Кредит готівкою - реальні гроші за чверть години

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Часом кредит принципово потрібен готівкою, а не переказом на картку. В цій статті ми максимально сконцентруємось на тому, як отримати гроші в руки.

Як працює послуга кредит готівкою, яким чином оформлюється заявка та які додаткові можливості існують для наших клієнтів — все це ви дізнаєтесь прямо зараз!

Як швидко можна взяти кредит готівкою в Україні

15 хвилин — ось термін, необхідний нам для обробки вашої заявки на кредит готівкою без довідки про доходи та черг. В цей час також включено підготовку грошей до видачі, тож ви прийдете забирати вже готову суму. Жодних черг та очікування, максимально приємний сервіс!

Таких умов сьогодні в Україні не може запропонувати ніхто інший. Завдяки використанню сучасний технологій та швидкісної програми перевірки ми встановили рекорд швидкості обслуговування.

Моментальні кредити «Ваша Готівочка»

Перше, що вам слід знати про наші швидкі кредити, це сума та термін. Зараз ми видаємо позики у розмірі до 7000 гривень (максимум) та на термін до 16 днів.

Для тих, у кого не виходить повернути кредит вчасно, ми розробили процедуру відстрочки. Просто зверніться до нас до закінчення терміну виплати, щоб ми активували цю перевагу для вас. Відстрочка дозволяє обмежити зростання відсотків по кредиту, щоб у вас не накопичувалось великих боргів. Додатковий плюс цієї послуги в тому, що відстрочку можна використовувати багаторазово.

Як працює терміновий кредит

Принцип роботи дуже простий. Ви оформлюєте заявку за допомогою форми на нашому сайті. Анкета швидко проходить обробку у спеціальній комп’ютерній програмі, а далі переходить на виконання — до нашого співробітника.

В залежності від вказаного в заявці способу отримання грошей, далі відбувається переказ коштів на вашу картку або ж підготовка готівки в офісі.

Оформлюємо кредит готівкою без довідки про доходи та застави

Ми розробили найбільш лояльну систему оформлення заявки. Ми не вимагаємо жодних складних документів чи спеціальних довідок. Всі документи, що знадобляться вам, щоб оформити моментальний кредит готівкою, абсолютно точно є у кожного з повнолітніх громадян України.

Ми видаємо кредитиготівкою без офіційного працевлаштування, а також вам не потрібна застава, довідка про працевлаштування, поручитель або ж будь-які інші гарантії платоспроможності. Ми вважаємо, що ви ліпше за всіх знаєте свою фінансову ситуацію і зможете розрахувати, чи зручно вам буде повертати оформлений кредит.

Список необхідних документів

Для складання заявки на швидкий кредит потрібен невеликий пакет документів:

  • паспорт України (внутрішній)
  • ІНПП (ідентифікаційний номер/код);
  • для громадян в пенсійному статусі — посвідчення пенсіонера.

Заповнюємо заявку на термінову позику: інструкція

Процедура оформлення заявки неймовірно проста. Ми розробили її таким чином, щоб оформити кредити готівкою без офіційного працевлаштування змогли навіть ті клієнти, котрі не знаються на комп’ютерах та інтернет-послугах.

  1. Знайдіть на сайті форму для введення суми/терміну позики (така форма є практично на кожній сторінці).
  2. Відмітьте у відповідних полях строк та необхідну суму, на яку буде оформлюватись кредит.
  3. Натисніть кнопку «Отримати позику».

Після цього у вас відкриється:

а) форма заявки. Її слід заповнити та дочекатись обробки.

б) форма реєстрації. Якщо ви раніше не реєструвались на сайті, її потрібно заповнити.

Де можна взяти готівкову позику

В заявці вам потрібно буде вказати відділення, де ви плануєте забрати свій кредит. Список відділень, а також інформація про режим їхньої роботи знаходиться в розділі «Контакти».

Переконайтесь, будь ласка, що вам дійсно буде зручніше забрати кредит готівкою, а не на картку. Можливо, скористатись найближчим банкоматом — більш комфортний варіант. Ми здійснюємо виплати на картку з тією ж швидкістю, тож ви можете замовити переказ.

Беремо кредит з поганою кредитною історією: що необхідно знати

Цінності нашої кампанії передбачають, що ми не відмовляємо нікому. Ми даємо можливість оформити кредит готівкою з поганою кредитною історією, тож всі клієнти можуть знайти фінансову опору та підтримку в проекті «Ваша Готівочка». Але існує декілька технічних вимог, котрі ми просимо виконувати, щоб вашу заявку не було заблоковано.

Як правильно заповнити заявку

Важливо впевнитись, що у вашій анкеті немає жодних помилок або одруків. Одна з ознак шахрайської схеми — недостовірна інформація про отримувача, тому ми змушені блокувати всі заявки на кредит готівкою, де програма підозрює хоча б найменшу невідповідність істині. Ви можете взяти кредит готівкою з поганою кредитною історією, але не з некоректною заявкою.

Якщо вашу заявку було заблоковано

Якщо ваша анкета все ж таки потрапила під блокування через помилку, заповніть, будьте ласкаві, нову форму.

Які документи необхідно принести у відділення

Щоб забрати кредит готівкою у відділенні, вам слід буде посвідчити свою особу. Візьміть з собою ті ж документи, що були використані при оформленні заявки.

Ось і все, що вам потрібно знати, щоб отримати кредит готівкою без довідки про доходи та інших затримок. Нехай щастить з заявкою! Якщо щось не вийде — служба підтримки завжди до ваших послуг. 

 

Українська