Де знайти інформацію про кредити та як отримати позику читайте на сайті «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Існує безліч ресурсів та інформаційних джерел, де знайти інформацію про кредити геть не складно. Та чи усім їм можна довіряти та наскільки актуальною є інформація, що пропонується читачам? На сайті «Ваша Готівочка» розміщена інформація про кредити, що надає компанія, та опубліковані поради експертів про те, як оформити позику швидко, просто та безпечно.

Як і де знайти інформацію про кредити в інтернеті?

Коли доступ до інтернету є у кожного навіть з телефону, дізнатися інформацію по кредиту можна, не виходячи з дому. Щоб дані були достовірними та актуальними, правильніше за все шукати інформацію на спеціалізованих сайтах. Також, варто врахувати, що інформація про кредити, надана однією компанією, може суттєво відрізнятися від інформації інших фінансових організацій.

Якщо вас цікавить інформація про кредити, перше, на що необхідно звернути увагу, – умови кредитування. В цьому випадку важливо врахувати, яку суму можна отримати в борг, на який період та під який відсоток. Не менш важливо дізнатися, які документи необхідно надати для отримання позитивної відповіді про надання позики.

В пошуках ресурсів, де знайти інформацію про кредити, звертайте увагу на те, в якій формі компанії надають позики та які додаткові вимоги висуваються перед клієнтами.

Чим більше інформації готовий надати кредитор, тим більш надійною можна вважати компанію. Врахуйте ще один момент, клієнти мають право ознайомитися з умовами кредитування ще до моменту підписання договору. Після того, як угода укладена, обидві сторони несуть повну відповідальність за виконання умов договору чи за їх недотримання.

Уся інформація про кредити на сайті «Ваша Готівочка»

На сайті «Ваша Готівочка» можна дізнатися інформацію про кредит, все, що пов’язано із процедурою кредитування та знайти багато тематичних статей. Крім того, що надана про кредит інформація онлайн дозволяє дізнатися все про послуги компанії, уточнити моменти, що є цікавими саме для вас можна у операторів call-центру.

Ще одним способом розібратися із питаннями, пов’язаними із оформленням позики, є форма зворотнього зв’язку. Вкажіть свої ім’я, адресу електронної пошти та задайте будь-яке питання. Наші менеджери найближчим часом зв’яжуться з вами, щоб допомогти вирішити проблему.

Звертаючись до відділень компанії, ви можете не лише отримати повну інформацію про кредити від «Ваша Готівочка», але й оформити позику на місці.

Нашим клієнтам надається можливість оформити кредит у безготівковій формі або ж готівкою. Безготівкові позики переказують на картку клієнта після проходження реєстрації. Картка має належати безпосередньо кредитоотримувачу. Тип, статус картки не мають значення. Основна вимога – підтримка платіжних систем Visa чи MasterCard.

Готівкові позики підтверджуються клієнтам, готовим надати оригінали документів, що затверджують їх особистість – паспорт та ідентифікаційний код (ІПН).

Не дивлячись на те, що «Ваша Готівочка», гарантує підтвердження заявок по кредиту кожному клієнту, що звернувся, законодавча база обмежує можливості компанії обслуговувати українців молодших за 18 років та старших за 70 років.

Клієнтам, яким на момент звернення вже виповнилося вісімнадцять років, але ще не має 21-го року, доступні позики лише у безготівковій формі.

Можливість дізнатися інформацію по кредиту та оформити позику онлайн

Умови про кредит, інформація онлайн і інформація, яку вам надали менеджери відділень, ні чим не відрізняється, як для готівкових, так і для безготівкових позик. Клієнти «Ваша Готівочка» мають право обирати не лише спосіб звернення і форму позики, але й умови отримання та використання коштів.

Програма мікрокредитування дозволяє відкрити позику в будь-якій сумі від двохсот до дев'яти тисяч гривень. При ставці в 2% період використання коштів не перевищує 16 календарних днів. Мінімальний період використання коштів, який можна вказати в заявці складає 24 години.

При необхідності, наші клієнти завжди можуть подовжити кредитний період, сплативши суму нарахованих комісійних. Подовжувати термін використання коштів до повного погашення дозволяється необмежену кількість разів.

Сайт компанії – це не лише ресурс, де можна знайти інформацію про кредити та умови використання коштів. Наші клієнти можуть самостійно пройти онлайн реєстрацію та оформити заявку на кредит. Зробити це можна за допомогою онлайн сервісу. На головній сторінці сайту чи нагорі сторінки, яку ви зараз читаєте, розміщено кредитний калькулятор, на якому є кнопка «отримати позику». Натиснувши на неї, ви одразу ж потрапите на сторінку анкети. Після заповнення полів анкети та обробки інформації, вам буде надано доступ до «особистого кабінету».

В «особистому кабінеті» залишиться лише заповнити форму заявки, надіслати її на обробку оператору та дочекатися підтвердження. У випадку винесення позитивного рішення, гроші будуть переведені на картку миттєво.