Експрес-кредит економить Ваш час

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Сучасне життя потребує не тільки миттєвого прийняття рішень, а і вибору найоптимальнішого способу вирішення своїх проблем. Це стосується і кредитної сфери. Банківський кредит актуальний, коли є час на його оформлення, але якщо потрібно діяти негайно, більш за все в пригоді стане експрес-кредит у мікрокредитній команії.

Такі компанії пропонують сучасний і швидкий сервіс. Пропозицій, які дозволяють обрати експрес кредит в будь-якому місті - безліч! Головне переконатися, що кредитори мають чисту репутацію.

Експрес-кредит: кому довіритися?

Компаній, які видають експрес-кредити сьогодні багато. Їх відмінність полягає в умовах, рівні обслуговування і розмірі позик. Щоб обрати ту, яка стане найдоступнішою для Вас, необхідно звертати увагу на такі особливості:

  • наскільки зрозумілі і прозорі умови, на яких надається позика. Якщо розпитати про всі нюанси не вдається, не врато брати експрес-кредит в такий компанії;
  • чи стабільна компанія, до якої Ви звернулися. Якщо про неї не вдається знайти багато інформації, варто пошукати надійнішого кредитора;
  • чи є відгуки про компанію. Краще за все, щоб рекомендацію Вам надали знайомі, які вже брали експрес кредити і залишилися задовлені сервісом. Проте, відгуки в інтернеті так само будуть в нагоді.

Зазвичай, саме пошук компанії-кредитора займає багато часу. Сам процес оформлення займає до 15 хвилин. Хочете зберегти свій час - звертайтеся в «Ваша Готівочка».

Експрес кредит: в чому його особливості?

Миттєва позика - це кредит, який видається небанківською установою на лояльніших умовах. Відмінності полягають у:

  • потрібно мінімум документів для оформлення;
  • швидкий розгляд заявки;
  • можливість дистанційного оформлення на картку.

Якщо Ви звернетеся в «Ваша Готівочка», щоб отримати експрес кредит, Вам знадобиться тільки Ваш паспорт. Не потрібно турбуватися про те, що довідки про дохід немає. Цей документ не є обов`язковим під час оформлення кредиту, адже більша частина громадян працює неофіційно.

Також кредитори не вимагають шукати поручителів або писати розписку. Ви так само можете не повідомляти про причини, через які потрібні гроші. Оформлюючи експрес кредити в «Ваша Готівочка», в мить зможете отримати гроші.

Головними документами, які допоможуть взяти кредит, є паспорт і код ІПН. Вказуйте їх в заявці, щоб система могла здійснити перевірку особистих даних і прийняти рішення. За допомоги лише двох документів, Ви зможете отримати на карточку від 200 до 9000 гривень. Таким чином, експрес-кредити стають доступними для кожного.

Експес-кредити: завжди під рукою

Однією з найважливіших переваг мікрокредитування є можливість дистанційного оформлення. Навіть, якщо Ви знаходитеся в іншому місті чи не маєте змоги звернутися до відділення компанії, скористайтеся інтернетом і оформіть заявку онлайн.

Щоб відкрити експрес-кредит, необхідно зареєструватися на сайті. Це миттєва процедура, яка надасть доступ до «особистого кабінету», який захищений паролем і який знаєте лише Ви. Ми гарантуємо конфіденційність даних і безпечність угоди.

Отримати позику онлайн на сайті можна в будь-який час. Через інтернет експрес кредити видаються щоденно і цілодобово. Швидкі позики не мають цільового призначення, а тому Вам не доведеться звітувати про те, на що будуть витрачені гроші. Численні переваги зробили експрес позики швидкими і популярними.