Де взяти кредит без довідки про доходи: розкриваємо секрети

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Ставлення до позик у всіх різне. Дехто стверджує, що ніколи не скористається такою послугою, а дехто, навпаки, постійно відчуває у ній потребу. Проте ситуації бувають різні і іноді доводиться шукати, де взяти кредит буде змога без довідки про доходи, а наведена далі інформація розповість, звідки чекати фінансової допомоги.

Де взяти кредит без довідки про доходи і не помилитися?

Незважаючи на те, що сьогодні кожен розраховує тільки на власні сили, іноді стаються випадки, коли без підтримки не протриматись. Добре, коли допомогти можуть друзі або рідні. Проте, здебільшого, доводиться шукати, де взяти кредит без довідки про доходи у доволі стислі строки. Перше, що спадає на думку, - це банківські установи. Проте, якщо Ви раніше користувалися їх послугами, маєте не з чуток знати, що надія отримати фінанси там просто примарна.

По-перше - це клопоти. Щоб розраховувати на успішне рішення по кредиту без довідки про доходи, потрібно, як мінімум, знайти поручителя або, ще гірше, надати заставу. У тих позичальників, які не хочуть ризикувати власним майном, це викликає виправдані побоювання, а пошук поручителів може закінчитись марною затією.

По-друге, співпраця з банками - це довго, починаючи від моменту звернення і заповнення анкети, до отримання остаточного отримання рішення. Зазвичай, позичальникові, який бере кредит без довідки про доходи, дорога кожна хвилина, а часу на бюрократичні вимоги просто немає.

По-третє - це затратно. Якщо, вирішуючи де взяти кредит обов’язково без довідки про доходи, позикоодержувач робить вибір на користь комерційного банку, він ризикує сплатити великі відсотки за користування такою послугою. А, враховуючи те, що більшість установ не дає змоги сплатит кредит достроково, виникає загроза переплатити чималу суму: відсотки за повний місяць, які можуть виявитися захмарними для Вас, або ж штраф, пеня за порушення правил, прописаних у угоді.

Саме тому, кращим варіантом стане звернення у нашу компанію, де взяти кредит без довідок – справа всього декількох хвилин. Зручний сервіс, лояльні умови і позитивне рішення - все це привертає українців до послуг нашої компанії. З кожним днем мікрокредитування набирає все більшої прихильності з боку тих людей, яким негайно потрібно вирішити фінансові питання.

Кредит без довідки про доходи: розглядаємо переваги

Як відомо, позика до позики не приходить. Переконатися в цьому просто, якщо Ви відкриєте кредит без довідки про доходи саме у нашій компанії. Зробити це потенційний позичальник може різними способами:

· самостійно звернутися у відділення, розташоване у найближчому районі;

· оформити позику 24/7 з будь-якої точки країни, скориставшись електронною формою на сайті.

Незалежно від вибраного варіанту, де взяти кредит без довідок, умови будуть майже ідентичні. Розраховувати на позику можуть громадяни України, які на момент оформлення позики готівкою досягли повноліття (для онлайн кредитування цей вік складає 21 рік). Максимальний вік клієнтів, яких компанія може обслуговувати, - 70 років, отже звернутися за кредитом є можливість навіть у пенсіонерів.

Зам’ятайте, позичити велику суму на покупку, наприклад, автомобіля таким способом Вам не вдасться, адже мікрокредитування не передбачає великі суми позик, а ось позичити до 9000 гривень можна без проблем. Ці кошти можуть бути витрачені на навчання, лікування, відпочинок або покупки - цільове призначення позики не вказується. Вирішивши нагальну сьогодні проблему, де взяти кредит онлайн без довідки про доходи, витрачайте його як забажаєте. Добре те, що не потрібно хвилюватися через протермінування сплати, адже компанія піде Вам назустріч і пролонгує термін з 16-ти днів на довший.

Де взяти кредит без довідок - вже вирішили. Яким чином можна його сплатити?

Зручний сервіс «Ваша Готівочка» дозволяє не тільки оформлювати позики на лояльних умовах, а і без проблем їх погашати.

Почнемо з головного. Якщо Ви розмірковували, де взяти кредит без довідки про доходи на декілька тижнів, проте з’явилася змога повернути гроші раніше заявленого терміну, робіть це достроково. Стереотип, що Вам неодмінно доведеться сплачувати відсотки повністю, в цьому разі не працює: сума до поверення включає в себе тільки відсотки за фактичні дні користування фінансами. Також Ви можете не перейматися через штрафи або інші стягнення - їх просто немає.

Повернути кошти можна готівкою у представництві компанії або ж безготівковим переказом з картки Visa або MasterCard. Також, можна скористатися терміналом самообслуговування.

Все ще не визначились, де взяти кредит онлайн без довідки про доходи на гнучких для себе умовах? Досить розмірковувати! Час брати ситуацію у свої руки,  допоможе в цьому компанія «Ваша Готівочка»!