Оформити кредит онлайн в «Ваша Готівочка» - вигідніше та надійніше, ніж просити в борг!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Можливість оформити безготівковий кредит онлайндля кожного Українця будь-якої миті від компанії «Ваша Готівочка». Ми прийдемо Вам на домогу незалежно від того чи вихідний день, чи святковий. Ви можете бути у відрядженні або подорожувати країною, відвідувати друзів та рідних або шукати собі роботу у великих містах. Незалежно від фактичного місця знаходження і місця проживання ми залюбки надаємо послуги кожному клієнту, що звернувся за грошима до нашої компанії і запропонуємо Вам на вибір умови кредитування, що без сумніву приємно здивують Вас.

Завдяки стрімкому розвитку безготівкових відносини і масовій популяризації кредитних карток серед населення, більшість кредитуючих організацій отримала можливість пропонувати своїм клієнтам позики у зручній формі. Компанія «Ваша Готівочка» не стала виключенням та підготувала для Вас програму мікрокредитування згідно якої кожен громадянин України має змогу оформити кредит онлайн або звернутися до відділення компанії за готівковою позикою.

 

Як оформити кредит онлайн не виходячи з дому

 

Ми пропонуємо можливість оформити кредит онлайн без довідки про доходи з будь-якої точки України, де б Ви не знаходилися. Ви можете бути у відрядженні або подорожувати країною, відвідувати друзів та рідних або шукати собі роботу у великих містах. Незалежно від фактичного місця знаходження і місця проживання ми залюбки надаємо послуги кожному клієнту, що звернувся за грошима до нашої компанії. Ви маєте дотриматися наступних умов, щоб оформити онлайн кредит: мати при собі документи, які дозволять Вам заповнити анкету клієнта, бути старше вісімнадцяти років та мати картку, оформлену в одному з вітчизняних банків.

Крім того, ми пропонуємо Вам оформити кредит онлайн в Україні безпосередньо у відділенні або власноруч через інтернет, зареєструвавшись на сайті компанії. Після реєстрації Ви отримаєте доступ до «особистого кабінету» клієнта, де зможете заповнити анкету, щоб оформити онлайн кредит на умовах, які б Вас задовольнили.

Так само як і оформити кредит онлайн в Україні через інтернет, ви матимете змогу контролювати рух грошей, встановлювати термін погашення, слідкувати за балансом рахунку віддалено в будь-який зручний для Вас час.

 

Все, щоб оформити онлайн кредит за лічені хвилини

 

Ми пропонуємо Вам оформити кредит онлайн або готівкою на наступних умовах:

  • цілодобовий доступ до особистої інформації та рахунку клієнта компанії;
  • гнучкі та прозорі умови кредитування;
  • можливість розпоряджатися коштами на власний розсуд;
  • право подовжити строк виплат за кредитом або погасити його достроково.

Окрім того, ми згідні оформити кредит онлайн без довідки про доходи незалежно від Вашої кредитної історії. Сума позики сягає 7000 гривень, Ви можете взяти гроші лише на добу або подовжити цей термін до 16 календарних днів. За умови сплати нарахованих комісійних, Ви зможете продовжити користуватися позикою до повного її погашення.

Для того щоб подовжити термін користування грошима, перерахованими на рахунок клієнта, Вам необхідно в останній день встановленого періоду повідомити компанію про пролонгацію та розрахуватися за нараховані комісійні.

Погасити заборгованість, як і оформити кредит онлайн, можна віддалено через «особистий кабінет клієнта», банківським переказом або відвідавши особисто відділення компанії, яке знаходиться найближче до Вас.

 

Ми працюємо, щоб оформити онлайн кредит було легко!

 

Звертатися в «Ваша Готівочка» за грошовою позикою зручно не тільки тому, що ми пропонуємо оформити кредит онлайн або готівкою. Переваги нашої компанії оцінили вже тисячі клієнтів по всій Україні. Ми із задоволенням обслуговуємо кожного, хто звернувся до нас за допомогою і не відмовляємо у оформленні кредиту, якщо Ви готові пред’явити необхідні документи, вказуєте правдиву інформацію при заповненні анкети клієнта і відповідаєте віковим умовам. Для безготівкових позик – це 18 років, для готівкових – не молодше 21 року та не старше за 70 років.

Для зручності при виборі умов кредитування Ви можете скористатися інтерактивним калькулятором, який допоможе Вам остаточно вирішити суму позики та період її використання. Якщо Ви все ж таки оцінили переваги кредитування від «Ваша Готівочка» - не гайте часу і реєструйтеся для участі в програмі. З «Ваша Готівочка» гроші – швидко і просто!