Швидкий кредит онлайн на карту - миттєва допомога

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Більше не треба стояти в чергах, швидкий кредит з оформленням онлайн ми перекажемо на карту вашого банку. Ваші проблеми буде вирішено миттєво!

Коли виникає необхідність швидко вирішити фінансові труднощі, багато людей можуть розгубитись. Майже всі вже знають про існування моментальних позик, але навіть це знання не рятує від паніки. Сьогодні ми з вами навчимось отримувати швидкий кредит на банківську карту без якихось будь-яких затримок і проблем, та ще й з максимальною користю.

Ця стаття — ваше рятівне коло на випадок грошових негараздів. Впевнені, ви знайдете багато цікавих фактів і можливостей, про які не здогадувались.

Як працює швидкий кредит онлайн на карту: схема послуги

Спершу подивимось на послугу швидкий кредит онлайн на карту «з далеку». Поступово, в ході статті ми будемо поглиблюватись в деталі і відкривати для себе все нові переваги термінових кредитів.

По-перше, швидкі кредити на карту це позики, які оформлюються через заявку на сайті та надходять у вигляді переказу на вашу звичайну банківську картку. Для отримання замовленої суми вам потрібно буде вказати дані свого українського паспорту (внутрішнього), коду ІНПП та пенсійного посвідчення (якщо воно у вас вже є).

Компанія «Ваша Готівочка» видає швидкі кредити на картку без додаткових паперів: довідки про доходи або працевлаштування, свідчення поручителя, заставного майна.

Механізм послуги наступний. Ви заходите на наш сайт, заповнюєте спеціальну форму заявки на швидкий кредит без довідки про доходи і чекаєте 15 хвилин. За цей час ми опрацьовуємо файл і переказуємо гроші на вашу картку, а ви п’єте смачну каву і плануєте, як витратите отримані кошти.

Яким чином оформлюються швидкікредити на карту через сайт

Тепер переходимо безпосередньо до процедури оформлення позики. Ось порядок ваших подальших дій, за яким замовляються швидкі кредити на картку будь-якого банку.

  1. На сайті «Ваша Готівочка» ви знаходите форму, де є поля для суми та терміну кредиту, а також кнопка «Отримати позику».
  2. Заповнюєте поля потрібними цифрами.
  3. Натискаєте «Отримати позику».

Після цього має відкритись або одразу форма заявки на швидкий кредит онлайн на карту, або спочатку форма реєстрації. Форму реєстрації треба заповнювати, якщо ви наш новий клієнт і у вас поки що немає особистого кабінету на сайті. Це займає лише пару хвилин, і наступні рази ви зможете обійтись без цієї процедури. Якщо ж ви вже досвідчений клієнт, вам не треба знову реєструватись, просто увійдіть в свій акаунт.

Форму заявки на швидкий кредит онлайн на карту, звісно ж, потрібно заповнювати всім. Саме вона є вашим запитом на отримання коштів.

Замовляючи швидкий кредит на банківську карту, уважно придивіться до самої картки. Щоб не було ніяких затримок з переказом, рекомендуємо обрати картку українського банку, яка підтримує систему MasterCardабо Visa(про це свідчить логотип, розташований на самій картці). Також подивіться, щоб картка мала актуальний термін дії. В інших випадках ми, на жаль, не зможемо гарантувати безпроблемне надходження коштів. Це технічна сторона питання, з якої ми не можемо зняти вимоги просто через бажання вам допомогти.

Чи видається швидкий кредит без довідки про доходи та застави

Ми не тільки видаємо швидкий кредит без довідки про доходи, а й не вимагаємо жодних інших доказів платоспроможності. Ви можете самостійно розрахувати для себе зручність виплат. Ми на рівних умовах надаємо швидкі кредити на карту навіть тим користувачам, котрі мають проблеми в кредитній історії — просто тому, що хочемо допомагати кожному.

Якщо ваші плани не виправдаються, ви маєте можливість відкласти виплату. Така функція включено у кожен швидкий кредит на карточку від «Вашої Готівочки». Щоб отримати відстрочку, обов’язково потрібно звернутись до нас і повідомити, щовихотіли б заплатити пізніше. Вам навіть не потрібно детально пояснювати свої обставини і виправдовуватись. Іноді це можуть бути дуже незручні деталі, який ніхто не захоче пояснювати чужим людям. Ми і не просимо. Нам лише важливо знати, що ви на зв’язку і нікуди не пропадаєте, а просто повернете борг пізніше. Якщо ви звертаєтесь за відстрочкою за цими простими правилами, зростання вашого боргу обмежується і ви не переплачуєте відсотки.

І ще одна підказка наостанок. Якщо ви оформили для себе швидкий кредит онлайн на карту, пройшло вже більше ніж чверть години, а кошти все ще не приходять, потрібно зробити ось що. Спершу перевірте рахунок. Якщо ви розраховуєте на сповіщення мобільного додатку або СМС-банкінгу, справа може бути в затримці самого повідомлення, а не в затримці коштів. Перевірте, чи точно швидкий кредит на карточку ще не прийшов. Якщо коштів ще немає — зателефонуйте нам у службу підтримки та обговоріть ситуацію з оператором. Технічні затримки трапляються, хоча і дуже рідко. Не обов’язково навіть у нас, проблема може виникнути і на лінії банку. Але в будь-якому разі наш працівник вас зорієнтує в ситуації і допоможе розібратись. Ми розуміємо, що ви хвилюєтесь за свої гроші, і зробимо все можливе, щоб ви відчули впевненість і безпеку. Адже саме про це ми піклуємось в своїй роботі щодня.

До зустрічі!