Беззаставний кредит готівкою: тепер його може отримати кожен!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Застава під час оформлення кредиту - один з найбільш надійних способів страхування компаній, які забезпечують кредитування. Накладаючи арешт на майно, компанія може компенсувати власні збитки у разі, якщо клієнт не поверне гроші. Проте для самого позичальника в цьому мало приємного: протермінувавши платіж, він може втратити ціне майно або нерухомість. Таким чином, зменушючи ризики для себе, кредитори збільшують їх для своїх клієнтів.

Це не могло стати основою для довірливих відносин і збільшення кількості угод. Щоб виправити ситуацію, все більше компаній пропонують беззаставний кредит готівкою, тим самим роблять крок назустріч клієнтам. Однією з таких компаній стала і «Ваша Готівочка».

Отримайте беззаставний кредит готівкою за 15 хвилин!

Більшість із здриганням можуть пригадати ті часи, коли для оформлення кредиту необхідно було підготувати цілу низку документів. Чого там тільки не було! Копії особистих документів, виписки про суму отриманої зарплатні за останні півроку і не тільки. Для деяких цього було мало, а тому доводилося шукати кредиторів і закладати під заставу майно. Про те, щоб взяти беззаставний кредит не могло і йти мови. Виправити ситуацію допомогли мікрокредитні компанії.

Отримати позику в такій установі можна буквально миттєво. Це досягається завдяки тому, що:

  • з`явилися гідні системи безпеки, які дозволяють проаналізувати потенційного позичальника за допомоги його паспортних даних. Це дозволило компаніям відкривати беззаставний кредит без підтвердження доходів або поручителя;
  • вдалося позбавитися від бюрократичної тяганини і необхідності оформлення великої кількості документів;
  • став доступним інтернет-сервіс, через який беззаставний кредит готівкою клієнт може оформити самостійно.

Спрощення процесу оформлення позики стало основою для заохочення нових клієнтів і зростання їх довіри.

Чим виділяється беззаставний кредит?

Частіше за все, без застави видаються позики на невеликі термін і суму, які мають назву мікрокредити. Вони вигідні тим, що швидко оформлюються, переказуються на картку дистанційно і доступні фактично кожному.

«Ваша Готівочка» видає беззаставний кредит на суму до 7000 гривень. Відкривають позики починаючи від 200 гривень. Саме це і відрізняє мікропозики від звичайних банківських кредитів.

Другою перевагою, яку має беззаставний кредит без підтвердження доходів, - це можливість оформлювати його онлайн. Щоб отримати гроші, не обов`язково особисто бути присутнім під час оформлення угоди. Якщо у Вас під рукою паспорт, можете подати заявку з будь-якої точки України і поповнити свою картку.

Поширюючи свою цільову аудиторію, «Ваша Готівочка» видає беззаставний кредит готівкою громадянам з 18-ти років. Проте, не тільки молоді надаються широкі повноваження: люди похилого віку так само можуть користатися послугами компанії до 70-ти років включно.

Як взяти беззаставний кредит?

Щоб без труднощів отримати беззаставний кредит, необхідно взяти паспорт з кодом платника податків і звернутися до найближчого представництва «Ваша Готівочка». Завдяки тому, що відділення компанії по території України нарахувують декілька десятків, зробити це можна фактично в кожному місті.

Щоб зекономити час, можна оформити беззаставний кредит готівкою дистанційно, тобто – через інтернет. Як і будь-яка поважна компанія, «Ваша Готівочка» має сучасний онлайн-сервіс, за допомоги якого можна укладати конфіденційні угоди. Вам потрібно вказати паспортні та контактні дані, ІПН під час реєстрації, щоб отримати доступ до «Особистого кабінету». Вхід до нього будете мати тільки Ви, і тільки Ви зможете взяти беззаставний кредит на картку.

Користуватися сервісом просто і зрозуміло. Всі умови кредитування можна дізнатися безпосередньо онлайн або ж зателефонувати до call-центру компанії.У Вас буде час, щоб обрати умови і прийняти рішення. Коли будете готові подати заявку, знайдіть для цього лише 2 хвилини, і гроші надійдуть на картку протягом чверті часу.