Беріть позику із поганою кредитною історією лише по паспорту

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

В житті кожної людини бувають радісні моменти, і події, що засмучують. Нестача коштів завжди негативно відображається на рівні та якості життя. Так що ж робити тим, хто не може розраховувати на допомогу банківських установ? Вирішити проблему та взяти в користування позику із поганою чи ще не розпочатою кредитною історією стало просто. Для цього достатньо звернутися до «Ваша Готівочка».

Можливість взяти грошима позику із поганою за результатом аналізу кредитною історією є у кожного

Оформити кредит із невідповідним рейтингом доволі складно. Та все ж таки трапляються ситуації, коли банки йдуть на компроміс, видаючи позики клієнтам із зіпсованою історією. Подібні ситуації трапляються раз на 100%. Тож, звертаючись до банку, треба розуміти, що шанси на підтвердження заявки по кредиту – мізерні.

Щоб не мучити себе візитами до банку, спробуйте звернутися туди, де вам гарантовано відкриють кредит, завітайте до «Ваша Готівочка». Ми приймаємо до розгляду заявки, вимагаючи від клієнтів мінімум документів. Звернувшись до нашої компанії, позика із поганою за звітом кредитного бюро історією по кредитам буде надана без участі поручників, застави чи передплати. Більше того, від моменту звернення до факту передачі коштів у користування пройде не більше півгодини, що дає нам право називати кредитування від «Ваша Готівочка» терміновим.

Наші менеджери не ставитимуть питань, для чого вам позика із поганою чи не проаналізованою за статистичним звітом кредитною історією та не будуть цікавитися, як ви збираєтеся використовувати кошти. Все, що вам необхідно, – мати при собі паспорт громадянина України, персональний ІПН, пенсійне посвідчення (лише для пенсіонерів) та банківську картку (при оформленні безготівкової позики).

Усі позики із поганою за незалежними оцінками історією надаються у користування після проходження елементарної реєстрації, створення заявки по кредиту та розгляду заявки. Після того, як рішення прийнято на користь кредитоотримувача, гроші передаються у користування миттєво.

Чи складно отримувати грошові позики із поганою чи відсутньою кредитною історією?

Усі банки України подають інформацію про своїх клієнтів до УБКІ. Саме тут кредитні організації отримують дані для оцінки кредитоспроможності осіб, що звертаються до них за послугами. Тож, навіть, якщо при зверненні до кредитора ви будете стверджувати, що не маєте поточних заборгованостей та ніколи не порушували умови договору кредитування, а на справді така ситуація мала місце, кредитор про це довідається.

Формування негативної кредитної історії, часто відбувається з вини компанії, що звітує про клієнта. Часто-густо помилка при оформленні документів, некоректне введення даних стає причиною того, що кредитний рейтинг псується. Навіть, в разі, якщо ви сумлінно виконували умови договору, а за результатами звіту УБКІ вас названо клієнтом із поганою історією, довести протилежне буде неможливо. На відміну від банків, для яких оцінка кредитного рейтингу клієнта є обов’язковою умовою розгляду заявки на кредит, «Ваша Готівочка» надає позики із поганою та несформованою історією українцям без довготривалих перевірок.

Наші менеджери не потребують від клієнтів надання довідки з місця роботи та довідки про доходи. Ми не робимо запит до УБКІ. Ми просто відкриваємо позики навіть із поганою за результатом оцінок кредитною історією, розуміючи те, що ви не стали б звертатися за грошима, якби вони не були вам потрібними.

Багато хто вважає, що «Ваша Готівочка» обслуговує клієнтів по факту звернення до відділення компанії. Ми є сучасною компанією, яка використовує інноваційні технології. Таким чином, ми пропонуємо вам можливість отримувати гроші незалежно від того, де ви знаходитеся та коли маєте вільний час. Ми пропонуємо вам скористатися дистанційним сервісом та оформити кредит в режимі онлайн із поганою чи ще не відкритою кредитною історією через інтернет, коли вам це буде зручно.

Як відкрити кредит онлайн із поганою чи не розпочатою історією?

Прострочені платежі, несплата по кредиту та інші можливі проблеми не стануть завадою при оформленні кредиту лише в тому випадку, якщо ви звернетеся за послугами до «Ваша Готівочка». Ми не звертаємо увагу на посаду, яку обіймає клієнт, не оцінюємо його платоспроможність. Ми надаємо нашим клієнтам унікальну можливість взяти в користування кредит із поганою чи відсутньою кредитною історією без відмови. Навіть якщо усі банки вам відмовили чи ви свідомо не зверталися до банківських установ, ви зможете взяти в борг кредит із поганою чи не розпочатою кредитною історією на тих умовах, що визначите ви самі.

Наші фахівці запропонують вам усі можливі варіанти отримання позики та назвуть основні умови успішного підтвердження заявки по кредиту. Від вас вимагається надати паспорт та ІПН, зазначити достовірну інформацію в анкеті клієнта та дотримуватися умов використання коштів, які ви самі виберете. Пройти реєстрацію, щоб отримати споживчий кредит у вільне користування із поганою за звітом від кредитного бюро історією – просто та швидко. Просто завітайте до будь-якого з наших відділень або скористайтеся онлайн сервісом. Все залежить лише від вашого вибору!