Як позичити гроші без довідок та черг

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Не знаєте, як вирішити проблеми і де позичити гроші без довідок? Пропонуємо ознайомитись з умовами та перевагами термінового кредитування!

Багато кому з українців останнім часом доводиться думати, як позичити гроші найшвидше, обійтись без довідок та застав, і при цьому не отримати відмову. Комерційні банківські кредити таких можливостей не дають, а друзі все частіше змушені відмовляти, бо самим гроші потрібні. На щастя, існує вихід, який знайомий поки що далеко не всім. Це термінове кредитування. Пропонуємо розібратись, як працює швидкий кредит, як ним правильно скористатись та як оформити його для себе.

Де і як позичити гроші швидше всього

Отже, якщо ви думаєте, де позичити гроші найшвидше, то ваш спосіб — терміновий кредит. Компанія «Ваша Готівочка» пропонує такі позики з рекордною для України швидкістю обслуговування: лише 15 хвилин на одне звернення.

Для оформлення кредиту вам не знадобиться ані довідка про доходи, ані поручитель, ані майно в заставу. Лише паспорт, код ІНПП та вихід до мережі інтернет. Якщо ви плануєте позичити гроші під проценти на картку, то також знадобиться картка українського банку, що працює в системі Visa абоMasterCard. Така позначка має стояти на лицьовій стороні вашої карти. Також є варіант забрати підготовану готівку у відділенні. Адресу найближчого офісу можна знайти в розділі «Контакти».

Думаєте, де позичити гроші буде швидше, на картку чи в руки? Насправді різниці в обслуговуванні немає, заявки обробляються однаково, а на здійснення переказу і на підготовку потрібної суми йде приблизно однаковий час. Тож швидкість, з якою ви зможете забрати готівку, залежить лише від того, наскільки близько ви знаходитесь до потрібного відділення і як швидко зможете туди дістатись. Скористайтесь картою, щоб розрахувати і обрати найкращий для себе варіант.

Як позичити гроші, якщо немає довідки про доходи

Готові позичити гроші для себе? Тоді переходимо безпосередньо до заповнення форми. Ось інструкція, розписана покроково.

  1. Зайдіть на веб-сайт «Ваша Готівочка».
  2. Знайдіть на сторінці форму для введення даних та відмітьте там суму і термін позики.
  3. Заповніть заявку, натиснувши кнопку «Отримати позику».

Спершу у вас на комп’ютері може відкритись сторінка з формою реєстрації. Нічого страшного і складного в ній немає, до того ж, вона безкоштовна. Якщо ви ще не реєструвались у нас на сайті, введіть необхідну інформацію та отримайте свій особистий кабінет, де зможете не тільки позичити гроші під проценти, а й відслідковувати будь-які операції по власних кредитах.

Важливо: оформлюючи заявку, щоб позичити гроші, будьте, будь ласка, дуже уважні. Якщо ви припуститесь якихось помилок у своїх паспортних даних або ІНПП, комп’ютерна програма може позначити ваш файл як недостовірні дані. Таку заявку буде заблоковано, тож вам доведеться заповнювати нову форму, а це витрати вашого часу, який ніхто не зможе компенсувати, на наш превеликий жаль.

Також перевірте свою картку. Вона має бути дійсною і з логотипом MasterCard/Visa. До заявок додаються лише карти українських банків. Не знаєте, як позичити гроші, бо у вас немає такої картки? Тоді пропонуємо оформити позику готівкою або ж порадитись з членами родини. Можливо, підходяща картка знайдеться у чоловіка/дружини, брата/сестри чи іншого родича.

Якщо ви обираєте, де позичити гроші готівкою, не забудьте взяти до відділення свої документи, щоб оператор зміг ідентифікувати вашу особистість і видати приготовані для вас кошти. Н

Як вигідно позичити гроші під проценти: плануємо терміни

І наостанок розкажемо про важливий нюанс. Це фінансове планування позики. Ви вже знаєте, як позичити гроші, але також важливо розрахувати, як їх повернути. Ми пропонуємо позики на невеликі терміни — до 16 днів. Існує можливість, що вам не вдасться повернути борг так швидко. Головне в цій ситуації не панікувати та не розривати контакти. Ми залюбки підемо назустріч, якщо ви тільки звернетесь і поясните свою ситуацію. Спеціально для таких випадків у нас існує процедура відстрочки, яку можна проводити стільки разів, скільки вам знадобиться. Ця функція допомагає зупинити швидке зростання боргу та формує зручні для вас умови повернення.

Якщо ви не можете повернути кредит вчасно, зателефонуйте нам, зверніться через сайт або ж завітайте до відділення, де позичити гроші вирішили цього разу. Наші співробітники пояснять, що треба зробити, і допоможуть вам отримати відстрочку.

Тепер ви знаєте, як позичити гроші в Україні зараз простіше на швидше всього. Ми чекаємо на вас в будь-яку пору!