Кредит готівкою без довідки про доходи - отримайте гроші в руки

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Розбираємось, як оформити кредит готівкою без застави та довідки про доходи будь-якому українцю. Сучасний формат кредитування.

Наша країна зараз переживає непрості в плані економіки часи, тож і жителям столиці, і містянам з адміністративних одиниць поменше, і мешканцям найвіддаленіших населених пунктів жити несолодко. Українці часто опиняються в таких обставинах, коли ніхто не допомагає їм подолати тимчасові життєві труднощі. І дуже часто ці труднощі полягають у фінансових питаннях: необхідно терміново знайти день гроші. І сьогодні ми будемо вивчати один зі способів ці гроші дістати, а саме — взяти кредит готівкою без довідки про доходи і застави.

Під «прицілом» статті найбільш сучасна послуга на ринку кредитування. Ми будемо вивчати швидкий кредит на карточку та готівкою. Після того, як ви прочитаєте сьогоднішню статтю, у вас будуть знання про те, як замовити переказ або отримати кредит готівкою без довідки і поручителів лише за якусь чверть години, і до того ж, ви зможете одразу використати ці знання на практиці.

Потрібен кредит готівкою без довідки про доходи: де взяти

На початку з’ясуємо, кому підходить швидке кредитування зі спрощеною процедурою.

По-перше, це єдиний варіант для тих, у кого немає часу чекати на рішення банку. Банківський кредит сьогодні передбачає доволі тривалу процедуру оформлення і немало відмов, бо попит великий, тож банки не змогли б впоратись з усіма заявками.

По-друге, взяти кредит готівкою без довідки можуть ті, хто не працює або ж працює без офіційного працевлаштування, включно з пенсіонерами.

Також це прекрасне рішення для людей, котрі знімають житло, бо їм практично гарантовано нічого запропонувати банкам у якості застави. Та і якщо у людини є нерухоме майно, далеко не факт, що вона згодна буде залишити його у заставу.

Як бачимо, швидкий кредит готівкою без довідки про доходи або моментальний переказ підходить майже всім повнолітнім громадянам України. Виключення складають ті, кому потрібно позичити дуже велику суму: на ведення бізнесу, придбання авто або нерухомості та інші товари і послуги високої цінової категорії.

Як швидкий кредит готівкою без довідки про доходи оформлюється

Якщо вам потрібно отримати кредит готівкою без довідки про доходи для себе, слід виконати декілька нескладних дій. 

Спершу відвідайте розділ «Контакти», щоб з’ясувати, де знаходиться найближче відділення і який у нього графік роботи. Якщо ви плануєте оформити кредит на карту, цей крок можна пропустити.

Далі переходьте до алгоритму замовлення грошей.

  1. Зайдіть на головну сторінку проекту «Ваша готівочка».
  2. Відмітьте бажану суму та термін повернення по кредиту (термін передбачає можливість продовження, якщо у вас не буде коштів до сплати).
  3. Заповніть форму заявки на сайті та зачекайте 15 хвилин.

Якщо ви новий клієнт, у вас спершу відкриється форма реєстрації. Заповніть її будь-ласка, це безкоштовно. Після закінчення процедури — вже за пару хвилин — на сайті з’явиться ваш особистий кабінет, де ви зможете відслідкувати свої позики та будь-які процедури по ним. Далі відкриється форма заявки.

В заявці на кредит готівкою без довідки про доходи вам потрібно буде вказати дані свого паспорту та коду ІНПП. Пенсіонерам також знадобиться їхнє пенсійне посвідчення.

Перш ніж йти до відділення, просимо вас заповнити заявку на швидкий кредит готівкою без довідки про доходи онлайн. Якщо ви цього не зробите, ваші дані будуть так само вводитись в форму у відділенні, далі доведеться чекати перевірки (бо всі заявки обов’язково перевіряються комп’ютерною програмою), і зрештою ви та інші клієнти проведете не менше 15 хвилин у черзі. Допоможіть нам, будь ласка, уникнути черг, заповнюйте заявку на сайті.

Послуга швидкий кредит на карточку: що потрібно знати про неї

Якщо ви подивились по карті, де можна отримати отримати кредит готівкою без довідки про доходи, і зрозуміли, що вам незручно або немає коли їхати до відділення, скористайтесь послугою переказу на картку. Для цього вам достатньо вказати в заявці, що ви хочете отримати свій швидкий кредит на карточку, і вказати реквізити рахунку.

Аби гарантовано отримати переклад, перевірте, щоб ваша картка була дійсною, випущеною банком України та мала б логотип Visaабо ж MasterCard…

Також просимо вас в будь-якому разі перевірити, щоб заявка — на переказ або кредит готівкою без довідки про доходибула заповнена правильно, без помилок. Якщо ви припуститесь помилки, зробите одрук, випадково зміните розкладку клавіатури — програма, котра перевіряє і аналізує вхідні заявки, може позначити це поле як «недостовірну інформацію» і заблокувати подальшу обробку файлу.

Як показує наш досвід, практично будь-який кредит доходить на картку впродовж п’ятнадцяти хвилин. Іноді, звісно, трапляються затримки, але найчастіше вони пов’язані з технічними роботами з боку самого банку. У випадку, якщо ви переймаєтесь з приводу своєї позики, можете звернутись в нашу службу підтримки та вирішити зі спеціалістами будь-яке запитання. Так само ви можете звернутись до саппорту і з приводу послуги кредит готівкою без довідки про доходи, ми залюбки допоможемо.

Чекаємо на вас!