Отримати гроші до зарплати в Києві за 20 хвилин? Можливо з «Ваша Готівочка»!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Як отримати позику, якщо гроші необхідні негайно? Достатньо звернутися до нас і 7000 гривень стануть Вашими до зарплати, чекаємо Вас в Києві цілодобово

Найціннішим бажання українців на початку місяця є ніщо інше, як можливість отримати гроші до очікуваної зарплати, в Києві чи де інде. Постійна нестача коштів змушує нас шукати додаткові джерела фінансування. Так навіщо ж вигадувати складні схеми, якщо гроші до зарплати в місті Київ можна взяти під відсотки в «Ваша Готівочка»?

Можливість отримати гроші до чергової зарплати в Києві миттєво

Можливість отримати швидкі гроші до чергової зарплати в Києві з’явилася завдяки програмі мікрокредитування. Тепер підставою для оформлення кредиту є лише паспортні дані клієнта. Жодних довідок про доходи, перевірок кредитної історії та інших процедур, що роблять кредитування складним та недоступним. Особливо спрощена система оформлення позик вигідна у випадку, якщо необхідні гроші до зарплати в місті Київ та інших містах України. «Ваша Готівочка» в рамках програми мікрокредитування пропонує клієнтам можливість звернутися до будь-якого відділення чи пройти процедури реєстрації в режимі онлайн після чого взяти гроші до зарплати в Києві можна буде миттєвим переказом.

Оформлення позики у відділенні – найбільш зручний спосіб отримати готівку, чи просто гроші до зарплати, Київ це чи передмістя в разі, якщо у Вас немає особистої банківської картки. Дізнатися, де взяти швидко гроші до зарплати можна онлайн, в Києві працює більше десяти відділень «Ваша Готівочка». Графік їх роботи стандартний – щоденно з 08/00 ранку до 20/00 вечора. Уточнити їх розташування можна на нашому сайті в розділі контакти або зателефонувавши на гарячу лінію.

Швидкі гроші до зарплати, Київ має привілеї

Найбільшим попитом користується онлайн кредитування завдяки можливості отримати гроші до зарплати, Київ та уся Україна обирає можливість отримувати послуги, не виходячи з власної домівки. Реєстрація в режимі онлайн доступна цілодобово. Єдине, що Вам необхідно, щоб отримати гроші до зарплати в Києві – наявність особистої банківської картки.

Сама реєстрація займає не більше п’яти хвилин. В анкеті необхідно зазначити паспортні та контактні дані, ІПН, точну дату народження. Після заповнення анкети клієнтам відкривається доступ до «особистого кабінету», де і створюється заявки на кредит.

Це ще далеко не усі переваги кредитування від «Ваша Готівочка». Ми надаємо можливість нашим клієнтам самостійно обирати в якій сумі взяти гроші до наступної зарплати, в Києві Ви оформлюєте позику чи ні – не має значення. Обсяг кредиту довільний в межах від двохсот до семи тисяч гривень.

Як і суму позики, ми пропонуємо Вам обрати, де взяти гроші, онлайн, в Києві в одному з відділень компанії готівкою чи в іншому представництві компанії по території України.

Питання, де взяти гроші до чергової  зарплати в Києві вже вирішено

Вимоги до клієнтів, встановлені компанією, змушують нас перевіряти вік клієнтів та їх кредитну історію, але лише в межах «Ваша Готівочка». В разі, якщо буде виявлено, що клієнт звертається за позикою з непогашеним боргом в попередньому, ми змушені будемо відмовити в оформленні нової позики до повного погашення попередньої.

Щодо вікових обмежень – отримати гроші до наступної зарплати в Києві на руки зможе кожен українець у віці від двадцяти одного року. Для безготівкових переказів ця вимога послаблена – від вісімнадцяти років. Клієнтам старше семидесяти років позики не видаються за будь-яких умов.

Остання вагома причина, через яку менеджери «Ваша Готівочка» можуть винести негативне рішення – спроба відкрити позику на картку, власником якої не являється особа, що оформлює заявку чи то надання недостовірної інформації.

Виконуючи елементарні вимоги компанії гроші чи то до зарплати, чи то з будь-яких інших причин можна буде отримати миттєво, скориставшись пропозицією «Ваша Готівочка».