Чи реально замовити термінову позику з поганою кредитною історією онлайн швидко?

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Що робити, якщо потрібні гроші, проте заощаджень немає і зарплата не скоро?

Можна звернутися до знайомих і друзів, проте вони не завжди готові допомогти. Останнє місце, куди можна звертатися за миттєвими грошима - це банки. Якщо Ви вже маєте досвід обслуговування у таких установах, але вчасно повернути позику не вдалося, то згодом дедалі складніше відповідати вимогам кредиторів і отримати позитивне рішення.

Не підтверджують термінову позику з поганою кредитною історією: в чому полягає причина?

Чому банківські установи не завжди дозволяють відкрити кредит? Будь-який банк хоче зберегти власний капітал і встановлює «високу планку» для позичальників, які можуть обмежити ризики його втрати. Отже, відкрити позику з поганою кредитною історією терміново стає можливо лише в тому разі, якщо людина: 

 • раніше не порушувала умов угоди, обслуговуючись у банківських установах;
 • готова надати заставу;
 • може документально підтвердити свою платоспроможність. Наприклад, надати довідку про отримання доходу, яку мають тільки офіційно працевлаштовані люди. 

Інше питання - що робити, якщо Ви не відповідаєте цим критеріям? Якщо Ви не відповідаєте бодай одному з пунктів, банк відмовить у терміновій позиці з поганою кредитною історією, як би Ви не переконували у благонадійності, і що б не говорили. Неблагонадійними вважають тих клієнтів, які під час співпраці порушували договірні відносини, і тих, хто не має постійного джерела доходів. І тут є цілком логічне пояснення.

Проте, отримати грошову термінову позику з поганою кредитною історією неабияк складно і молоді, яка тільки працевлаштувалася. Тому, якщо гроші потрібні швидко, то доречно буде звернутися у нашу компанію, адже оформити позику з поганою кредитною історією терміново дедалі легше дистанційно, аніж стрімголов поспішати до банку, де, скоріше за все, буде відмовлено.

Оптимальний варіант: позика з поганою кредитною історією терміново і без перевірок

Отже, Ви вже визначилися з конкретною сумою і далі потрібно розрахувати відсотки за користування позикою. Ви без проблем оформите позику з поганою кредитною історією терміново, звернувшись у компанію або оформивши дистанційно кредит онлайн на сайті «Ваша Готівочка» - це ідеальний варіант, коли потрібно оформити позику без будь-яких зволікань. Особливості оформлення полягають у наступному: 

 • Вам просто потрібно зареєструватися на сайті. Ви отримаєте доступ до «Особистого кабінету», у якому відображена вся інформація про оформлену Вами позику з поганою кредитною історією терміново, перевірити її можна цілодобово;
 • зовсім не важливо, яку кредитну лінію Ви маєте, адже компація це не перевіряє; 
 • погасити відкриту Вами позику з поганою кредитною історією терміново до завершення кредитного періоду або ж продовжити його, сплативши суму відсотків;
 • запевняємо Вас, термінову позику з поганою кредитною історією онлайн компанія розраховує прозоро, без прихованих стягувань;
 • персональні дані користувачів надійно захищені.

Ми пропонуємо гнучкі умови співпраці: Ви можете взяти позику з поганою кредитною історією терміново у форматі онлайн-звернення або особисто звернутися у відділення компанії. Ще одна перевага полягає в тому, що сплативши позику вчасно, Ви можете покращити свій кредитний рейтинг, якщо раніше порушували угоди з банками. Тому, під час вчасної сплати, зможете повернути статус благонадійного позичальника.

Оформлюємо термінову позику з поганою кредитною історією: як пройти процедуру?

Щоб отримати необхідну суму, Вам потрібно виконати лише декілька простих кроків: 

 • перейти на сайт компанії і пройти реєстрацію. Процедура проста, і вже за п’ять хвилин Ви матимете доступ до «Особистого кабінету»; 
 • заповнюйте запропоновану форму, у якій вказуються сума і період користування; 
 • за користування позикою з поганою кредитною історією нараховуються відсотки. Суму до сплати Ви дізнаєтеся відразу ж; 
 • після оформлення заявки, рішення буде відомо впродовж декількох хвилин; 
 • клієнти отримують переказ на банківську картку, також кошти можна отримати у відділенні. 

Не варто забувати про сплату позичених грошей. Сплатити термінову позику з поганою кредитною історією потрібно по завершенню встановленого терміну. Нагадуємо, якщо Ви маєте неідеальний кредитний рейтинг, то сплативши позику своєчасно, це неодмінно позитивно відобразиться на ньому. Клієнти можуть закривати кредити як завчасно, так і продовжувати період користування. Ви можете сплатити мікропозику безготівковим переказом або звернутися до найближчого відділення.

Компанія «Ваша Готівочка» знає шляхи вирішення фінансових труднощів, адже пропонує термінову позику з поганою кредитною історією онлайн за найкоротший проміжок часу на найвигідніших умовах! Тепер отримати такі потрібні фінанси стало дедалі зручніше!