Банки, які дають кредити без довідок, не запропонують умов краще, ніж «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

На відміну від чималої кількості банківських організацій, компанія «Ваша Готівочка» піклується про своїх клієнтів: позичальники самі визначають умови оформлення і вибирають зручніший спосіб отримання кредиту. Компанія пропонує грошові позики готівкою або безготівковим переказом на картку будь-якого банку України з можливістю користуватися грошима від 24-х годин до 16-ти календарних днів.

Розмірковуєте, де позичити грошей? Оцінюєте свої шанси на успіх у банківській установі? Перше, що ми хотіли б порадити Вам, - уважно ознайомтеся з умовами кредитування у банках, які дають кредити без довідок, друге - розгляньте варіант оформлення позики у «Ваша Готівочка».

Ми краще, ніж банки, які дають кредит без довідок про доходи

Дізнатися, які банки дають кредит без довідок сьогодні не є проблемою. Ви можете ознайомитися з умовами кредитування на сайтах банківських установ, у відділеннях або дізнатися від знайомих. Здебільшого - це невеликі суми, доступні постійним клієнтам, які тривалий час користуються послугами певної установи. Проте, якщо мова йдеться про людину, яка звертається вперше, то банки, які дають кредити без довідок про доходи, неодмінно попросять підвердити платоспроможність документально.  

Буває так, що банк, який дає кредит без довідки про доходи пропонує умови, які можуть заплутати або ввести в оману навіть фінансово грамотну людину. Проте компанія «Ваша Готівочка» пропонує своїм клієнтам тільки прозорі та чесні умови оформлення позик. Ми не просимо документально підтверджувати платоспроможність, не перевіряємо кредитний рейтинг, навідміну від банку, який дає кредит без довідки про доходи і може поцікавитися цією інформацією у окремих випадках.

Вибираючи банки, які дають кредит без довідок про доходи, зупиніть вибір на мікрокредитній компанії «Ваша Готівочка»

Деякі банки, які дають кредити без довідок, попереджують клієнтів, що умови кредитування можуть змінюватися. Навряд чи Ви будете задоволені, якщо зміниться відсотковоа ставка або Вам будуть нараховані додаткові платежі. Якщо банки, які дають кредити без довідок зазвичай пропонують клієнтам умови вигідні тільки для них, то ми пропонуємо Вам вибирати умови самостійно! У «Ваша Готівочка» умови кредитування є фіксованими і кожен самостійно вибирає: отримати позику готівкою або оформити безготівковий переказ, яка сума потрібна (в межах від двохсот до дев'яти тисяч гривень) і який період (від одного до шістнадцяти днів).

Навіть, якщо Вам буде потрібна пролонгація, то ми не будемо нараховувати штрафу або пені, як це роблять банки, які дають кредити без довідок про доходи на певний кредитний період.

Не шукайте банк, який дає кредит без довідки, приходьте до нас!

Послугами компанії може скористатися кожен українець і відкрити кредит онлайн через сайт нашої компанії. Віковий ценз обслуговування клієнтів складає від 18-ти до 70-ти років. Оформлюють кредити онлайн позичальники самостійно: для цього достатньо зареєструватися на сайті компанії і у «Особистому кабінеті» заповнити заявку. Вибирайте умови, вказуйте персональні дані і надсилайти форму на розгляд. Після цього, статус заявки зміниться на «підтверджено» і компанія перекаже гроші на картку миттєво.

Позики готівкою оформлюються так само за лічені хвилини у відділеннях компанії. Для цього Вам потрібно буде обов’язково пред’явити оригінали документів. Незважаючи на те, що ми не просимо від клієнтів документального підтвердження платоспроможності, як це роблять банки, які дають кредити без довідок, ми просимо вказувати інформацію достовірно. Якщо виявиться, що вказані дані у заявці не відповідають дійсності, то «Ваша Готівочка» відхилить таку заявку.

Намагаючись знайти інформацію про те, які банки дають кредити без довідок, краще зверніть увагу на пропозицію мікрокредитної компанії «Ваша Готівочка». Ми допоможемо Вам вирішувати фінансові труднощі з легкістю!