Де позичити грошей - не питання для клієнтів «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

В пошуках, де позичити грошей, обирайте компанії, які пропонують найвигідніші умови і не забувайте про безпеку. Використовуйте можливість позичити грошей з розумом і уважно поставтеся до процедури оформлення позики. Не забувайте про те, що кредити не бувають безвідсотковими і не соромтеся задавати менеджерам запитання ще до підписання договору. «Ваша Готівочка» – це можливість позичити грошей на тих умовах, які Ви обирете самостійно!

Обирайте, де позичити грошей з розумом!

Коли ми говоримо про безпеку, то маємо на увазі збереження та конфіденційність особистих даних клієнтів і їх банківських реквізитів. Під безпекою також мають на увазі абсолютно прозорі умови кредитування, які залишаються незмінними під час користування позикою.

Перед тим, як обирати в кого і де позичити грошей, поцікавтеся про умови надання позики і  уточніть інформацію про відповідальність сторін за порушення кредитного договору. Якщо клієнт забов`язаний своєчасно здійснювати платежи по кредиту, то компанія-кредитор повина заздалегідь проінформувати клієнтів про зміни, пов`язані з умовами користування грошима. Ці зміни в жодному разі не повині відображатися на сумі і відсотковій ставці позики, якщо це не прописано в договорі.

Обираючи, де можна терміново позичи грошей, сміливо звертайтеся в «Ваша Готівочка». Ми надаємо повну інформацію по кредитуванню, супроводжуємо клієнтів і надаємо підтримку аж до повного погашення позики. Наші клієнти мають змогу самостійно встановлювати умови позики під час оформлення.

Не втратьте можливість позичити гроші без проблем

Коли клієнти «Ваша Готівочка» обирають, де позичити грошей, це може бути будь-яке з відділень компанії. Наші офіси працюють щоденно по всій Україні без перерв і вихідних. Обрати відділення, яке ближче за все розміщене до Вашої оселі і до якого зручніше всього дістатися, можна на сайті компанії за допомоги карти. Крім того, дізнатися де можна позичити грошей терміново завжди допоможуть оператори call-центру. Для цього достатньо зателефонувати за номером «гарячої лінії» і запитати, де позичити грошей і де знаходяться відділення «Ваша Готівочка», назвавши назву міста, де Ви мешкаєте.

Ще одним варіантом, який дозволяє миттєво вирішити питання, де позичити грошей, - є дистанційний сервіс від «Ваша Готівочка». За його допомоги, оформлення позики стає можливим в режимі онлайн з будь-якого гаджету. Для цього достатньо мати банківську картку, на яку будуть переказані кошти після підтвердження заявки.

Між формами кредитування - готівкова і безготівкова, інсують певні відмінності. Перша відмінність - це вимога до віку клієнтів і способу перевірки реєстраційних даних.

Під час оформлення переказу на картку, незалежно від того, оформлюєте кредит самостійно онлайн або за допомоги кредиторів, основною вимогою є наявність особистої банківської картки. Для підтвердження заявки на кредит на картку важливо, щоб вік позичальника складав від 21 до 70 років. Не менше важливою умовою є повний збіг даних про власника картки і даних, що вказані в заявці.

Готівковий кредит можуть отримати громадяни, вік яких складає від 18 років, після надання менеджерам компанії оригіналів паспорту і коду ІПН.

Як і де можна позичити грошей терміново на картку або готівкою?

Якщо Ви обрали, де позичити грошей і визначилися з формою кредитування, залишається лише розібратися з умовами оформлення і користування позикою. Щоб клієнтам було простіше орієнтуватися, ми створили кредитний калькулятор, за допомоги якого зовсім не складно розрахувати, яку суму потрібно повернути кредиторам с урахуванням комісії.

За умовами програми мікрокредитування, клієнти «Ваша Готівочка» можуть оформити позику у розмірі від 200 до 9000 гривень при відсотковій ставці 2%. Також допускається пролонгація після 16 днів користування грошима без нарахування штрафу. Для цього потрібно сплатити нараховану комісію і оформити заявку на продовження позики. Мінімальний період позики складає 24 години. За можливості, кредит може бути повернений достроково.

Якщо Ви зіткнулися з ситуацією, коли не вистачає коштів і шукаєте, де терміново можна позичити грошей, звертайтеся в «Ваша Готівочка». Ми підтверджуємо заявки по кредитам протягом 15 хвилин і надамо необхідну суму зручним для Вас способом.