Допомога в кредиті? Ми робимо гроші доступними!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Часто люди соромляться звертатися за допомогою чи ставити питання щодо незрозумілих чи незнайомих речей, вважаючи, що це соромно. Незнання – не привід відмовлятися від доступних послуг. «Ваша Готівочка» будь-якої миті готова надати допомогу у випадку, якщо отримання кредиту для вас проблема. Ми відкриваємо позики українцям 24/7, надаючи кошти готівкою та переказом на картку.

Доступна допомога в кредиті від консультантів «Ваша Готівочка»

Перша допомога із кредитом, яку без жодних проблем зможуть отримати наші клієнти, – надання повної інформації про послуги компанії та умови кредитування від «Ваша Готівочка». Наступним етапом співпраці стане допомога із отриманням кредиту, якщо ви наважитеся стати нашим клієнтом. Ми пропонуємо клієнтам компанії обирати умови оформлення позик, реєструватися, де і коли їм зручно, обирати форму та спосіб отримання коштів.

Якщо ви не знаєте, як зареєструватися та вам необхідна допомога в оформленні кредиту, ви будь-якої миті можете звернутися до наших консультантів, зателефонувавши на нашу «гарячу лінію» чи поставити питання за допомогою форми зворотнього зв’язку, після чого наші оператори зв’яжуться з вами та нададуть детальну інформацію про кредитування від «Ваша Готівочка». Також, ви завжди можете отримати допомогу із кредитом, звернувшись до менеджерів наших відділень. Дізнатися, де знаходяться офіси компанії та ознайомитися із графіком роботи можна онлайн, в телефонному режимі чи самостійно, скориставшись картою відділень. Карта розміщена на сайті в розділі «контакти». Вказавши область та назву населеного пункту, де ви зараз знаходитеся чи проживаєте, ви побачите точне місце знаходження відділень із їхніми адресами. Офіси, де можна отримати допомогу із кредитом працюють щоденно з 08-00 до 20-00, без перерв і вихідних.

Цілодобова допомога із отриманням кредиту по «гарячій лінії»

Отримуючи інформаційну підтримку в оформленні кредиту у консультантів «Ваша Готівочка», звернуть увагу на те, що стати клієнтом компанії може кожен українець у віці від вісімнадцяти до семидесяти років. Для тих, кому тільки-но виповнилося вісімнадцять та ще немає двадцяти одного року, доступні лише готівкові перекази. В подібній ситуації вам може знадобитися допомога із отриманням кредиту на карту оскільки безготівкові позики підтверджуються виключно клієнтам старшим за двадцять один рік.

Незалежно від того чи збираєтеся ви пройти реєстрацію і одразу ж оформити позику, чи просто хочете зареєструватися, щоб мати доступ до послуг компанії будь-якої миті, коли вони вам знадобляться, ви завжди зможете скористатися онлайн сервісом від «Ваша Готівочка». Дистанційний сервіс дозволяє пройти реєстрацію цілодобово, тоді, коли у вас буде вільний час та отримати миттєвий кредит на карту в розмірі від 200 до 9000 гривень. Якщо у вас виникли труднощі та вам необхідна допомога із оформленням позики, отримання кредиту навіть на карту може бути здійснено у відділеннях компанії. Звернувшись до наших менеджерів, ви зможете прийти реєстрацію та отримати переказ, вказавши номер картки.

В залежності від того, яку форму отримання коштів ви вибрали, процедура безготівкового та готівкового кредитування трохи відрізняється.

Якщо ви хочете отримати гроші на руки, вам обов’язково необхідні оригінали паспорту та ідентифікаційного коду, що надаються менеджерам під час реєстрації. Для оформлення позики на карту, достатньо уважно і правильно вказати цю інформацію оскільки співпадіння даних про власника картки та реєстраційних даних – головний фактор для підтвердження інформації на її достовірність.

Отримуйте допомогу із оформленням кредиту, коли він вам знадобиться

Після того як ви визначитеся, де і як оформити позику, в якій формі взяти кредит, вам залишиться лише обрати умови кредитування. Згідно програми мікрокредитування від «Ваша Готівочка», зареєстровані клієнти компанії мають право оформлювати позики довільного розміру від двохсот до девяти тисяч гривень, керуючись при виборі виключно особистими інтересами та можливостями.

Так само, як і розмір позики, ми надаємо нашим клієнтам можливість самостійно встановлювати період використання коштів до погашення. Базовий період, протягом якого клієнти «Ваша Готівочка» можуть використовувати гроші компанії, складає 16 діб. В заявці може бути вказаний будь-який термін, з огляду на запропоновані часові рамки. В разі необхідності погасити позику достроково, клієнти завжди можуть зробити це через «особистий кабінет», доступ до якого відкривається після реєстрації. Також, сплативши суму нарахованих комісійних в день, який має стати днем погашення позики, клієнти можуть збільшити період кредитування ще на 16 діб.

Повернути гроші можна у будь-який зручний для вас спосіб – готівкою чи переказом з картки на рахунок компанії. Так само як і отримати допомогу при оформленні позики, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів, щоб дізнатися, як відбувається погашення кредиту.