Експрес кредит буде Ваш, просто звертайтеся в «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Швидка позика або експрес кредит – це не спеціальна послуга і не VIP-сервіс. Це стандартна пропозиція для клієнтів «Ваша Готівочка». Ми приймаємо заявки і підтверджуємо експрес кредити миттєво, обслуговуючи клієнтів 24/7.

Терміновий і швидкий експрес кредит по онлайн заявці

«Ваша Готівочка» зробила процедуру кредитування легкою і доступною. Ми обслуговуємо клієнтів щоденно і надаємо можливість відкривати позики о будь-якій годині, коли це потрібно. Це може бути експрес кредит, який був оформлений у будь-якому з відділень компанії. Так само, це може бути онлайн позика, оформити яку можна о будь-якій годині, незалежно від місця знаходження клієнта.

Вибір, куди звертатися за допомогою і де оформлювати експрес кредит – особиста справа кожного клієнта. «Ваша Готівочка», в свою чергу, надає повну інформацію про те, як отримати гроші і описує правила участі в програмі мікрокредитування.

Щоб оформити позику, в першу чергу, необхідно пройти реєстрацію. Без неї неможливо оформити експерс кредит ні у відділенні, ні онлайн на сайті. Реєстрація передбачає, що клієнт вказує особисті, контактні, паспортні дані, ідентифікаційний номер і точну дату народження. Кожне поле заявки має бути заповнене в обов`язковому порядку. У разі невідповідності реєстраційних даних про власника картки, на яку відкривається експрес-кредит, заявка автоматично відхиляється.

Саме картка, яка була видана банком, є достовірним джерелом інформації про потенційного кредитоотримувача. Участь третіх осіб у процедурі кредитування не допускається. Це означає, що відкрити позику на картку, яка не належить Вам, категорично забороняється, навіть якщо власником картки є близький родич. 

Як оформити експрес-кредит по телефону або вдома?

Незалежно від того, звертаєтеся Ви до відділення компанії, щоб відкрити експрес-кредит або обираєте онлайн сервіс, оформлення позики не займе більше 15 хвилин. Після проходження реєстрації, заповнення заявки і її підтвердження, Ви миттєво отримаєте гроші на кратку чи готівкою.

Обираючи між онлайн сервісом і обслуговуванням у відділенні, звертіть увагу, що офіси працюють щодено з 08:00 до 20:00, в той час як дистанційний сервіс цілодобовий. Це робить експрес-кредити доступними для всіх 24/7. Ще одним способом відкрити миттєвий експрес-кредит – є дзвінок на «гарячу лінію».

Незалежно від того, де та як відбувається реєстрація і оформлення заяки на експрес-кредит, передбачається, що клієнти можуть обирати умови оформлення позики. Це стосується суми і терміну укладання договору.

Безготівкові експрес-кредити і готівкою, можуть бути видані в розмірі від 200 до 7 тисяч гривень, відповідно до потреб клієнта. Незалежно від того, яка сума вказується в заявці, період кредитування складає від 24-х годин до 16-ти діб при ставці в 2%, яка нараховується щоденно.

Повертати експрес кредити можна у будь-який час і зручним для Вас способом. Це може бути дострокове повернення або продовження кредитного періоду. Система мікропозик в «Ваша Готівочка» передбачає, що експрес кредити оформлюються на базовий період, який складає 16 діб. За потреби, термін може бути продовжений на необмежений період. Отримати відстрочку можна лише після оплати суми нарахованих комісійних. Пролонгація додатковою комісією не обкладається.

Доступні експрес-кредити до 7000 гривень кожному

Вимоги компаній до кредитоотримувачів обмежують можливість отримати позику особам молодше 18-ти і старше 70-ти років. Під час оформлення, Вам потрібно мати паспорт і код ІПН.

Після виповнення 21-го року, українцям стають доступні і кредити на картку. Для того, щоб отримати позику на руки, необхідно пройти реєстрацію і заповнити заявку. Також, вказуйте номер особистої банківської картки. Такий спосіб кредитування підійде всім, хто не має змоги звернутися до відділення або потребує кредит терміново.

Процес повернення кредиту, незалежно від форми отримання, способу реєстрації і обраних Вами умов кредитування, також може відбуватися онлайн через «Особистий кабінет» або у відділенні компанії.