Кредит без застави — відмінність банківської позики від мікрокредитування

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Ви можете отримати кредит без застави, звернувшись до однієї з мікрофінансових організацій України. Ці компанії видають гроші на спрощених умовах, їм не потрібні поручителі та наявність довідок. Якщо у вас є паспорт, ви можете прямо зараз звернутися до МФО і отримати гроші.

Як взяти кредит без застави терміново онлайн в МФО?

 

У мікрофінансових організаціях, таких як, наприклад, Ваша Готівочка, можна взяти кредит без застави на карту терміново і онлайн. Сервіси інтернет-кредитування — це якраз ті компанії, які видають гроші практично миттєво в будь-який час доби. Ви можете звернутися до них і за півгодини отримати гроші на свою картку або рахунок.

 

Кредит без застави від МФО: переваги послуги

 

Особливості кредитів від МФО:

 

 • Можна взяти кредит без застави та без відмови, ймовірність схвалення максимальна. Позитивні рішення надходять навіть при наявності поганої кредитної історії.

 • Повністю віддалене кредитування без черг, офісів і співбесід.

 • Отримати кредит без застави на карту онлайн можна в будь-який час, системи онлайн-кредитування працюють цілодобово.

 • Відносно невеликі суми видачі. МФО видають до 10 000 гривень, іноді більше.

 • На повернення відводиться термін, що не перевищує місяця.

 • Високі відсотки, які нараховуються щодня. Але, розглядаючи, де можна взяти кредит без застави, зверніть увагу на пропозиції деяких МФО, наприклад, Ваша Готівочка, які видають новим клієнтам позики під 0%.

 

Чи можна отримати кредит без застави в банку?

 

Якщо терміново знадобилося взяти кредит без застави, потрібно шукати банки, які видають гроші в експрес-режимі. Це спеціальні програми, за якими можна отримати позику в прискореному темпі. Якщо за стандартними програмами на оформлення йде 2-3 дні, то терміново отримати кредит можна протягом дня.

 

Особливості банківського кредитування:

 

 • Заявка на кредит без застави подається онлайн, але при схваленні потрібно йти в офіс для підписання договору. Гроші видаються переказом на картку або готівкою в касі.

 • За терміновими програмами рідко видаються суми більше 10 тисяч гривень.

 • На повернення може відводитися 2-3 роки, іноді більше.

 • Щоб взяти кредит без застави, зазвичай досить мати на руках паспорт та ІПН.

 • Програми доступні громадянам з позитивною репутацією.

 

При виборі банка звертайте увагу на швидкість обробки заявки. Якщо гроші потрібні швидко, то відповідь має надходити за 1-2 години. МФО видають кредит без застави на картку без відмови, їх послуги найшвидші. Весь процес оформлення з моменту подачі анкети-заявки до зарахування коштів на банківську картку займе не більше 1 години. Видається позика онлайн виключно на картки, що обслуговуються банками України.

 

При зверненні в банк оформлення експрес-кредиту займає приблизно день. Якщо звернутися за грошима в першій половині дня, подавши кредитору онлайн-заявку, реально отримати готівку на руки в другій половині дня. Періодичність внесення платежів по кредиту в МФО і банки відрізняються. Банки і МФО видають кредит без застави, але при цьому обов'язково вимагають повернення коштів. Банки формують графік з поступовим погашенням заборгованості. Позичальник погашає борг рівними платежами, які вносяться на рахунок раз на місяць. В той же час, отримавши онлайн займ у фінансовій компанії, позичальник погашає його єдиним платежем. До закінчення терміну дії договору він повинен покласти на рахунок всю необхідну суму одразу. Вона включає і сам борг, і відсотки, що набігли. Оформивши в МФО кредит без застави, позичальник отримує доступ в особистий кабінет, через нього можна закрити борг з банківської картки.

 

Як бути, якщо кредит без застави ніде не дають?

 

Тепер розберемося, як взяти кредит без застави, якщо всюди відмовляють. Можливо, причина в тому, що ви невірно підійшли до вибору мікрофінансової організації. Тут немає єдиної думки з приводу позичальників. Одна компанія клієнту відмовить, інша ж при аналогічних вихідних даних надасть позитивну відповідь.

 

Порада № 1. Шукайте МФО, яка менш відома на ринку. Великі компанії мають величезну базу клієнтів і можуть видавати позики тільки тим, хто максимально якісний.

 

Порада №2. Якщо ви розумієте, що ваші вихідні дані далеко не позитивні, відразу вибирайте кілька компаній для подачі заявок. Використовуйте множинне звернення: є ймовірність, що хоч одна МФО дасть схвалення. При використанні множинної заявки вибирайте не більше трьох компаній. Інакше є ризик зробити свою репутацію ще гірше — відмови теж заносяться в кредитне досьє.

 

Порада №3. З самого початку обирайте МФО, яка заявляє на своєму сайті про те, що оголошує схвалення при наявності негативної кредитної історії, як наприклад, компанія Ваша Готівочка. Не всі кредитори працюють із заявниками з поганим кредитним рейтингом.

 

Як швидко можна отримати кредит без застави з поганою кредитною історією?

 

Кредит без застави можна отримати в мікрофінансових організаціях не виходячи з дому. Для цього слід зробити кілька операцій:

 

 • Відкрити офіційний сайт організації.

 • Відкрити вкладку заповнення заявки.

 • Ввести в поля всі необхідні дані (тільки справжні інакше буде відмовлено у видачі кредиту).

 • Вказати свій контактний номер телефону.

 

Вже через кілька хвилин співробітник МФО подзвонить для уточнення деяких моментів. Візьме паузу на прийняття рішення про видачу позики і через час передзвонить, щоб оголосити рішення. Кредит без застави — дуже зручний варіант пошуку додаткових коштів. Адже часто буває, що катастрофічно не вистачає грошей і в кишені порожньо, а такий вид кредитування миттєвий, так що займ можна буде отримати вже в перший же день після подачі заявки на його оформлення і прийняття позитивного рішення з боку мікрофінансової організації.

Якщо ви вирішите прийти офіційно в відділення організації, то анкету на кредит без застави потрібно буде заповнити вручну, але є і випадки коли співробітник МФО набиває все на комп'ютері, а клієнт лише розписується в документі. Терміновий займ видається громадянам України, які досягли 18 років, а також мають постійну прописку. Лише в цьому випадку ймовірність отримати позику буде дорівнювати 100%. Для оформлення послуги такого плану не потрібно надавати поручителя. Завдяки цьому кредит без застави оформляється дуже швидко і на користь клієнта.

 

Швидкий займ — це видача грошової суми до 10000 гривень в залежності від самого побажання клієнта і його фінансових можливостей. Але погашення такого кредиту істотно відрізняється від стандартного кредитування. Тут потрібно буде в певну дату відразу внести всю суму і плюс до всього ще невеликий відсоток зверху. Це і є основна відмінність швидкого кредитування в МФО від банківського аналога. Але можна домовитися з співробітниками фінансової компанії, щоб повернути гроші в декілька платежів, тобто оформити пролонгацію. Наприклад, оплатити в одну дату половину, а в іншу дату наступну половину грошової суми, враховуючи відсотки за надані послуги.