Цілодобова онлайн позика - гроші завжди поруч

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Цілодобовими бувають не лише аптеки і магазини. «Ваша Готівочка» надає цілодобову онлайн позику кожному, хто звертається. У нас Ви можете відкрити кредит в розмірі 9 тисяч гривень всього за 15 хвилин. Просто реєструйтеся і отримаєте грошовий переказ, коли це потрібно.

Реєструйтеся на цілодобову онлайн позику самостійно

Можливість відкрити мікропозику онлайн о будь-якій годині - це швидка допомога для бюджету. Незалежно від мети отримання позики, ми пропонуємо цілодобову мікропозику онлайн одразу ж після проходження реєстрації і оформлення заявки.

Жодних вимог і обмежень, клієнтам потрібно лише надати достовірні власні дані - дату народження, контактні і паспортні дані, а також реквізити картки. Оскільки цілодобова онлайн позика підтверджується за умови повного збігу даних з даними про власника картки, то будьте уважними під час оформлення заявки. Заявка не буде ухвалена, якщо паспортні дані або ІПН не співпадуть.

Вікові обмеженя на мікропозику онлайн - від 21 до 70 років. У разі оформлення позики готівкою, можна звертатися громадянам від 18 років. На рішення кредиторів не впливає ні наявність офіційного доходу, ні історія кредитування, ні соціальний статус.

Безлімітна мікропозика онлайн, 9000 гривень за 15 хвилин

Створювати заявки на мікропзики без відмови онлайн цілодобово можна через «особистий кабінет» доступ до якого відкривається після проходження реєстрації. Для цього, необхідний гаджет з доступом до інтернету. Для більшої зручності клієнтів, на головній сторінці сайту розміщений кредитний калькулятор, який дозволяє визначитися з умовами кредитування.

Вказуйте суму і термін позики, після цього натискайте «отримати позику» і отримайте цілодобову мікропозику онлайн на картку. Уточнити деталі можна за номером телефону або у операторів call-центра.

Представництва компанії, де оформлюють кредити готівкою, працюють з 8-ї ранку до 20-ї вечору без вихідних.

Вигідно і просто, цілодобова мікропозика онлайн кожному

Після того, як клієнт зареєструвався на сайті на цілодобову онлайн позику і отримав доступ до «особистого кабінету», залишається лише підтвердити оформлення і дочекатися рішення кредиторів.

Обираючи умови кредитування, Ви можете керуватися власними потребами. Розмір позики становить від 200 до 9 тисяч гривень. Мінімальний період користування грошима - 24 години, а максимальний - 16 днів. Пролонгування кредитного періоду можливе лише після сплати комісійних. Після цього, Ви можете користуватися грошима необмежений час.

Повертати мікропозики без відмови онлайн цілодобово можна в режимі онлайн через «особистий кабінет», де і оформлювався кредит. Так само, можете звернутися до відділення компанії.

Мінімальні вимоги і необмежені можливості - це цілодобова онлайн позика, отримати яку може кожен громадянин. З «Ваша Готівочка» всі фінансові проблеми будуть вирішені!