Де терміново взяти швидкий кредит готівкою без довідки про дохід знають клієнти «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Вважаєте, що інформація, де терміново взяти швидкий кредит з гарантією підтвердження готівкою без довідки про доходи ніколи не знадобиться? Можете сильно помилятися. Можливо, Ви категорично проти позик і маєте стабільний фіксований дохід. Проте, ситуації в житті трапляються різні, а озброєний - означає попереджений. Ознайомтеся зі статтею і дізнаєтеся, як отримати швидкий кредит готівкою або на картку в «Ваша Готівочка».

Тепер Вам відомо, де терміново взяти швидкий кредит готівкою з гарантією без довідки про дохід за необхідності

Наша компанія спеціалізується на мікрокредитуванні і видає позики в діапазоні від 200 до 7000 гривень. Суму, в розмірі якої пропонують грошовий швидкий кредит готівкою і на карточку, клієнт обирає індивідуально. 

Так само як і суму, на яку видають швидкий кредит готівкою, можна обирати кредитний період. Мінімальний термін становить 24 години. Рекомендований період 16 календарних днів. Чому ми пропонуємо саме шістнадцятиденний термін? Через необхідність сплачувати комісійні саме в цей період. 

Щоб користуватися позикою необмежений час, необхідно кожні 16 днів вносити суму нарахованих комісійних. Комісія складає 2% від повної вартості кредиту (сума, надана в якості позики під час оформлення договору), незалежно від того, потрібно взяти швидкий кредит готівкою без підготовки довідки про дохід або отримати кошти переказом на рахунок.

Оформлюйте швидкий кредит готівкою за однією заявкою 

Можливість взяти швидкий кредит готівкою без довідки про дохід або отримати грошовий переказ на гнучких і варіативних умовах, «Ваша Готівочка» надає громадянам, яким повних 18 років. Оформлюючи позику стаціонарно, приходьте до будь-якого відділення, де терміново взяти швидкий кредит готівкою без довідки про дохід зможуть громадяни віком до 70 років. 

Ще однією обов`язковою умовою є надання повної інформації клієнта. Це паспортні і контактні дані, вік, ІПН. Якщо мова йдеться за позику на картку, ці дані вказуються позичальником в онлайн-заявці. Оформлюючи швидкий кредит готівкою, дані підтверджуються за допомоги оригіналів документів. Ще один варіант, як можна відкрити швидкий кредит готівкою - подати експрес-заявку з подальшим переказом на карточку. 

Як взяти швидкий кредит готівкою до 9000 грн. без довідки про дохід і розписки

 В залежності від того, де терміново взяти швидкий кредит до 9000 грн. готівкою без довідки про дохід у відділенні або через дистанційний сервіс, потрібен мінімальний пакет документів. 

Оформлюючи швидкий кредит готівкою онлайн без довідки про дохід з подальшим інкасуванням, гарантією достовірності інформації, вказаної в електронній заявці, є дані власника картки. Зверніть увагу, картка, яку Ви підкріплюєте до заявки в системі «Ваша Готівочка», має належати тільки Вам. Тип картки і баланс не мають жодного значення. Картка має бути емітована одним з банків України і обслуговуватися системами Visa або MasterCard. 

Не шукайте, де взяти швидкий кредит готівкою і без довідки про дохід, звертайтеся в «Ваша Готівочка» і будете впевнені в завтрашньому дні.