Де взяти кредит з поганою історією - пояснюємо доступно!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

У всі часи добре ім`я для людей є великою гідністю. Репутацію ретельно оберігали, так як від цього залежало ставлення оточуючих. Так відбувається і до сих пір. Якщо у людини в минулому немає сумнівних історій, вона може не тільки розраховувати на довіру близьких і знайомих, а також без проблем знайти, де взяти кредит з поганою кредитною історією, якщо знадобляться гроші. А ось якщо ділова репутація заплямована, достатньо складно буде заручитися фінансовою підтримкою.

Тривалий час репутація позичальника в кредитному світі грала вагому роль. Причому, в цій сфері історія могла бути або блискучою, або сумнівною. І, навіть якщо клієнт ненадовго прострочив платіж, кредит з поганою кредитною історією отримати вже буде не взмозі.

Виходить, що це замкнуте коло: банки втрачають потенційних клієнтів, так як не можуть довіряти, а позичальники не мають змоги довести свою платоспроможність. Виходом з цієї ситуації стала поява мікрокредитних компаній. Вони змогли закрити питання, як взяти кредит з поганою статистикою і історією кредитування і подарувати шанс всім, хто потребує грошей.

Розмірковуєте, де взяти кредит з поганою кредитною історією? Ніколи не відмовить «Ваша Готівочка» !

Якщо Ви віддасте перевагу мікрокредитним установам, то не доведеться виступати в ролі приниженного позичальника. Звичайно, що більшість компаній і банків приділяють надто велику увагу своїй безпеці і відсікають тих клієнтів, которі в минулому мали проблеми з поверненням боргів.

Проте, вони не враховують, що обставини кожного клієнта можуть бути різними. Не всі, хто шукають, де взяти кредит з поганою кредитною історією, є постійними неплатниками. Як раз навпаки. Більшість клієнтів просто потрапили у форсмажорну ситуацію, з якой вихід знайшли не одразу. Це далеко не означає, що в майбутноьму вони не зможуть проявити себе виключно з позитивної сторони.

Частіше за все, чесні люди і самі турбуються через те, що підводять інших. Для них кредит з поганою кредитною історією може стати шансом виправити все. «Ваша Готівочка» дарує таку можливість всім, хто звертається до нас. Якщо Ви також маєте гостру потребу у грошах, але незмінно чуєте відмову, то здивуєтеся, наскільки просто все вирішити.

Кредит з поганою кредитною історією – це не діагноз!

Навіть, коли ситуація здається безвихідною, впадати у відчай не варто. Здавалося б, тільки вчора Ви судорожно шукали, як же взяти кредит з поганою кредитною історією, а вже сьогодні користуєтеся позикою, отриманною в «Ваша Готівочка». Тому, перш ніж опускати руки, варто озирнуся навколо і пошукати альтернативу.

Недивлячись на те, що позика в мікрокредитній установі є єдиним способом отримати гроші, більшість хвилюється - чи безпечно це? Чому банк, побоючись ризиків, відмовился відкрити кредит з поганою кредитною історією, а невелика компанія погодилася без проблем? Чи немає тут підступу?

Ці сумніви частково виправдані, а частково ні. Під час оформлення позики, завжди важливо заздалегідь дізнатися все про майбутнього кредитора. Для цього варто проаналізувати такі факти:

  • досвід роботи кредитної компанії. Деякі нові компанії активно запрошують клієнтів, пропонуючи їм гнучкі умови. Проте, відкривати там позику з поганою кредитною історією терміново достатньо ризиковано. Такі компанії ще є нестійкими, і тому можуть підвести Вас;
  • прозорість умов. Нечесні фірми можуть нарахувати Вам скриті платежі;
  • зручність сервісу. Іноді, досить складно розібратися зі схемою оформлення позики і Ви витрачаєте час даремно.

Якщо перед Вами така картина, ліпше пошукати іншого кредитора. Вам потрібна стабільна кредитна установа з чесними умовами? Краще «Ваша Готівочка» точно не знайти.

Як взяти кредит з поганою кредитною історією і на що необхідно звертати увагу?

Отже, Ви зважилися на позику, але з чого починати? В «Ваша Готівочка» все просто, а головне, сервіс максимально орієнтований на різних позичальників. В залежності від Ваших потреб, отримати кошти можна одним з наступних способів:

  • оформити позику з поганою кредитною історією віртуально. Це найпростіший і найзручніший спосіб для тих, хто легко орієнтується в мережі інтернет і не боїться користуватися онлайн сервісами;
  • отримати кредит по телефону. Так-так, сьогодні це можливо. Достатньо лише подзвонити до нашого call-центру і продиктувати особисті дані, щоб отримати грошовий переказ;
  • особисто отримати позику у відділенні «Ваша Готівочка».

Ви самостійно маєте змогу обрати, як взяти кредит з поганою кредитною історією, опираючись на обставини. Незалежно від вибору, розраховуйте на прозорий і якісний сервіс «Ваша Готівочка».

Українська