Допомога в отриманні кредиту від експертів «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Де знайти допомогу в отриманні кредиту і як відкрити позику без переплат? До кого звертатися, якщо потрібна споживча позика, і які існують програми кредитування? Про все це і не тільки можна дізнатися в «Ваша Готівочка». Ми надаємо допомогу в оформленні кредиту і інформаційну підтримку нашим клієнтам по всій країні.

Як отримати допомогу в отриманні кредиту, до кого звертатися

Отримати допомогу в кредиті можна безпосередньо у кредитора. Крім того, Ви завжди можете звернутися за окрему плату до юристів, які обрушать на Вас хвилю інформації про законодавство в сфері кредитування, або задати питання які цікавлять своїм знайомим.

У юристів допомоги в кредиті варто просити лише в тому разі, якщо у Вас виникли спори з кредитором або з поверненням позики. Не забувайте, що всі послуги платні і допомога в отриманні кредиту, в такому випадку, може обійстися набагато дорожче, ніж сам кредит.

Друзі, знайомі і колеги – так само надійне джерело інформації, якщо справа стосується побутових питань, а не кредитних відносин. Врешті решт, фахівці кредитуючих компаній - це ті люди, які проконсультують по всім питанням і нададуть допомогу в отримані кредиту, але в рамках своєї компанії.

Зробимо невеликий відступ і пригадаємо про те, що відповідальність за свої поступки і рішення несемо виключно ми. Саме тому, отримуючи допомогу в кредиті, тверезо сприймайте інформацію і не забувайте, що кожен зацікавлений у власному благополуччі.

Кваліфікована допомога в кредиті і оформленні позик

Жоден поважаючий себе кредитор не стане себе порівнювати з іншими компаніями та говорити, що він краще або гірше за когось. Ознакою кваліфікованості є можливість дати відповідь на питання без суб`єктивної оцінки. Якщо Вам потрібна допомога в оформленні кредиту, зверніть увагу, чи відповідають фахівці на поставленні запитання або уникають відповіді. Основна інформація, яка є підставою для прийняття рішеня - це умови кредитування і договір, в якому описані забов`язання сторін.

Умови кредитування в обов`язковому порядку мають містити інформацію про розмір позики, період користування грошима і комісійних. Так само, зверніть увагу про наявність пункту про процедуру повернення договору і забов`язання сторін.

Якщо Вам потребується допомога в отриманні кредиту, підготуйте список основних запитань, які Вас цікавлять і задайте кредиторам.

Надаємо допомогу в оформленні кредиту 24/7

«Ваша Готівочка», будучи мікрокредитною установою, пропонує своїм клієнтам споживчі позики. Отримати допомогу в кредиті і питаннях, пов`язаних з наданням послуг, можна в режимі онлайн, в телефонному режимі або безпосередньо у відділеннях компанії.

Після того, як Ви звернулися до інформаційного центру «Ваша Готівочка» і Вам була надана необхідна допомога, отримання кредиту не займе більше 15 хвилин. Все, що необхідно – пройти реєстрацію в програмі мікрокредитування, заповнити анкету клієнта і подати заявку.

В заявці Ви вказуєте умови кредитування, які обираєте. Сума позики може бути будь-якою: в межах від 200 до 9000 гривень. Обмеження суми позики дозволяє нам оформлювати кредити без довідок про дохід і оцінки кредитоспроможності клієнтІв. Також, в заявці вказується дата до повернення. З моменту оформлення позики, клієнти мають право використовувати надані кошти протягом 16 діб, після чого повинні або погасити заборгованість і сплатити суму нарахованих комісійних або сплатити комісію і оформити заявку на продовження періоду користування грошима.

В будь-якому з відділень компанії або під час оформлення позики онлайн, Вам нададуть допомогу, отримання кредиту – це швидка реєстрація та детальне ознайомлення з програмою кредитування.