Кредит готівкою на всі випадки життя

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Досі трапляються ситуації, коли розрахуватися можна лише готівкою, але не завжди при собі є необхідна сума. Оформлюйте кредит у «Ваша Готівочка» та користуйтеся ним без обмежень

Сьогодні безготівкові операції суттєво перебільшують за кількістю та обсягом безготівкові, але ще досі залишаються такі місця, де мова не йде про розрахунки карткою. Такими місцями залишилися віддалені туристичні зони, як наприклад гори та дикі морські побережжя, де інтернету немає. Це південь України та захід. Туристи, що прагнуть відпочити біля моря шукають можливість отримати кредит готівкою в Одесі, Миколаєві та Херсоні. Ті ж, хто віддає перевагу відпочинку в горах частіше за все використовують кредит у Львові, та інших міст Західної України, в залежності від подальшого маршруту.

Загалом, необхідність позичити кошти у кожного виникає з особистих причин, це може буди позика до зарплати чи грошова допомога для вирішення неочікуваних проблем. Незалежно від того, з якою метою клієнту необхідно отримати кредит готівкою, «Ваша Готівочка» пропонує отримати позику до 7000 гривень кожному українцю.

Доступний кредит готівкою від «Ваша Готівочка»

Щоб отримати кредит готівкою, Львів це чи інше місто України, необхідно пройти елементарну процедуру реєстрації, яка дасть Вам змогу отримати доступ до послуг компанії. Після отримання доступу до «особистого кабінету», Ви зможете подавати заявки на позики, коли Вам це буде необхідно.

Реєстрація може бути пройдена безпосередньо у відділенні компанії, де Ви зможете взяти кредит у Львові в готівковій чи безготівковій формі. Наші клієнти обирають умови використання позики на власний розсуд, встановлюючи суму коштів та термін до погашення кредиту.

Перш ніж подати заявку на кредит готівкою, Львів чи то інше місто України, ми рекомендуємо Вам ознайомитися з можливими умовами оформлення позики.

«Ваша Готівочка» спеціалізується на мікрокредитуванні, яке дає змогу нашим клієнтам відкрити кредит готівкою від двохсот до семи тисяч гривень. Скільки вказати в заявці Ви обираєте на власний розсуд.

Термін використання коштів ми не обмежуємо, попереджаючи клієнтів лише про необхідність своєчасно сплачувати комісійні. Згідно договору кредитування, клієнт зобов’язаний кожні 16 календарних днів сплачувати відсотки за використання позики та нараховані комісійні за фактичний період використання грошей, від останньої сплати комісії при погашенні.

Вигідна пропозиція, кредит готівкою, Львів обслуговується 24/7

Документи, на підставі яких ми пропонуємо взяти кредит у Львові, – це паспорт громадянина України, ІПН. В деяких випадках необхідно надавати пенсійне посвідчення (для пенсіонерів). Ваш соціальний статус не має жодного значення при розгляді заявки на позику. «Ваша Готівочка» обслуговує українців, зважаючи на вік та відсутність попередніх заборгованостей перед компанією.

Якщо Ви хочете отримати кредит готівкою, Вам має бути не менше, ніж 21 рік. Для безготівкових позик – не менше, ніж 18 років. Наявність офіційного місця працевлаштування та рівень доходів жодним чином не впливає на рішення про підтвердження позики. Компаніє не обслуговує лише громадян молодше вісімнадцятирічного віку та старших за сімдесят років.

Оформлюємо кредит у Львові готівкою та на картку

Якщо Ви попередньо пройшли реєстрацію, але ще не подавали заявку на кредит готівкою, Львів місце Вашого знаходження або інша точка країни, Ви можете зробити це будь-якої зручної миті. За допомогою карти, що розміщена в розділі «контакти» оберіть те відділення компанії до якого Вам буде зручніше всього дістатися або подайте заявку дистанційно для отримання грошового переказу на картку.

Навіть, якщо Ви оформили кредит у Львові, повернути гроші можна будь-де за допомогою банківського переказу чи знову ж таки через «особистий кабінет». Також Ви можете звернутися за допомогою до менеджерів наших відділень та передати їм необхідну суму в готівковому еквіваленті.

Користуйтеся грошима зручно, відкривайте кредит готівкою, Львів це чи найвіддаленіші куточки України, за лічені хвилини!