Експрес кредит на картку онлайн - такого ще не було!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Якщо Ви шукаєте інформацію про експрес кредит на картку онлайн, отже Вам необхідно терміново отримати гроші і, бажано, не виходячи з дому, щоб не витрачати час на дорогу до відділення компанії. Пропозиція «Ваша Готівочка» – це саме те, що Вам необхідно.

Використовуйте експрес кредит на картку онлайн без обмежень

Спектр послуг нашої компанії не обмежується можливістю взяти експрес кредит, проте - це найшвидший і простіший спосіб поповнити баланс картки. Ми здійснемо переказ як на кредитні, так і дебетові картки, які емітовані банками України і обслуговуються платіжними системами Visa і MasterCard. Якщо ж у Вас немає власної картки, можете скористатися можливістю отримати кредит готівкою, навіть якщо подасте заявку на экспрес кредит онлайн на сайті.

Перед більшістю клієнтів часто постає питання вибору - якій саме платіжній системі віддати перевагу, якщо оформлювати експрес кредит на картку онлайн через інтернет. В Україні як Visa, так і MasterCard працюють безперебійно. Проблеми у обмеженні функціональності картки можуть виникнути тільки через здійснення фінансових операцій під час переказу з-за кордону. На роботу «Ваша Готівочка» і на можливість взяти експрес кредит, Ваш вибір і те, де була відкрита картка, жодним чином не впливає.

Миттєвий експрес кредит онлайн на будь-яку картку

Умови роботи нашої компанії передбачають миттєве обслуговування клієнтів, коли б Ви не звернулись. Завдяки дистанційному сервісу, Ви можете самостійно зареєструватися на сайті і подати заявку на експрес кредит на картку онлайн через «Особистий кабінет». У заявці Ви вказуєте свої особисті дані, номер картки, на яку буде здійснено переказ. Зверніть увагу, що оформлюючи експрес кредит онлайн, Ви маєте бути власником картки. В іншому разі, ми стикаємося з невідповідністю реєстраційних даних клієнта і даних про власника картки, отже у позиці буде відмовлено.

Зустрічаються клієнти, які не користуються онлайн-переказами і віддають перевагу позиці готівкою. Для «Ваша Готівочка» і це не проблема. Знайдіть на інтерактивній карті сайту відділеня, яке зручно розташоване для Вас, і приходьте за експрес кредитом готівкою до відділення. При собі Вам потрібні паспорт, ІПН і пенсійне посвідчення, яке видано ПФУ, якщо Ви пенсіонер.

Що стосується обмежень – це чиста формальність, пов`язана з законодавчими вимогами щодо діяльності компаній, які працюють на фінансовому ринку. Ми обслуговуємо всіх, хто звертається до нас, відкриваючи кредит на картку з 21-го року, а також готівкою з 18-ти років.

Як взяти експрес кредит з гарантією 100%

Як би детально ми не намагалися розповісти про послуги компанії, все рівно деякі питання можуть залишитися нерозкритими повністю. Якщо Вам не зрозуміло, як оформити експрес кредит на картку онлайн або просто хочете уточити певну інформацію - скористайтеся формою зворотнього зв`язку і задайте питання, які цікавлять.

Отже, коротко нагадаємо умови і підсумуємо те, чим експрес кредит готівкою відрізняється від позики онлайн.

«Ваша Готівочка» позичає клієнтам кошти у розмірі від 200 до 9000 гривень на період від 24-х годин до 16-ти днів. Ви маєте змогу здійснити пролонгацію за умови сплати комісійних кожні 16 днів. Відсотки по кредиту нараховуються щоденно у розмірі 2% від загальної суми позики.

Немає різниці де сплачувати позику. Якщо Ви оформлювали кредит готівкою, можете сплачувати онлайн, або ж звернутися до будь-якого з відділень компанії в Україні і повернути гроші.