Швидкий кредит - варіанти та способи отримання коштів

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Коли вашим фінансам потрібен швидкий варіант підтримки —кредит стане в нагоді. Вчимось правильно його оформлювати та отримувати вигідні умови.

Сьогодні така послуга як швидкий кредит знайома багатьом. Але що таке швидкі кредити? Ми знаємо, що ця послуга швидко оформлюється, має зручну процедуру. А які ще можливості вона надає своїм користувачам? Про це знають далеко не всі. Пропонуємо розібратись в усіх нюансах, щоб не втратити жодної можливості.

В цій статті ми розберемось із тим, як функціонують миттєві позики, як вони оформлюються, як їх можна отримати, а також дізнаємось, що робити, якщо ви не можете заплатити по кредиту вчасно. Отже, вивчаємо швидкі кредити онлайн, починаємо!

Що таке швидкий кредит: вступна інформація

Послуга швидкий кредит це позика, яка оформлюється за спрощеною швидкою процедурою. В компанії «Ваша Готівочка» такі позики замовляються через форму на сайті.

Для отримання термінового кредиту не потрібна довідка про доходи, документи про працевлаштування, застава чи поручитель. Все, що вам необхідно — паспорт, ІНПП (ідентифікаційний номер) та пенсійне посвідчення (якщо воно у вас вже є).

Механізм послуги простий. Клієнт заходить на сайт і залишає там заявку. Далі файл перевіряється спочатку спеціальною комп’ютерною програмою, а потім — переходить до нашого співробітника, який має здійснити наступну операцію. В залежності від запиту, ми можемо переказати швидкий кредит на карту або ж видати його готівкою. Алгоритм дій користувача буде наведено нижче.

Важливо: заповнюючи заявку на швидкий кредит, будьте дуже уважні. Комп’ютер, який буде перевіряти документ, має функцію захисту шахраїв, і завдяки їй блокує всі заявки з недостовірною інформацією про клієнта. Комп’ютер вважає недостовірною інформацією всі дані, що не співпадають із документами. Неважливо, написала людина це спеціально чи просто помилилась у друкуванні. Ми ні в чому вас не звинуватимо, якщо заявку буде заблоковано, але доведеться витратити час на нове заповнення. Тож просимо вас виявити максимальну охайність при введенні даних та ще раз перевірити анкету перед відправкою.

Також ви маєте знати, що будь-який швидкий кредит від проекту «Ваша Готівочка» має функцію відстрочки. Її не потрібно ніде окремо прописувати, але треба «активувати», якщо у вас виникають труднощі з виплатами. Просто зверніться до нас, якщо не встигаєте заплатити вчасно, і ми відкладемо вашу виплату, обмеживши зростання боргу.

Як отримати швидкий кредит онлайн на карту банку

Отже, як отримати швидкий кредит онлайн на карту: легко, швидко, гарантовано. Ми підготували спеціальну інструкцію з роз’ясненнями, щоб ви точно отримали гроші за декілька (максимум п’ятнадцять) хвилин.

Аби оформити заявку на швидкий кредит на карту, вам потрібно:

  1. Знайти на сайті «Ваша Готівочка» форму для введення даних (суми, терміну позики). Такі форми є на багатьох сторінках. Немає значення, яку сторінку ви обираєте: ми продублювали одну і ту ж форму всюди — якраз для того, щоб вам не довелось її шукати і витрачати свій час.
  2. В цю форму потрібно ввести відповідні дані.
  3. Після того слід натиснути розташовану поряд кнопку «Отримати позику».

У вас має відкритись форма заявки, яку залишиться заповнити. Це дуже просто: всі поля підписані, ви лише вводите інформацію, як в звичайній анкеті.

Важливо: щоб отримати швидкий кредит онлайн на карту, звісно ж, слід буде вказати реквізити. Перевірте, щоб картка, яку ви використаєте, була українською (можна від української філії зарубіжного банку), дійсною та з нанесеним логотипом Visa абоMasterCard. Це гарантія того, що переказ пройде швидко і без проблем.

Як видаються швидкі кредити онлайн готівкою

Також ви можете забрати свій швидкий кредит готівкою у зручному для вас відділенні. Заявка на готівкову позику оформлюється так само, як було розказано вище. Саме тому послуга називається швидкі кредити онлайн, навіть коли йдеться про готівку: в будь-якому разі процедура оформлення відбувається в онлайн системі.

Перш ніж переходити до заповнення форми, пропонуємо вам відвідати на нашому сайті розділ «Контакти» та знайти там найближче відділення. Якщо натиснути на позначку відділення, ви побачите не лише адресу, але й графік роботи. Це допоможе вам спланувати візит у зручному для себе режимі.

Важливо: вирушаючи до відділення, щоб забрати швидкий кредит готівкою, не забудьте документи: паспорт, ІНПП, посвідчення пенсіонера (якщо є). Без документів менеджер не може повірити на слово, що це ви самі прийшли за своїми грошима, а не інша людина намагається забрати їх незаконно.

Як бачите, у нас не так багато вимог, і всі вони спрямовані на те, щоб захистити гроші, призначені для клієнтів — зокрема, для вас. Ми завжди будемо на вашому боці!