Безвідсотковий кредит в Україні: беріть гроші під 0% прямо зараз

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Несподівано знадобилися гроші? Беріть безвідсотковий кредит онлайн до 9000 гривень за 15 хвилин. Отримайте фінанси на свою будь-яку банківську картку під 0% на короткий строк користування. Оформлюйте заявку в режимі 24/7 без паперової тяганини, зайвих питань і дзвінків.

Безвідсотковий кредит

Сучасні фінансові інструменти викликають у людей великий попит і інтерес. Особливо така послуга, як «інтернет-кредитування», до якої спочатку скептично ставилося безліч позичальників, сумніваючись у надійності й безпеці даної послуги. Сьогодні вона, навпаки, стала високо затребуваною та отримала статус «ефективного фінансового інструменту» у всьому світі.

В Україні інтерес до кредитів онлайн значно виріс після того, як змінилися умови їх видачі. Зокрема: у позичальників з'явилася можливість брати кредити на зручних умовах і навіть користуватися грошима без відсотків. Кожен охочий може прямо зараз подати заявку на безвідсотковий кредит, і отримати кошти під 0% на свою картку.

Зараз дистанційне кредитування надається на високому рівні. Це позитивно впливає на клієнтів, відкриваючи перед ними нові фінансові можливості та горизонти. У сфері інтернет-кредитування активно застосовуються технології, які покращують процедуру оформлення та дозволяють отримати безвідсоткову позику швидко і просто.

Де оформити безвідсотковий кредит швидко, просто і безпечно?

Проте, важливо не тільки високотехнологічне обслуговування, але і прозорі умови кредитування. Звернутися до чесного кредитора та оформити у нього першу позику без відсотків Україна може прямо зараз. Мікрофінансова компанія (МФО) «Ваша Готівочка» — це надійний фінансовий партнер, який має мільйони задоволених і вдячних за терміновий безвідсотковий кредит онлайн українців у всіх регіонах.

Компанія забезпечує безперебійну видачу експрес-кредитів по всій країні в режимі 24/7. Її клієнти можуть оформити безвідсотковий кредит на картку, скориставшись мобільним телефоном або комп'ютером, і перебувати в цей момент абсолютно в будь-якому зручному місці. Удосконалення умов кредитування та процедури оформлення, дозволяють позичальникам в терміновому порядку вирішувати фінансові питання. Цьому сприяють зручність і висока швидкість видачі грошових коштів. Оформлюється безвідсотковий кредит онлайн буквально за 15 хвилин. При повторному зверненні очікування триває ще менше часу — до 5 хвилин. Ось чому стрімко збільшується кількість людей, які вдаються до дистанційної форми оформлення позик, і зменшується попит на отримання кешу.

Якщо раніше позики видавалися лише під час особистого візиту до банківської або кредитної установи, і лише після надання переліку потрібних документів та очікування рішення, то зараз процес оформлення повністю автоматизований. Для того, щоб відкрити безвідсотковий кредит через інтернет, клієнту достатньо, сидячи на дивані та натискаючи декілька клавіш на своєму гаджеті, подати онлайн-заявку. Потім залишається лише подбати про те, чим себе зайняти впродовж 10 хвилин, доки заявка буде знаходитися на розгляді.

Як взяти безвідсоткову позику: зручні умови і правила оформлення

Компанія «Ваша Готівочка» надає клієнтам вигідні умови, зокрема, безвідсотковий кредит на картку без відмови. Клієнти в праві індивідуально вибирати суму та період, на які вони бажають відкрити кредит на картку без відсотків, регулювати термін користування (шляхом дострокового погашення або пролонгації), вибирати зручний спосіб оформлення (на сайті, за телефоном або у відділенні) і відстежувати статус позики дистанційно в «Особистому кабінеті». Ця МФО пропонує клієнтам:

 • відкрити кредит на картку без відсотків на суму від 200 до 9000 гривень;
 • безготівковий переказ коштів на рахунок в режимі 24/7;
 • пільговий кредитний період 16 днів (з можливістю дострокового погашення та пролонгації);
 • фінансову допомогу без відмови, зайвих запитань і перевірок;
 • чесні й прозорі умови без підводних каменів.

Слід виділити, що в цій компанії схвалюють заявки на позики для 99% охочих взяти гроші онлайн. Це означає лише те, що безвідсотковий кредит доступний до отримання абсолютно будь-якій дорослій людині. Кредитор «Ваша Готівочка» йде назустріч побажанням своїх клієнтів і безвідмовно надає фінанси на будь-які їхні потреби. Тут не буває благонадійних або неблагонадійних клієнтів, тут гроші дають всім — це дійсно так!

Кредитні послуги доступні величезній кількості людей: різні категорії населення мають можливість відкрити кредит на картку під 0 відсотків на простих і зрозумілих правилах:

 • необхідно відповідати віковому цензу;
 • мати паспорт України та код ІПН, а також картку будь-якого банку країни;
 • достовірно заповнити електронну заявку на кредит на картку під 0 відсотків і надіслати на перевірку.

Згідно з чинним законодавством, взяти онлайн кредит під 0 відсотків Україна дозволяє лише особам, які досягли повноліття (18 років). Верхню межу обслуговування компанії встановлюються самі: у «Ваша Готівочка» — це 70 років. Таким чином, це фінансове джерело доступне всім людям, які мають тимчасові матеріальні труднощі: студентам, дорослим і навіть пенсіонерам.

Тепер детально розглянемо, як може отримати першу позику без відсотків Україна на сайті vashagotivochka.ua і що для цього необхідно. Оформлення позики онлайн відбувається на офіційному сайті компанії. Там же клієнти можуть скористатись кредитним калькулятором, знайти цікаву для них інформацію про компанію та отримати доступ до «Особистого кабінету» для подачі заявки.

Заповнюється електронна заявка за паспортом та ідентифікаційним кодом (ІПН): персональні дані з цих документів вказуються під час реєстрації на сайті, а також в електронній анкеті, на підставі якої приймається рішення. Компанія дбає про те, щоб персональні дані клієнтів залишалися надійно захищені від потрапляння до рук третім особам.

Протягом декількох хвилин після відправлення заявки, клієнту повідомлять рішення в SMS та перекажуть безвідсотковий кредит на картку на потрібну суму. Зазначимо, банківська картка, яка використовується під час оформлення, має бути зареєстрована на ім'я потенційного позикоодержувача та мати логотип платіжної системи Visa або MasterCard.

Які переваги отримують клієнти, які оформили безвідсотковий кредит онлайн?

Як бачите, плюсів у такої послуги, як «безвідсоткова позика», чимало. Той факт, що клієнтам не потрібно збирати великий пакет документів, шукати поручителів та дотримуватися яких-небудь строгих вимог, які часто зустрічаються в банках, йде їм на користь. Адже оформлюючи безвідсотковий кредит у МФО, клієнти можуть спокійно видихнути та забути про хвилювання, тяганину та труднощі, з якими їм, можливо, доводилося стикатися раніше. До інших перевагами компанії відносяться:

 • онлайн кредит під 0 відсотків Україна отримує без довідки про доходи;
 • компанія не просить вказувати номер телефону родича;
 • не потрібно надавати фото з паспортом або з пластиковою карткою банку;
 • не потрібні фото та скан-копії документів клієнтів;
 • не потрібно вказувати персональний акаунт у соціальній мережі.

Якщо ви опинилися в скрутному становищі та вам терміново потрібна фінансова допомога, то кредитний сервіс vashagotivochka.ua — це надійний партнер, який не підведе і моментально видасть безвідсотковий кредит на картку 24/7. Завжди поруч, «Ваша Готівочка»!