Швидка позика на карту негайно 24/7 від «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Зручний вихід із будь-якої ситуації – швидка онлайн позика на банківську карту, що може бути підтверджена негайно в «Ваша Готівочка» на суму до 7000 гривень

Вам знову затримали заробітну платню? Можливо, Вам не вистачає коштів на відпустку чи Ви запланували коштовне придбання? Немає необхідності відмовлятися від запланованого та обмежувати себе, скористайтеся нашою пропозицією. Коли терміново з’являється необхідність знайти кошти, на допомогу прийде швидка позика на карту, видана негайно компанією «Ваша Готівочка».

В «Ваша Готівочка» швидка позика на карту оформлюється негайно кожному

В будь-якому випадку, за будь-яких життєвих умов швидка позика допоможе вирішити купу питань. Більшість людей намагаються планувати свої витрати, ретельно розподіляючи кошти. Незважаючи на мізерний рівень зарплат, українці відкладають на відпочинок протягом року і, навіть, дозволяють собі створювати невеличкий фонд на придбання техніки або авто. І все це з урахуванням нестримного зростання цін на продукти та товари першої необхідності.

Як би не було сумно, але навіть захворіти на банальну застуду – недозволена розкіш для пересічного українця. Вартість ліків, більш-менш якісних, може сягати до третини зарплати. Комунальні послуги також змушують багато від чого відмовлятися. Не дивлячись на усілякі державні и взимку рахунки за комуналку сягають мінімальної пенсії українців.

Проблема фінансової та політичної кризи найболючіше б’є по гаманцях незахищених категорій населення, які повністю залежать від бюджетних виплат – студенти, пенсіонери, працівники бюджетних установ, матері, оформлені у декретну відпустку та інші.

Саме в таких випадка найбільш цінною стане швидка позика на карту, негайно оформлена в «Ваша Готівочка».

Зручна швидка позика до 7000 грн.

Запропонована нами швидка позика дозволяє отримувати кошти миттєво. Стати клієнтом «Ваша Готівочка» і зареєструватися в програмі мікрокредитування, щоб отримати гроші, може кожен громадянин України. Оформлюється швидка онлайн позика на карту негайно протягом 15 хвилин. Також, Ви можете вказати форму отримання коштів «готівкою» і забрати необхідну суму просто у відділенні компанії.

Реєстрацію можна пройти двома способами:

  1. У одному з відділень компанії.
  2. Дистанційно через «особистий кабінет» клієнта.

Якщо Ви обираєте перший варіант і хочете, щоб швидка позика була оформлена у відділенні, візьміть із собою паспорт та ІПН, пенсіонерам знадобиться мати при собі пенсійне посвідчення. Ці документи дадуть Вам змогу отримати гроші готівкою на місці. Якщо Ви бажаєте, щоб швидка позика поступила на карту негайно, візьміть із собою і картку. Зверніть увагу, що картка має бути зареєстрована саме на Вас, не допускається користуватися карткою навіть близького родича.

При дистанційній реєстрації, Вам доступна буде швидка позика на картку або реєстрація на готівковий кредит, за яким Ви потім прийдете у відділення.

Гарантована швидка онлайн позика на карту негайно, без відмов

Підставою для оформлення кредиту є лише особисті документи клієнта. В «Ваша Готівочка» швидка позика буде підтверджена без надання довідок про доходи та перевірки кредитної історії. Незалежно від того, в якій формі Ви бажаєте отримати кошти і який варіант реєстрації використовуєте, сума кредиту не може перевищувати 7000 гривень. Це означає, що клієнтам «Ваша Готіовчка» доступна швидка позика на карту чи то готівкою в будь-якому обсязі від 200 до 7000 гривень.

Якщо Вам потрібна швидка онлайн позика на карту негайно, ми зможемо підтвердити грошовий переказ клієнтам від 18-ти років, що не мають заборгованостей перед компанією та коректно заповнили анкету. Усі неточності можуть суттєво відобразитися на терміні, протягом якого буде оброблятися заявка.

Отримати кошти на руки зможуть клієнти від 21-го року на тих самих умовах, головною умовою є наявність оригіналів документів.

Термін, протягом якого має бути погашена швидка позика на карту, оформлена негайно – нічим не обмежений. Повернути кошти компанії дозволяється вже через 24 години з моменту відкриття кредиту. При тривалому користуванні грошима необхідно сплачувати комісійні раз у 16 днів в розмірі 2% від суми позики, що нараховуються щоденно.