Доступні експрес позики онлайн – просте рішення проблем та труднощів

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

В минулому залишилося хибне уявлення, що мікрокредитні компанії – нелегальні установи, що пропонують невигідні умови кредитування. Сьогодні на території України зареєстрована велика кількість компаній, що діють відповідно до норм законодавства та пропонують вигідні умови співпраці. «Ваша Готівочка» надає можливість оформлювати експрес позики онлайн усім зареєстрованим клієнтам навіть без особистої присутності у відділеннях компанії.

Миттєві експрес позики онлайн – фінансовий комфорт кожному

Отримати позику від «Ваша Готівочка» доволі легко та просто. Усе робиться швидко, що в край важливо в разі екстрених випадків, коли терміново потребуються кошти. Якщо гроші необхідні цієї ж миті, експрес позика – саме те, що необхідно. Саме швидкість є основною перевагою даної послуги. Зазвичай, від моменту звернення до передачі коштів у користування проходить не більше 15-20 хвилин. Плата за терміновість відсутня.

В нашій компанії експрес позики онлайн оформлюються миттєво без особистої присутності кредитоотримувача в офісі компанії. До того ж, ми не потребуємо застави та не вимагаємо поручника. Умови співпраці є вигідними для усіх клієнтів, незалежно від соціального статусу та рівня доходів. Отримати мікрокредит від «Ваша Готівочка» може і студент, і молода мати, і тимчасово безробітна особа, і пенсіонер, і людина із зіпсованою кредитною історією. Через те, що процедура оформлення доволі проста і доступна, попит на експрес позики онлайн зростає щоденно.

Отож, до переваг мікрокредитування онлайн можна віднести:

· миттєве оформлення позики;

· мінімальний пакет документів для реєстрації (паспорт та ІПН);

· швидка обробка заявки;

· відсутність перевірки кредитної історії.

Оформлюючи експрес позики у «Ваша Готівочка», клієнти не змушені перейматися про рівень доходів, оскільки оцінка їх платоспроможності не здійснюється. Більше того, жодної переплати за можливість відкрити кредит, не виходячи з дому в терміновому порядку. Ми надаємо можливість нашим клієнтам обирати, скільки грошей отримати та на який період.

Мінімальні вимоги на термінові експрес позики онлайн для наших клієнтів

Отримати кредит в режимі онлайн має право кожен громадянин України, незалежно від фактичного місця знаходження. Вікові вимоги до клієнтів наступні: не менше 18-ти років, але і не старше 70-ти років. У випадку, якщо клієнти звертаються за готівковими позиками, нижня вікова межа становить 21 рік. Умови «Ваша Готівочка» не обмежують права клієнтів отримувати термінові експрес позики онлайн навіть при наявності поганої кредитної історії та відсутності офіційного працевлаштування. Головне, надати усю необхідну інформацію під час реєстрації та не мати заборгованостей перед «Ваша Готівочка» (стосується тих клієнтів, що не вперше звертаються за послугами до компанії).

Ми не потребуємо жодних довідок про працевлаштування, не оцінюємо рівень статків та кредитоспроможність. Також, ми не беремо до уваги соціальний статус осіб, що звертаються до нас за допомогою. Паспорт та ІПН – усе, що знадобиться, щоб отримати гроші від «Ваша Готівочка». Саме термінові експрес позики онлайн дозволяють швидко та легко вирішувати наявні фінансові труднощі. Аби стати клієнтом компанії, достатньо перейти на головну сторінку сайту, обрати умови кредитування та заповнити анкету клієнта. Ви не отримаєте відмову по онлайн заявці, якщо будуть виконані наступні умови:

· ваш вік від 18-ти до 70-ти років;

· у вас є банківська картка, паспорт громадянина України, ІПН;

· у вас є вихід в інтернет, а при заповненні заявки були вказані актуальні контактні дані.

Навіть банальна помилка при введенні інформації може призвести до того, що заявка не буде підтверджена, а ми будемо змушені відмовити у відкритті кредиту.

Експрес позики онлайн – економія часу, а отже, і грошей

Обрати умови допоможе кредитний калькулятор, розташований на головній сторінці сайту. Там же розміщена кнопка «отримати позику», натиснувши на неї ви одразу будете перенаправлені до реєстраційної анкети. В анкеті необхідно зазначити ПІБ, номер мобільного та адресу електронної пошти, ІПН, точну дату народження.

Після заповнення анкети, в разі успішного проходження реєстрації, вам буде надано доступ до «особистого кабінету» клієнта, де й оформлюється експрес позика онлайн, заявка далі обробляється нашими операторами. На винесення рішення, щодо підтвердження позики необхідно всього декілька хвилин. Для остаточного підтвердження необхідно дочекатися дзвінка оператора, під час якого будуть перевірені умови кредитування, що були обрані. Строк кредитування і сума позики залежать лише від вашого вибору, відсоткова ставка фіксована та становить 2% від суми позики. Комісійні нараховуються щоденно до повного погашення заборгованості. Ці умови не залежать, чи була обрана експрес позика онлайн, заявка на який подається у віддаленому режимі, чи ви звернулися безпосередньо у відділення компанії.

«Ваша Готівочка» – компанія, яка пропонує лише вигідні та зручні умови кредитування. Вам не доведеться перейматися з приводу підготовки численних паперів, вистоювати в чергах та довго очікувати на рішення. Оформлюйте експрес позику онлайн, заявка опрацьовується миттєво після подання, а клієнти обслуговуються 24/7.