Де взяти грошей в борг терміново знають у «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Позичити терміново гроші - це не складно, головне знати, де їх взяти і куди звертатися. «Ваша Готівочка» - це компанія, де взяти грошей в борг терміново або у порядку черги, зможе кожен позичальник. 

Не ламайте голову, де взяти грошей в борг терміново, приходьте і позичайте

Що ж потрібно робити, щоб отримати терміново гроші в борг від «Ваша Готівочка», і що для цього може знадобитися? В першу чергу, визначтеся з тим, яка сума Вам потрібна. Знайдіть декілька вільних хвилин, щоб звернутися у «Ваша Готівочка» і оформити заявку на кредит. Якщо Вам знадобилися терміново гроші в борг, Ви отримаєте їх протягом чверті години. 

Тим клієнтам, які живуть і працюють поблизу наших відділень, або кому не складе труднощів звернутися до представництв компанії, ми пропонуємо два способи обслуговування. Це може бути позика готівкою і, відповідно, на картку. 

Дізнатися, де взяти грошей в борг терміново і ознайомитися з розташуванням наших відділень у своєму місті, допоможе наша інтерактивна карта. Перейдіть до розділу «Контакти», у відповідних полях виберіть область і місто, у якому Ви мешкаєте: на карті відображені всі відділення і відповідні графіки роботи. Якщо сталося так, що жодного відділення поблизу немає, Ви можете взяти грошей в борг на власну картку терміново, скориставшися онлайн сервісом. 

Підтверджуємо заявки терміново, гроші на картку і готівкою

Післе того, як Ви визначитеся, де взяти грошей в борг терміново і яким способом, Вам залишається лише заповнити заявку і дочекатися підтвердження. Форма запитує призвіще, ім`я, по батькові, ІПН, контактні дані і дату народження. Після відповіді на ці питання, Вам буде відкритий доступ до «Особистого кабінету». Там маєте вказати серію і номер паспорту, а також реквізити картки, якщо збираєтеся позичити гроші в борг на картку терміново, і вказати умови кредитування. 

Ми не просто так цікавимося віком клієнта. Згідно правилам роботи компанії, оформити позику готівкою можуть громадяни віком від 18-ти років, на картку від 21-го. Крім відповідного віку і наявності документів (паспорту та ІПН), нічого не перешкоджає оформленню позики. Компанія надає можливість кожному позичити терміново гроші без застави, поручителів і оцінки заставного майна. 

Обслуговуємо терміново: гроші в борг до 9000 гривень

Незалежно від того, у відділенні або ж самостійно на сайті відкривати позику, умови кредитування «Ваша Готівочка» істотно нічим не відрізняються.

Ми пропонуємо нашим клієнтам позики до 9000 гривень. Це може бути будь-яка сума, яка Вам потрібна, починаючи від 200 гривень. Користуватися коштами можна необмежений термін, за умови своєчасної сплати комісійних. За кожен день користування грошима нараховуються комісійні у розмірі 2% від загальної суми. Під час сплати, Ви повертаєте компанії кредит з нарахованими % за фактичний період користування коштами. 

Щоб користуватися грошима довше, на 16-й день Ви обов`язково маєте сплатити суму нарахованих комісійних. Жодних прихованих платежів ми не нараховуємо. Повернути кредит можна через 24 години після оформлення. Сплатити позику так само просто, як і оформити. Ви можете звернутися до відділення, де отримали гроші, або оформити заявку на списання коштів з банківської картки. 

З «Ваша Готівочка» Вам більше не доведеться ламати голову над тим, де взяти грошей в борг терміново, просто приходьте і отримуйте.