Експрес кредит готівкою. До 9 тисяч за лічені хвилини

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Експрес кредит готівкою по паспорту

Ще не чули про експрес кредит готівкою - разповімо зараз. «Ваша Готівочка» може позичити гроші на руки всім. Для цього не доведеться чекати тиждень, день і навіть годину. Все, що необхідно - 15 хвилин Вашого часу. Саме за цей проміжок часу кредитори встигнуть скласти договір і видати гроші.

Щоб оформити експрес кредит готівкою, необхідно просто звернутися в «Ваша Готівочка». Відділення працють не тільки у великих містах, але і у невеликих містечках. Перед тим, як Ви зберется до кредиторів, візьміть з собою паспорт і код ІПН. Саме цих документів достатньо для оформлення.

«Ваша Готівочка» не просить писати розписки і шукати поручителів. Клієнти не будуть витрачати час на зайві формальності. Крім того, всі кредити видаються без застави - жодного ризику! Відкрити експрес кредит готівкою тут можна особам від 18 до 70 років. Це означає, що наші послуги доступні як студентам, так і пенсіонерам.

Під час оформлення, кредитори «Ваша Готівочка» не будуть задавати зайвих запитань: причини звернення, рівень доходу і чи офіційно працевлаштовані. Нам необхідно, щоб Ви лише зазначили суму і період кредитування. У клієнтів можуть бути геть різні причини, але відмови не отримає жоден. Відкрити експрес кредит готівкою, Ви можете як в будні дні, так і в вихідні дні.

Експрес-кредит готівкою і жодного ризику

Оформити експрес-кредит готівкою прагнуть багато українців. Незважаючи на те, що  онлайн кредити набагато зручніше, не всі мають доступ до інтернету і банківські картки. Для своїх клієнтів, «Ваша Готівочка» максимально спростила умови. Щоб відкрити позику, знадобиться всього декілька хвилин, а не день чи два, як в банку.

Беріть з собою паспорт і номер ІПН, заповнюйте заявку у відділенні і отримуйте гроші на руки. Не потрібні поручителі, розписки та інші формальності. Тільки в нашій фінкомпанії можна позичити гроші надзвичайно швидко. Брати експрес-кредит готівкою дісно зручно. Не потрібно надавати дані про рідних і близьких, а також розголошувати про оформлення кредиту на роботі. Клієнти отримують гроші без довідок про дохід, перевірок і застави.

Відкрити експрес-кредит готівкою можна не у всіх фінустановах України. Тому, не витрачайте час даремно, а звертайтеся до нас. До речі кажучи, можете подати заявку на кредит на сайті і отримати гроші у відділенні.  

Експрес кредит без поручителів. Обирайте самостійно: онлайн чи у відділенні

«Ваша Готівочка» пропонує відкрити експрес кредит без поручителів не тільки на руки, але й на картку - у клієнтів завжди є можливість обрати самостійно. Дистанційне кредитування - найшвидший спосіб отримати позику сьогодні. Послуга доступна 24/7 і лише для тих, чий вік від 21 року. Щоб отримати гроші на рахунок, необхідно зареєструватися на сайті і заповнити заявку.

Дистанційний експрес кредит без поручителів клієнти розраховують самостійно. Для цього ми розмістили калькулятор кредиту. Зазначте суму і період - дізнаєтеся відсоткову ставку. Нічого складного у оформленні заявки онлайн немає. Ви навіть можете взяти кредит в телефонному режимі! Просто зателефонуйте нашим кредиторам і продиктуйте необхідну інформацію. Відкрити експрес кредит без поручителів можна навіть на 200 гривень.

Після того, як буде завершена процедура оформлення, залишається тільки дочекатися переказу коштів. На все це необхідно до 15 хвилин. «Ваша Готівочка» завжди виручить грошима, тому і видає експрес кредит терміново кожному. Сміливо позичайте гроші до зарплатні, пенсїї або стипендії. Беріть експрес кредит терміново у розмірі до 9 тисяч гривень за лічені миті! Жоден з банків не позиче Вам такої суми лише за наявності паспорту і коду ІПН. Будь-які негайні питання завжди легко вирішити за допомоги «Ваша Готівочка».