Кредит через інтернет - принципи роботи, умови, переваги

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Швидше всього отримати кредит можна через інтернет - лише за п’ятнадцять хвилин. Розбираємось, чому це реально і яким чином воно працює.

Послуга із назвою кредит через інтернет сподобалась багатьом українцям: швидко, надійно, без зайвої бюрократії. Але дехто все ще думає, що такого роду послуги — це якийсь обман, буцімто в житті такого бути не може.

Як так? В віртуальному світі реальний кредит оформити? Давайте розбиратись, чи є кредитні послуги віртуальними чи ж вони — абсолютна, працююча, об’єктивна реальність.

Що таке кредит через інтернет: чи реальна ця послуга

Так, гроші в кредит через інтернет на картку або готівкою — це реально існуюча послуга, мало того — популярна і дуже на сьогодні затребувана. Щоб вам простіше було збудувати своє сприйняття цієї послуги, ми порівняємо онлайн позики зі «звичайними» — звичними кредитами в банках.

Що спільного між онлайн кредитами та «звичайними»

По-перше, кредит через інтернет працює за тими ж принципами, що й більш звичні банківські позики. Ви подаєте заявку, кредитор видає вам у користування кошти, через якийсь час ви їх повертаєте.

В якості оплати за те, що вам допомогли у потрібний час скористатись ресурсом (грошовим), ви повертаєте борг з деякою відсотковою надбавкою.

Чим відрізняються онлайн позики

Відмінністю є те, що онлайн форма дозволяє вам оформити документи прямо з дому, а не сидіти у черзі. Ви можете навіть взяти кредит через інтернет на картку — і тоді навіть не доведеться їхати у відділення, щоб його забирати.

Онлайн позики оформлюються за спрощеною схемою: з мінімумом документів для вас, про що ми поговоримо далі в статті. А ще таке кредитування неймовірно швидке. В компанії «Ваша Готівочка» встановлено рекордний для українського ринку час обслуговування: всього 15 хвилин.

Спрощена схема пояснюється іншою відмінністю: ми видаємо у якості позик клієнтам кошти з власного капіталу, банк — з вкладень інших клієнтів. Тому ми можемо дозволити собі відмовитись від ряду додаткових довідок, а банки — ні.

Як взяти гроші в кредит через інтернет: документи і правила

Ті, хто зацікавився можливістю взяти гроші в кредит через інтернет, мабуть думають: а де ж документ? Де юридичне оформлення угоди? Документи на онлайн кредити оформлюються в інтернеті, на нашому офіційному сайті. Секрет в тому, що зараз майже в усіх фінансових організаціях основний документообіг ведеться в електронній формі. Просто деякі вводять таку систему: спочатку клієнт пише дані на папері, а потім працівники переводять інформацію в файл на комп’ютері. Ми прибрали зайві дії, і залишилась проста схема: ви напряму відправляєте заявку в систему перевірки, а не вручаєте «попередню» заявку менеджерові, який потім ще довго буде над нею працювати.

Список необхідних документів

Щоб отримати для себе гроші в кредит через інтернет, вам знадобиться ось що:

внутрішній паспорт;

код ІНПП;

якщо є — пенсійне посвідчення.

Позики надаються усім повнолітнім громадянам України. Додаткові гарантії виплат (довідки про доходи, застави, поручителі) не вимагаються!

Які картки підходять для швидкої позики

Якщо ви бажаєте взяти гроші в кредит через інтернет на картку, вам потрібно підібрати картку, яка технічно дозволяє здійснити переказ упродовж декількох хвилин. Це карти:

  • українських банків;
  • не прострочені;
  • зі значком MasterCardабо Visa.

Як подають заявку: інструкція

Якщо ви вирішили оформити кредит через інтернет, ось схема подальших дій.

  1. Вкажіть вище на сторінці термін і необхідну суму позики (ви легко знайдете поля, куди слід вводити ці дані).
  2. Натисніть «Отримати позику» поряд чи нижче.
  3. Заповніть форму заявки на кредит, що з’явиться на екрані, в формі вкажіть реквізити картки для переказу або відділення, де вам зручно буде забрати гроші в руки.

Як швидше взяти кредит через інтернет: на картку чи готівкою

Наостанок нам слід лише з’ясувати, який спосіб буде швидшим: взяти кредит через інтернет готівкою чи замовити переказ на картку.

Який кредит швидше: готівковий чи з переказом

Час опрацювання однаковий — 15 хвилин. Щоб обрати свій оптимальний варіант, потрібно розрахувати, наскільки вам зручно їхати в офіс компанії.

Як знайти своє найближче відділення

Адреси, розташування і графік роботи всіх наших відділень можна подивитись у розділі «Контакти», вибравши в меню поряд з картою потрібне місто і область зі списку, що випадає.

Якщо відділення є недалеко від вас, подивіться також, де знаходиться найближчий банкомат із тих, я яких вигідно знімати гроші саме з вашої картки. Так ви точно визначите, де отримати гроші буде швидше.

Тепер ви знаєте: кредит через інтернет на карту або готівкою — це не просто реальність, це послуга, яка повністю відповідає сучасному рівню технологій і поступово може навіть витіснити «офлайнові» позики. 

 

Українська