Беззаставний кредит: прості гроші без ризику

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Сьогодні беззаставний кредит здається для багатьох фантастичною можливістю, адже люди звикли до того, що гроші можна отримати тільки під заставу коштовного майна. Але, надання застави все одно не перестає хвилювати позичальників і є об’єктивно небезпечним.

У цій статті ми пропонуємо поговорити про те, які існують ризики надання застави і про альтернативний вихід з цієї ситуації - можливість отримати беззаставний кредит готівкою або безготівковим переказом на карточку. Тим паче, для оформлення такої позики Вам навіть не потрібно підготовувати особливі документи або володіти фінансовими навичками.

Як працює беззаставний кредит: розглядаємо детально

Для початку розглянемо, що таке беззаставний кредит і яку користь він може Вам принести. Як ми уявляємо собі кредит? Для людини, яка не глибоко занурювалася в тему фінансових послуг, оформлення кредиту асоціюється з ситуацією, коли вона приходить у банк, заповнює масу паперів і в одному з них вказує: «Я забов’язуюсь повернути гроші вчасно, а у якості гарантії надаю під заставу майно». І, здається, що нічого такого не відбувається, але в певний момент щось може піти не так, змінитися економічна ситуація, збільшитися курс валют, виникнути труднощі на роботі - і ось людина вже без грошей, а у скорому часі і без майна. У суспільстві таких сумних історій можна почути чимало.

Звісно, для банків така стратегія вигідна. Робітники великих фінансових корпорацій, які зовсім не зацікавлені у існуванні такої послуги як споживчий беззаставний кредит, можуть скільки завгодно звинувачувати клієнтів у фінансовій безграмотності і невмінні передбачувати ризики. Але клієнти, взагалі-то, і не забов’язані володіти такими знанями. Отже, наша робота, як професіоналів, запропонувати послугу, яка буду доступною для всіх.

Ми раді повідомити, що компанія дійсно готова запропонувати просту і доступну послугу всім позичальникам! Мало того, що оформлюється беззаставний кредит онлайн в будь-якому комфортному для Вас місці, так ще і потрібно для цього мінімум документів.

Беремо беззаставний кредит готівкою і переказом на картку

Щоб отримати беззаставний кредит у нашій компанії, Вам не потрібно оформлювати велику кількість документів і довідок або шукати поручителя. Підготуйте тільки паспорт та ІПН.

Ви можете вибрати один з двох варіантів: отримати беззаставний кредит готівкою або запросити онлайн переказ грошей на Вашу карточку. Якщо Вам потрібна позика готівкою, то розпочинайте процедуру оформлення з розділу «Контакти» на сайті. Ознайомтеся з адресами найближчих відділень і виберіть те, до якого буде зручно звернутися за позикою. Якщо Ви не побачили особисто для себе зручний варіант, то не засмучуйтеся, а оформлюйте кредит на картку і зможете зняти гроші у найближчому банкоматі.

Якщо Ви вибрали оформлення позики на картку, то перевірте, щоб вона мала логотип Visa або MasterCard. Щоб оформити кредит дистанційно, вкажіть у кредитному калькуляторі суму і період користування, після чого натисніть «Отримати позику» і заповніть анкету.

Які переваги дає споживчий беззаставний кредит клієнтам?

Така послуга безсумнівно дає чимало переваг. Окрім очевидного факту, що оформлюється беззаставний кредит онлайн без обов’язкової особистої присутності у відділенні компанії і перевірок, послуга має багато інших плюсів.

Наприклад, споживчий беззаставний кредит може отримати тимчасово безробітній або той, хто працевлаштований неофіційно. Також, ця послуга стане оптимальним рішенням для тих, хто має неідеальну кредитну історію. Ми тільки просимо уважно і коректно заповнювати заявку, тому як анкета з помилками буде заблокована.

Отже, якщо виникнуть запитання, замовляйте зворотній дзвінок (кнопка розташована у верхній частині сторінки) або звертайтеся до служби техпідтримки, їх контакти Ви знайдете на сайті. Оформлюйте беззаставний кредит через сайт компанії «Ваша Готівочка» цілодобово.