Де взяти гроші в борг: дізнайтеся, як це зробити за 15 хвилин

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Всі ми зростали на думці про те, що борги це погано. Що краще ущемити себе в чомусь, відмовившись від необхідного, але не влазити в борги. Незалежність - це, звичайно, добре, але якщо вона підкріплена фінансово, це не завжди розумно. Якщо є де взяти гроші в борг, навіщо накопичувати невирішені проблеми?

Причини, через які раніше не хотіли взяти гроші в борг, достатньо зрозумілі. Багатьма роками раніше кредити не користувалися таким значним попитом, банківська система була не так сильно розвинена, а взяти гроші у знайомих означало підтвердити неплатоспроможність. Більшість комплексів з минулого перейшли до сьогодення, проте, зараз все набагато простіще. Завдяки тому, що з`явилися мікрокредитні компанії, як «Ваша Готівочка» більше не потрібно шукати, де можна взяти гроші в борг, турбуючи знайомих і друзів. Цивілізований спосіб дозволяє оформити кредит і взяти гроші у спеціалізованій компанії. День у день все більше людей відчули переваги і безпечність цього способу, і без побоювання користуються ним у повсякденному житті.

Де взяти гроші в борг – в банку або кредитній установі?

Не вірте тим, хто може дати чітку і однозначну відповідь – її нема. Все залежить від багатьох факторів, зваживши які необхідно прийняти рішення. Якщо Ви розмірковуєте, де взяти гроші в борг, ми допоможемо дізнатися про це більше.

Вигідно буде взяти гроші в банку, якщо:

 • у Вас є стабільна офіційна робота, на якій Ви вже пропрацювали як мінімум півроку;
 • Ваш дохід достатньо великий, щоб банк, не розмірковуючи, прийняв позитивне рішення по кредиту;
 • у Вас є час на оформлення документів і очікування рішення;
 • Вам необхідна велика сума;
 • Ви хочите взяти гроші в борг на місяць і більше.

В цьому випадку Ви можете не шукати альтернативні шляхи і спокійно відправлятися в банк. Якщо ж Ви знаходитеся в пошуках швидкого кредиту, краще за все буде звернутися в «Ваша Готівочка». Там Ви можете розраховувати на:

 • оформлення позики без довідок про дохід;
 • відсутність необхідності підтверджувати свій стаж і дохід; 
 • максимально просте і оперативне оформлення;
 • швидкий переказ коштів на картку;
 • можливість отримати гроші дистанційно.

Таким чином, знаючи всі нюанси умов кредитування, Ви зробите свідомий і правильний вибір.

Взяти гроші в борг, витративши всього 15 хвилин, – це сучасні реалії!

Якщо Ви досі знаходитеся під впливом стереотипів, що бюрократія править світом, «Ваша Готівочка» швидко зможе переконати у зворотньому. Ще ніколи не було так просто взяти гроші в борг, лише оформивши позику в нашій компанії. Щоб відкрити кредит Вам знадобляться:

 • паспорт;
 • банківська картка;
 • доступ до інтернету.

Лише ці три умови дозволять оформити позику дистанційно і вирішити проблему того, де взяти грошей в борг, знаходячись в будь-якому куточку країни. Скористайтеся цією можливістю за мірою необхідності і Ваші проблеми з нерозв`язних перетворяться на ті, що легко владнати.

Незважаючи на зручність віртуального сервісу, багато хто все ще віддає перевагу укладати грошові угоди особисто. «Ваша Готівочка» передбачила цю можливість, відкривши свої відділення у більшості міст України. Це доводить клієнтоорієнтованість компанії і прагнення зробити сервіс максимально зручним для кожного свого клієнта.

На яких умовах можна взяти гроші в кредитній установі?

Це головне запитання, яке повинен задати собі кожен позичальник, який планує відкрити позику. Незважаючи на те, що вимоги більшості фінустанов схожі, вони все ж відрізняються. Якщо говорити про «Ваша Готівочка», обов`язковими є:

 • українське громадянство. Тим, хто має паспорт громадянина іншої країни, доведеться пошукати, де взяти гроші в борг в іншому місці;
 • повноліття. Це обов`язкова вимога законодавства України;
 • діюча банківська картка. Перед тим, як оформити позику, варто перевірити, чи не вийшов термін дії Вашої кредитки або дебітної картки, яка зазначена для переказу позики.

Всі, хто дотримаються цих умов, можуть подавати заявку на позику, яка не перевищує 9000 гривень. Це оптимальний кредитний ліміт, який «Ваша Готівочка» встановила для всіх клієнтів. Такої суми має вистачити для споживчої позики, при цьому немає великого ризику потрапити до боргової ями.

Якщо Ви ще не визначилися, до кого звернутися і де можна взяти гроші в борг – «Ваша Готівочка» стане гідним варіантом.