До зарплати далеко, а грошей немає? З «Ваша Готівочка» ця проблема зникне!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Коли потрібні гроші до зарплатні, не спішіть одразу йти до банку, на поміч прийде «Ваша Готівочка». Компанія пропонує отримати мікрокредит шкидко і на гнучких умовах по всій Україні. 

Поповніть свій карман до зарплатні з «Ваша Готівочка»

Доступне та зручне кредитування - це «Ваша Готівочка»! Саме мікропозика дозволяє отримати гроші до зарплатні без документальної тягонини та за лічені хвилини. Навіщо звертатися до банку, оформлюючи довгостроковий кредит, якщо можна отримати мікропозику на картку чи на руки. 

Сьогодні мікропозика вважається найзручнішим та найшвидшим способом оформлення кредиту в Україні. Завдяки мікрокредитуванню, Ви маєте змогу отримати гроші швидко, без документальної тягонини та зайвих запитань. Не має значення: клієнту потрібні гроші до зарплатні чи інші причини. Окрім паспорту та ідентифікаційного коду не потрібні жодні документи. Так як кредитори не перевіряють кредитну історію, вирогідність отримати позику висока. 

Взяти в кредит гроші до зарплатні можуть громадяни, які досягли 18 років. Максимальний вік кредитування складає 70 років. Звернутися за позикою на картку можна особам від 21 року. 

Де взяти гроші в борг до зарплатні в кредит?

«Ваша Готівочка» допоможе взяти гроші в борг до зарплатні на гнучких умовах і видасть гроші одразу. Розмір оформлення позики скаладає від 200 до 7 тисяч гривень. Кредит видається під 2% комісійних від 1 до 16 днів. Комісія нараховується лише за дні користування грошима, тому Ви можете повернути кошти раніше. Також, клієнти можуть здійснити пролонгацію без штрафу та пені. Для продовження кредитного терміну, необхідно сплатити комісію за дні користування позикою. 

Оформлення кредиту готівкою відбувається у відділенні компанії. Ознайомитися із графіком роботи та розташуванням відділень пропонуємо у розділі «Контакти». Для отримання кредиту, Вам необхідіні паспорт та ІПН. Щоб взяти гроші в борг до зарплатні, не потрібно поручительство, довідка про дохід та застава. 

Якщо взяти гроші в борг до зарплатні потрібно терміново, а можливості потрапити до відділення немає, обирайте онлайн кредит у «Ваша Готівочка». Відкрити позику можна незалежно від місцезнаходження та часу. 

Позика до зарплатні - це легко!

Перед тим, як почати оформлення кредиту, розрахуйте суму до повернення. Допоможе у цьому кредитний калькулятор на сайті. Оформлення позики відбувається всього у 3 кроки: 

1.Проходження реєстрації; 
2.Оформлення заявки; 
3.Підтверждення вказаних даних. 

У заявці потрібно вказати паспортні дані, ІПН та номер банківської картки. Під час оформлення кредиту до зарплатні, необхідно вказати реквізити тієї картки, яка належить саме Вам та діє у платіжних системах VISA та MasterCard. 

«Ваша Готівочка» відрізняється від інших фінансових установ швидкістю та лояльністю кредитування. Клієнти беруть грошові позики до зарплатні лише заповнивши заявку чи звернувшись до відділення компанії. Без жодних проблем кредити отримують навіть клієнти із поганою історією кредитування, мінімальним заробітком або неофіційним працевлаштуванням. Тому, якщо Вам потрібна швидка позика до зарплатні звертайтеся до «Ваша Готівочка»!

Українська