Експрес-кредит готівкою без доплати за терміновість

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
1500
грн.
Відсотки:
300
грн.
До повернення:
1800
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Ви звикли доплачувати за терміновість послуг? До сих пір доводиться чекати в черзі і витрачати час, щоб не сплачувати зайвого за терміновість? Час змінити своє ставлення до цього питання і розуміння слова «терміново».

Отримайте експрес-кредит готівкою без черг і доплати за терміновість!

Право отримати термінову допомогу має бути у кожної людини. В даному випадку, мова йдеться про фінансову допомогу, яка так само може бути невідкладною. Компанія «Ваша Готівочка» оформлює експрес-кредити готівкою і пропонує онлайн кредитування без додаткової сплати за терміновість послуг.

Особливість вітчизняного ринку послуг створила неправильне сприйняття поняття «терміново». Якщо клієнт хоче скористатися якомось видом послуги, означає що на нього обов`язково очікують додаткові витрати. Через це, більшість громадян вважають, що отримати експрес кредит готівкою неможливо без застави чи початкового внеску, або, взагалі, скритої комісії. Стикаючись з подібними умовами кредитування, клієнтам доводиться відмовлятися від пропозицій компаній і повертатися до традиційного кредитування в банку. Якщо Вам знайома така ситуація, отримати експрес кредит терміново на лояльних умовах можна у мікрокредитних установах, які вийшли на фінансовий ринок України відносно нещодавно. Всі сучасні рішення є результатом роботи фахівців, які зробили експрес кредит без поручителів, переплати і застави набагато доступнішим.

Як оформити експрес кредит готівкою без застави

«Ваша Готівочка» вийшла на фінансовий український ринок у 2012 році, запропонувавши українцям кардинально новий вид послуг - експрес-кредит готівкою і безготівково на картку 24/7. Жодних переплат за терміновість послуг, скритих платежів і процедур, пов`язаних з оформленням застави. Якщо Вам необхідний експрес кредит без поручителів, завжди можете його отримати, зареєструвавшися на сайті «Ваша Готівочка».

Реєстрація як на експрес кредит готівкою, так і на безготівкові позики відбувається на підставі особистих, контактних та паспортних даних клієнтів. Забезпечити миттєве отримання послуг нам дозволила система дистанційного доступу, за допомоги якої можна не тільки пройти реєстрацію, але і відкрити експрес кредит терміново, після оформлення заявки. Оформити позику дозволено на будь-яку суму, яка варіюється від 200 до 7 тисяч гривень незалежно від форми - експрес кредит готівкою чи безготівковий переказ.

Миттєвий експрес кредит без поручителів 24/7

Існує чітко зазначений ряд факторів, які можуть стати причиною відмови в оформленні позики. Не зможуть відкрити експрес-кредит готівкою громадяни молодше 18 років і старше 70 років. Кредит онлайн оформлюється лише за умови, що вік позичальника сягає 21 року. Видача грошей готівкою можлива лише за умови, що кредитоотримувач надасть оригінали паспорту і ІПН.

Якщо за якоїсь причини Ви не можете надати оригінали документів нашим менеджерам, а гроші потрібні терміново, пропонуємо не експрес кредит готівкою, а оформлення позики на картку будь-якого банку країни, яка належить саме Вам. Під час оформлення заявки на сайті, підставою для видачі грошей слугує банківський реєстр.

Базовий період користування грошима обмежується 16 днями. Ви можете користуватися позикою довше, якщо сплатите нараховані комісійні. Так само, дозволяється погасити кредит достроково.

Послуга «експрес-кредит готівкою» доступна коному українцю, який готовий виконати відповідні вимоги кредиторів. «Ваша Готівочка» приймає і розглядає заявки 24/7.