Позика онлайн доступна кожному

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Послуги онлайн – це можливість отримувати усе необхідне за лічені хвилини, так само і позика онлайн від «Ваша Готівочка» – це миттєве оформлення кредиту, доступне кожному

Чим позика онлайн відрізняється від готівкового кредиту? Послуги, що надаються через інтернет є доступними будь-якої миті, по всій країн та найвіддаленіших її куточках. Готівку можна отримати лише з рук в руки, в офісі кредитора.

Швидка позика онлайн може бути безпечною

Готівку можна отримати не лише від офіційно зареєстрованого кредитора, а й в альтернативних установах, як ломбард чи від приватних кредиторів. В будь-якому випадку позика онлайн від «Ваша Готівочка», оформляється виключно по особистих даних клієнта з його персональної згоди на обробку приватних даних.

Сьогодні пропозицій, що дають змогу отримати кредит онлайн на карту – безліч, але варіантів, які були б надійними ­ не так і багато. Під надійністю ми маємо на увазі умови отримання позики, що були б незмінними, як при підписанні договору, під час використання коштів та повернення заборгованості.

Часто до «Ваша Готіовчка» звертаються люди, що вже мають сумний досвід співпраці із такими компаніями та перш, ніж оформити кредит, дізнаються на яких умовах пропонується позика, онлайн на карту чи то готівкою.

Умови використання коштів, що наша компанія пропонує отримати як кредит онлайн на карту чи в готівковій формі залишаються незмінними після підписання договору. Вартість позики становить 2% від загальної суми кредиту та нараховується щоденно протягом його використання.

Доступна позика онлайн на карту чи готівкою від «Ваша Готівочка»

Стати клієнтом компанії має змогу кожен українець, у якого є паспорт, що засвідчує його особистість та ІПН, виданий податковою службою України. Фізичним особам у віці від 18 років доступна позика онлайн на карту банку, зареєстрованого в Україні. Для того, щоб отримати кошти у вигляді грошового переказу можна пройти реєстрацію в програмі мікрокредитування через сервіс «особистий кабінет». Зробити це можна просто на сайті нашої компанії.

Також, нашими клієнтами може бути оформлена позика онлайн готівкою, але є певні нюанси. Оскільки гроші на руки можуть бути видані лише особисто клієнту у відділені компанії, ми пропонуємо Вам завчасно пройти реєстрацію, оформити заявку та отримати відповідь про надання кредиту. Після переказу коштів зняти необхідну суму в банкоматі або пройти реєстрацію онлайн чи то у відділенні, щоб потім отримати кошти на руки після підтвердження реєстраційних даних безпосередньо у відділенні. Обирайте той варіант, з яким позика онлайн готівкою буде для Вас зручнішою.

Як оформити кредит онлайн на карту без застав

Стосовно умов, на яких може бути відкрита позика онлайн на карту чи в готівковій формі, вони встановлюються клієнтом на його власний розсуд. Якщо Ви сумніваєтеся яку суму вказати для отримання та на який час брати кошти, Ви завжди можете звернутися за консультацією до наших менеджерів чи онлайн операторів. В «Ваша Готівочка» позика онлайн може становити від двохсот до семи тисяч гривень. Така сама сума може бути заявлена і для готівкового кредиту. Щоб розрахувати строк погашення, просто врахуйте комісійні, про які ми писали раніше і дізнаєтеся скільки грошей треба буде повернути компанії на момент закриття кредиту.

Надана позика онлайн може бути повернена вже через добу та використовуватися необмежений термін. При оформлені заявки клієнти зазначають, коли планують повернути гроші, але за певних обставин виникають ситуації, коди змінюються умови. Ви можете погасити кредит достроково чи подовжити період, протягом якого буде використовуватися позика онлайн, перерахована на карту банку чи видана готівкою.

Незалежно від того, на який період була відкрита позика онлайн, повернути гроші компанії можна знову таки через «особистий кабінет», створивши заявку на списання коштів з Вашого персонального банківського рахунку. Також Ви можете звернутися до банку і перерахувати гроші по реквізитах клієнта «Ваша Готівчока» або передати необхідну суму менеджерам нашої компанії.

Чи може позика онлайн на карту бути безпечною та вигідною? Може, якщо Вас обслуговує «Ваша готівочка»!