Акція "Лютий, але Ніжний" - приємні грошові сюрпризи від "Ваша Готівочка"

 

Втомилися від нудної та довгої зими? Додайте в своє життя трохи азарту і перевірте свою успішність. Ставайте учасником нашої акції - "Лютий, але Ніжний". Зробити це дуже просто. Кожен, хто оформить позику з 7 по 27 лютого, візьме участь в щоденному розіграші 1000 гривень. Призовий фонд складає 20 тисяч гривень - відповідно, буде 20 переможців, одним з яких можете бути ви!

Наша компанія видає кредити на будь-які потреби без вказівки цільового призначення. Не потрібно збирати ніяких довідок з місця роботи або турбуватися з приводу неідеальної кредитної історії. Просто беріть паспорт громадянина України та ІПН, заповнюйте заявку на кредит і ставайте учасником розіграшу грошових призів.

 

Ще одна хороша новина полягає в тому, що шанс виграти 1000 гривень є і у нових, і постійних клієнтів - не важливо який раз ви берете позику. Розіграш проводиться щодня, рандомно за допомогою сервісу https://www.random.org/. Підсумки акції будуть з’являтись на нашому Youtube-каналі та на сторінці в Facebook. З переможцями акції зв'язуються співробітники колл-центру.

 

Примітка. Для участі в акції необхідно також бути підписаним на наші сторінки в Фейсбук та Інстаграм. Призи видаються в найближчому відділенні компанії "Ваша Готівочка". З переможцем робиться фото при отриманні грошового призу. Приз необхідно забрати протягом 7 днів. Детальніше про умови отримання винагороди можна дізнатися тут.

Отримати позику

 
 
Українська