Кредити готівкою від «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Забезпечуємо нашим клієнтам можливість отримувати кредити онлайн або готівкою в зручний час на вигідних умовах. «Ваша Готівочка» працює по всій Україні, в більшості міст вже відкриті відділення компанії, що обслуговують клієнтів щоденно, навіть в святкові та вихідні дні. В населених пунктах, де ще не відкрито відділення ми забезпечуємо можливість оформлювати позики онлайн, через інтернет на абсолютно ідентичних умовах. В «Ваша Готівочка» клієнтам пропонують самостійно обирати суму кредитування та термін користування позикою, оформлюючи її без надання довідок про доходи.

Що люди розуміють під виразом «кредити готівкою без довідок»? Компанія «Ваша Готівочка» пропонує Вам можливість отримати позику без зайвих проблем та питань на будь-які цілі.

 

Швидкі кредити готівкою без зайвих питань

 

Отримувати позики або кредити готівкою без довідки про доходи сьогодні не так легко, як здається і як обмальовують в рекламних пропозиціях кредитуючі установи. Компанія «Ваша Готівочка» відкриває кредити готівкою онлайн або видає позики готівкою усім громадянам України, що звернулися до нас за фінансовою допомогою.

В «Ваша Готівочка» можна оформляти кредити готівкою без довідки про доходи в сумі до 7000 гривень під 2% добових строком на 16 днів. Наші клієнти самі обирають на яких умовах оформлювати кредити: готівкою онлайн чи безпосередньо у відділеннях компанії.

Нажаль, не в усіх містах України ще відкриті відділення нашої компанії, але ми над цим сумлінно працюємо. Незалежно від того в якому місті Ви живете і де фактично знаходитесь, «Ваша Готівочка» залюбки допоможе Вам з’ясувати усі питання, що виникли або цікавлять Вас аби Ви не сумнівалися в тому, що у нас вигідно оформляти кредити готівкою без довідки, а найголовніше, - безпечно.

 

Оформлюємо кредити без довідки за 15 хвилин

 

Для того, щоб стати клієнтом компанії та мати змогу оформити кредити готівкою без довідки ми пропонуємо Вам зареєструватися в «особистому кабінеті» клієнта. Процедура реєстрації не займе більше, ніж 10 хвилин. За цей час Ви заповните анкету, де вкажите Ваші особисті дані: ПІБ, серію та номер паспорта, персональний код платника податків. Перш, ніж подати заявку на розгляд оператору, Ви зазначите суму кредиту та термін протягом якого плануєте розрахуватися із заборгованістю.

Після заповнення анкети і передачі електронної заявки оператору на розгляд, Ви отримаєте відповідь за декілька хвилин. Після реєстрації на сайті в «особистому кабінеті» Ви отримаєте грошовий переказ миттєво. Для отримання готівки Вам необхідно буде завітати до компанії з оригіналом документів. Ми не даємо позитивної відповіді по заявках на кредити готівкою в наступних випадках: відсутність документів, вік клієнта, намагання отримати позику не законним шляхом. В разі виявлення останнього Ви більше не зможете користатися послугами «Ваша Готівочка».

Вікові обмеження на кредити готівкою наступні – вік від 21 року до 70 років. Для безготівкових переказів – вік до 18 років.

 

Отримуйте кредити готівкою без довідки про доходи тоді, коли Вам це зручно!

 

«Ваша Готівочка» не вимагає від Вас надання довідок оскільки цілком і повністю довіряєм своїм клієнтам. Ми намагаємось працювати за системою, що дозволить миттєво задовольняти потреби наших клієнтів. Окрім можливості оформлювати кредити готівкою або переказом на картку банку, ми дозволяємо Вам самостійно встановлювати графік платежів та розраховуватися за позику в зручний для Вас спосіб.

Під встановленням графіку платежів розуміється погашення заборгованості зручним способом у зручний час. Ми дозволяємо нашим клієнтам розраховуватися за суму кредиту пізніше періоду, встановленого в договорі за умови строкового погашення нарахованих комісійних за період фактичного використання коштів. Для Вашої зручності ми передбачили можливість робити грошові перекази через «особистий кабінет клієнта», де Ви лише вказуєте платіжні реквізити, крім того, Ви маєте можливість оформити банківський переказ або передати гроші менеджерам безпосередньо у відділенні компанії.

«Ваша Готівочка» піклується про інтереси своїх клієнтів!