Швидкий кредит - максимально комфортно в "Ваша Готівочка"

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Швидкий кредит — це універсальний фінансовий інструмент, який на сьогоднішній день доступний практично кожному. Останнім часом можливості його отримання розширилися для ринку онлайн. За наявності доступу до інтернету та володіючи лише банківською карткою, можна оформити позику не виходячи з дому буквально за декілька хвилин. Це значно заощаджує час клієнта та розширює його фінансову свободу.

 

 

Швидкий кредит

 

 

У всіх нас бувають фінансові проблеми. Іноді виникають непередбачені витрати, які необхідно швидко покрити. Але що робити, якщо залишилося ще декілька тижнів до наступної зарплати, а нам потрібні гроші прямо зараз? Відповідь проста — швидкий кредит. Все, що вам треба зробити, це заповнити онлайн-заявку. Тоді потрібна сума опиниться на вашій банківській карточці через 15 хвилин.

 

Швидкий кредит до зарплати онлайн — чому б і ні?

 

Швидкий кредит онлайн передбачає короткострокову позику готівкою, яка виручає всіх, кому терміново потрібні гроші. Ви просто подаєте заявку онлайн, вказуючи необхідну особисту інформацію. Підтвердження відбувається миттєво, після чого гроші надходять на банківську картку протягом декількох хвилин. Як правило, сума варіюється від 200 до 9000 гривень.

 

Для інших способів отримати швидкий кредит характерно заповнення низки складних заяв та два-три тижні очікування розгляду запиту. Натомість процес отримання короткострокового онлайн-кредиту займає лічені хвилини. 

 

Є декілька основних вимог, яким має відповідати позичальник, щоб отримати швидкий кредит до зарплати :

 

 • бути у віці не менше 18 років;

 • бути громадянином України;

 • мати паспорт, ІПН та банківську картку.

 

Крім того, ви можете подати заявку на швидкий кредит без підтвердження доходу. Це робить даний тип фінансування особливо зручним для безробітних, жінок у декретній відпустці, пенсіонерів та фрілансерів.

 

Всі ці переваги та простота отримання онлайн позики не мають підштовхувати вас нехтувати відповідальністю, яку ви берете на себе. Не варто забувати, що швидкий кредит в МФО є рішенням на короткий період часу. Вони можуть допомогти тільки у надзвичайних ситуаціях, але не підходять для вирішення вашої фінансової ситуації у довгостроковій перспективі. Ви маєте бути впевнені, що зможете погасити кредит в обумовлений термін. В іншому випадку, ваша фінансова ситуація може тільки ускладнитися. Але якщо з’являються термінові витрати, швидкий кредит до зарплати онлайн є гарним рішенням.

 

Швидкий кредит онлайн: гроші до зарплати не виходячи з дому

 

Навіть працююча людина з регулярним щомісячним доходом періодично відчуває потребу у позиці на невеликий термін, наприклад, до зарплати. Причин, через які може знадобитися швидкий кредит онлайн на картку, безліч: невідкладні витрати на лікування, ремонт квартири або машини, придбання великої техніки. Якщо день зарплати ще не скоро, а гроші потрібні терміново, оптимальним рішенням буде оформити мікропозику через інтернет, не виходячи з дому.

 

Компанія "Ваша Готівочка" надає громадянам України всі види послуг, пов'язаних з терміновими позиками. Для оформлення достатньо зайти на сайт та надіслати заявку на отримання грошей до зарплати. 

 

До традиційних способів вирішення тимчасових фінансових проблем належать банківські кредити, а також позика грошей у родичів або друзів. Але близькі люди далеко не завжди володіють необхідною сумою або бажанням її позичати, а для звернення до банку, потрібно надати чималий список документів. Додаткова проблема для швидкого кредитування грошима в банку — кредитна історія. Банківська система не любить неплатників, тому, навіть під час разових проблеми з виплатами, вам гарантовані ускладнення під час розгляду заявки.

 

Чому вигідно та зручно оформити швидкий кредит на картку?

 

У порівнянні з іншими способами, швидкий кредит онлайн на картку від компанії "Ваша Готівочка" відрізняється наступними переважними характеристиками:

 

 • ми не загострюємо увагу на попередній кредитній історії клієнта;

 • для оформлення заявки потрібна мінімальна кількість документів;

 • заявник самостійно визначає потрібну суму і передбачуваний термін її повернення;

 • на оформлення і розгляд звернення витрачається близько 30 хвилин, при цьому не потрібно здійснювати особистий візит до офісу для спілкування зі співробітниками компанії та підписання угоди — всі документи оформлюються в електронному вигляді;

 • дистанційне оформлення позик з можливістю виплати декількома способами на вибір;

 • пролонгація угоди без штрафних санкцій у разі попереднього повідомлення про прострочення;

 • регулярні розіграші цінних призів і грошових винагород між позичальниками.

 

Способи отримати швидкий кредит онлайн на картку або готівкою в МФО?

 

Онлайн-сервіс "Ваша Готівочка" — найкращий спосіб оформити швидкий кредит онлайн на картку в Україні через інтернет. Ми працюємо цілодобово, навіть у свята та вихідні, тому отримати гроші з нашою допомогою не складе труднощів. 

 

Які є способи отримати швидкий онлайн кредит до зарплати? Залежно від потреби клієнта, наш сервіс надає можливість отримати позику одним з наступних шляхів:

 

 •  на банківську картку;

 •  готівкою в одному з відділень компанії.

 

Розгляд та затвердження заявки займають близько півгодини, а підтверджена позика виплачується на картку протягом 5 хвилин. Швидшого способу для отримання термінової мікропозики в Україні не існує. За допомогою онлайн-сервісу "Ваша Готівочка", ви оперативно вирішите фінансові проблеми без потрапляння до боргової ями. Термін і графік погашення визначаються клієнтом, спираючись на фінансові можливості та зручність внесення платежів.