Де взяти кредит без довідки про доходи: знайомимось з новими можливостями

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Не секрет, що більше половини працюючих громадян працевлаштовані неофіційно. Незважаючи на боротьбу влади з цим фактом, працедавці не поспішають укладати трудові угоди, а кредитним установам не залишається нічого, як приймати такі умови. Проте, це не вигідно кредиторам. Справа в тому, що кредити без довідки про доходи отримати іноді фактично неможливо. 

В цьому змогли переконатись позичальники, які звертаються з таким питанням до банку. Надаючи широкий спектр фінансових послуг, ці установи створили єдину систему перевірки і визначення благонадійності. Отже, незалежно від того: планує людина  відкрити кредит без довідки про доходи на пару сотень або декілька тисяч, забов`язується надавати однаковий пакет документів. Зазвичай, оформлення вимагає забагато часу і не завжди свідчить про підтвердження позики. Щоб спростити цей процес, краще звертатись у мікрокредитну компанію «Ваша Готівочка». 

Де взяти кредит без довідки про доходи: дізнаємося підводні камені

Незважаючи на те, що галузь мікрокредитування сьогодні доволі розвинена, страх і невпевненість перед такими компаніями присутня і досі. Це  пов`язано з тим, що доволі тривалий час взяти кредит без довідки про доходи пропонували сумнівні кредитори, які приховували повну інформацію про умови оформлення. У підсумку: людина, яка дізнавалась, де взяти кредит без довідки про доходи, сплачувала нечувані суми. 

Сьогодні ситуація змінилася в корені. Нечесні компанії поступово втратили довіру і припинили діяльність, а їх місце зайняли надійні і перспективні кредитори, які пропонують прозорі і лояльні умови. Нові мікрокредитні компанії врахували всі помилки попередників і доклали зусиль, щоб запропонувати кредит без довідки про доходи на вигідних умовах. Характерною ознакою того, що компанії можна довіряти, є чітко прописані умови. Побачити їх можна на сайті або отримати повну консультацію менеджера у телефонному режимі, а також під час особистого візиту. 

Переглядаючи сайти, де змогли б взяти кредит без довідки про доходи, зверніть увагу, наскільки захищені дані і чи здійснюється верифікація картки. Якщо компанія не може надати належної інформації, відмовляйтесь одразу. 

Ознакою якісного сервісу і лояльного ставлення до клієнтів є можливість продовження або скорочення кредитного терміну. Цими перевагами може забезпечити своїх позичальникам «Ваша Готівочка», отже тут сміливо відкривайте кредити без довідок про доходи і не бійтесь «сюрпризів». 

Кредит без довідки про доходи: чи вигідно це?

Якщо порівнювати позики у мікрокредитній або банківський установах, то без сумніву перший варіант має більше переваг. Чому? 

По-перше, суттєво зменшується час оформлення. Замість того, щоб ретельно шукати, де взяти кредит без довідки про доходи або шукати шляхи швидко отримати цей документ, можна за лічені хвилини позичити потрібну суму і забути про свої проблеми. 

По-друге, у «Ваша Готівочка» можна позичити кошти на той період, який потрібен. Для порівняння: мінімальний термін кредитування у банку від 1-го місяця, отже доведеться сплачувать за весь період. У нашій компанії оформити кредит без довідки про доходи є можливість навіть на добу, сплативши за день користування.

 По-третє, можна пройти процедуру кредитування навіть вдома. Це забезпечують зручний онлайн-сервіс і операторськая підтримка позичальників. 

Які вимоги, щоб оформити кредит без довідки про доходи? 

Якщо Ви подумали про особисту присутність - це не обов`язково. Спершу обов`язково зареєструйтесь, щоб мати змогу створити заявку у «Особистому кабінеті» на сайті. Уважно вказуйте особисті дані і зможете вільно користуватись послугами будь-якої години.

Споживчий кредит без довідки про доходи переказують також на банківські картки, отже необхідно заздалегідь подбати про її наявність. Можна використовувати картки Visa або MasterCard, видані будь-яким банком. І, головне, вказувати у заявці можна реквізити тільки особистої картки. Це ретельно перевіряється системою безпеки. 

Якщо в пошуках установи, де вдалося б взяти кредит без довідки про доходи, Ви прийшли у «Ваша Готівочка», Вам варто враховувати, що позики тут видаються тільки повнолітнім громадянам. Дотримання законодавчих норм залишається гарантією того, що до своїх позичальників вони ставляться чесно. 

Плануючи подавати заявку на кредит без довідки про доходи, Вам потрібно мати паспорт України і індивідуальний податковий номер. Позичальники, які не працюють через пенсійний вік, вказують дані пенсійного посвідчення. Заповнивши всі поля, Ви зможете за 15 хвилин дізнатись рішення і фактично одразу спостерігати поповнення картки.