «Ваша Готівочка», чому ми відкриваємо експрес та стандартні позики онлайн, пропонуючи більш лояльні умови кредитування? Усе пояснюється системою мікрокредитування. В той час як банківські установи не обмежують розмір позики, а просто відмовляють у видачі грошей, пояснюючи причину відмови неплатоспроможністю клієнта. «Ваша Готівочка» кредитує українців на суму не більше 7000 гривень.

Ми одразу ж надаємо нашим клієнтам можливість обирати умови кредитування та самостійно визначати суму, в якій вони хотіли б отримувати експрес позики онлайн чи готівкою в будь-якому з відділень нашої компанії.

У випадку оформлення кредиту в банку, клієнтам не називають умови успішного підтвердження заявки, хоча в законодавчій базі щодо діяльності установ, які надають фінансові послуги, чітко визначені вимоги до кредитоотримувачів. Якщо говорити про споживче кредитування, то оформити позику має право фізична особа, у якої є офіційне джерело доходів. Згідно того ж законодавства, щомісячні виплати по кредиту не мають перевищувати половини доходу кредитоотримвача. Це і є основний принцип, згідно якого розраховується кредитоспроможність клієнтів. Також, банківські установи беруть до уваги склад сім’ї, наявність малолітніх дітей та дізнаються, чи усі члени родини працевлаштовані.

Як отримувати термінові експрес позики онлайн переказом на карту?

Звертаючись до банку, ви зіштовхнетеся з менеджерами, які озвучать перелік документів, які необхідно зібрати для реєстрації, запропонують варіанти кредитних програм, але не попередять про можливі причини відмови. Якщо вас цікавить експрес позика онлайн терміново, без відмови, бажано цілодобово, зверніть увагу на мікрокредитування від «Ваша Готівочка». Ми пропонуємо нашим клієнтам отримувати термінові експрес позики безготівкою онлайн та обирати умови кредитування виключно на їх власний розсуд. Більше того, на експрес позики онлайн заявка підтверджується у 95%, а можливі причини відмови називаються ще до оформлення заявки.

Отримати кредит та оформити експрес позику онлайн, терміново та без відмови, цілодобово в Україні має право кожна фізична особа, що досягла 21 року. Обов’язковою умовою є наявність банківської картки, оформленої саме на особу, що подає заявку по кредиту. Реєструючись на експрес позики онлайн, на які заявка може бути подана не лише через інтернет за допомогою дистанційного сервісу, але і безпосередньо у відділенні компанії «Ваша Готівочка», зверніть увагу, що ми відкриваємо і готівкові кредити.

Відкрийте експрес позику в режимі онлайн, заявка оформлюється до 9000 гривень

Під можливістю обирати умови кредитування мається на увазі, що клієнти можуть оформлювати експрес безготівкові позики онлайн у будь-якому обсязі від 200 до 9000 гривень на період до 16 діб із можливістю подовжити кредитний період. Щоб відстрочити погашення, достатньо сплатити комісійні та оформити заявку на подовження періоду використання кредиту. Щоб отримувати термінові експрес позики в режимі онлайн від «Ваша Готівочка», немає необхідності кожен раз знову проходити реєстрацію.

Відмови по заявках на термінові та стандартні експрес позики переказом онлайн виникають лише у випадку, якщо клієнт не погасив попередню заборгованість, не пройшов реєстрацію чи в процесі заповнення анкети надав некоректну інформацію. Також, причиною відмови може стати невідповідний вік клієнтів. Для безготівкових позик – молодше за 21 рік та старше за 70 років. Для готівкових – молодше за 18 років чи старше за 70 років.