Дострокове погашення кредиту – не примха, а доступна реальність!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Чим може обернутися дострокове погашення кредиту та як закрити позику, не переплачуючи? Що робити, якщо ви не змогли зробити черговий платіж вчасно чи не маєте змоги повернути гроші кредитору? З «Ваша Готівочка» погашення кредиту буде таким само швидким та простим, як і його оформлення. Ми не обмежуємо клієнтів в праві вибору та дозволяємо вам самим вирішувати, як оформити позику та як погасити кредит, пропонуючи різноманітні варіанти здійснення операції.

Штрафи за дострокове погашення кредиту, як їх уникнути?

Чи буде нарахована додаткова комісія у разі, якщо ви побажаєте здійснити дострокове погашення кредиту, залежить лише від умов кредитування. Якщо ви, обираючи компанію-кредитора, уважно поставитеся до вивчення умов договору, на яких надаються позики, то знатимете, чи прийдеться сплачувати штраф за термінове погашення кредиту додатково. В деяких випадках оплата стягується за додаткові послуги, а іноді, у вигляді штрафних санкцій. Більше того, часто, кредитори зазначають, що достроково погашати позики забороняється. Результатом погашення стане внесення клієнту до «чорного списку».

Із чим пов’язані подібні обмеження, адже дострокове погашення кредиту набагато вигідніше, ніж погашення пізніше зазначеного строку? Щоб отримати відповідь на це питання, варто розібратися, що є основною статтею доходів кредитуючих компаній. Надаючи гроші в борг, кредитори розраховують на певну суму винагороди, якою є комісійні. Якщо договором кредитування прописаний конкретний строк, на який видаються кошти, сума комісії обчислюється на момент погашення кредиту до копійки.

В той момент, коли клієнт приймає рішення про погашення кредиту раніше зазначеного строку, кредитор автоматично втрачає частину прибутку. Єдиним способом компенсувати незаплановані збитки стає штраф чи пеня, яку сплачує клієнт.

Як провести погашення кредиту без допомоги спеціалістів?

Варто зазначити, що законодавство в сфері кредитування обмежує кредиторів в праві вимагати за термінове погашення кредиту додаткові платежі у вигляді комісійних, пені чи штрафів. Якщо вам коли-небудь приходилося зіштовхуватися із подібною ситуацією, компанія-кредитор надала вам додатковий рахунок за дострокове погашення кредиту, перше, що вам необхідно було зробити, ще раз уважно прочитати договір та пересвідчитися, чи були ці умови прописані у договорі.

Якщо договір містить пункт, що описує процес погашення позики і кредитор діє відповідно до умов договору, вам залишиться чи то погодитися і сплатити штраф за дострокове погашення кредиту, чи виконувати умови договору та закрити кредит в чітко зазначений строк. В жодному випадку не забувайте, що обидві сторони несуть відповідальність за дотримання чи порушення умов договору кредитування, який набуває юридичної сили з моменту його підписання.

Щоб не стати заручником ситуації, не переплачувати за кредити та не вдаватися до послуг юристів, які також не дешеві, будьте максимально уважними під час підписання договору кредитування.

Звертаючись у «Ваша Готівочка», клієнти компанії мають доступ до інформації про умови оформлення позик, їх використання, погашення ще до моменту підписання договору кредитування.

Наша компанія працює в режимі онлайн та пропонує клієнтам звертатися до відділень, що працюють по всій Україні. Також, клієнти будь-якої миті можуть отримати інформаційну підтримку в телефонному режимі у випадку, якщо якісь моменти стосовно послуг «Ваша Готівочка» не зрозумілі чи потребують пояснення.

Зручне погашення кредиту онлайн з «Ваша Готівочка»

Ми пропонуємо українцям можливість пройти реєстрацію та оформити заявку на позику будь-яким зручним способом. Це може бути звернення безпосередньо до відділення, замовлення грошей в телефонному режимі чи реєстрація онлайн. Точно, як і оформлення позики, допускається погашення кредиту онлайн, коли клієнти самостійно оформлюють заявку на списання коштів з їхніх банківських карток.

Оформлюючи договір кредитування, клієнти зобов’язані зазначати точну дату, коли відбудеться погашення кредиту, керуючись можливістю використовувати кошти протягом шістнадцяти діб, з моменту підтвердження позики.

Умови кредитування від «Ваша Готівочка» не забороняють клієнтам здійснювати термінове погашення кредитів чи подовжувати термін використання коштів. Розраховуючись із компанією, клієнти сплачують лише суму комісійних, нарахованих за фактичний період використання грошей і повертають суму коштів, наданих у використання в якості позики.

Якщо ви хочете здійснити погашення кредиту онлайн, оформивши заявку на списання коштів із банківської картки, вам необхідно буде підтвердити права власності на цю картку. Якщо ви відкривали саме безготівкову позику, то погашення кредиту онлайн можливе лише з тієї кати, на яку були перераховані кошти.