Кредити готівкою без офіційного працевлаштування Львів від «Ваша Готівочка» доступні кожному.

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

В місті Львів, як і в інших містах України, компанія «Ваша Готівочка» пропонує кредити готівкою або onlineклієнтам без офіційного працевлаштування та постійного заробітку. Ми не вимагаємо від вас надання довідок, не цікавимося Вашою кредитною історією та не відслідковуємо використання позичених коштів. Ми даємо Вам можливість забезпечувати свої потреби, надаючи кошти в борг на вигідних та прозорих умовах. Завітайте до «Ваша Готівочка» і не турбуйтесь про те, що грошей може не вистачати. Наша робота – Ваша впевненість у прийдешньому дні.

Львів – чарівне місто й неймовірною історією, овіяне захопливим легендами. Сюди щоденно з’їжджаються сотні туристів. На вулицях Львова можна почути мови різних країн, тут бавляться та відпочивають діди, дорослі, студенти та науковці. Львів по праву називають серцем Західної України. Незалежно від того чи Ви гість міста, чи відпочиваючий, чи подорожній, якому необхідно знайти притулок на ніч або завтра знов відправитися в дорогу, Львів з гостинністю прийме Вас, а «Ваша Готівочка» забезпечить грошима в разі потреби.Наша компанія видає кредити готівкою усім клієнтам, що звернулися по допомогу.

 

Зручні кредити готівкою без офіційного працевлаштування Львів – вигідна пропозиція!

 

Незважаючи на те, що Львів – туристичне місто, це адміністративна одиниця України, яка, на жаль, не позбавлена проблем із працевлаштування та наявністю необхідної кількості робочих місць. Кризова ситуація, що з кожним днем відчувається все гостріше, не найкращим чином відображається до добробуті українців. Грошей катастрофічно не вистачає на найнеобхідніші придбання. Розуміючи всю складність ситуації, «Ваша Готівочка» готова прийти на допомогу своїм клієнтам. Ми видаємо кредити готівкою без офіційного працевлаштування Львів мешканцям міста та його гостям.

Якщо ж Ви не маєте можливості потрапити до міста або вимушено покинули його на деякий час, Ви можете подати заявку і оформлювати кредити готівкою онлайн. Зауважте, що видача грошей на руки клієнту відбувається лише у відділеннях компанії після надання нашим менеджерам оригіналу документів, що засвідчують Вашу особистість громадянина України.

 

Швидкі кредити готівкою без офіційного працевлаштування за лічені хвилини!

 

На відміну від більшості кредитуючих установ, «Ваша Готівчока» пропонує своїм клієнтам можливість оформлювати кредити з поганою кредитною історієюта із непогашеними заборгованостями в банках. Ми не вимагаємо від Вас надання довідок з місця роботи, не запитуємо про середній рівень заробітку, не прораховуємо Вашу кредитоспроможність, ми просто видаємо кредити готівкою без офіційного працевлаштування, цілком і повністю довіряючи нашим клієнтам.

Зауважте, що лише у відділеннях компанії Ви можете оформлювати кредити готівкою без офіційного працевлаштування Львів, безготівкові ж позики можуть оформлюватися віддалено, через мережу інтернет.

Ми працюємо щоденно, навіть в святкові та вихідні дні. Для того, щоб стати клієнтом компанії та мати змогу отримувати кредити готівкою з поганою кредитною історією, Вам необхідно мати при собі оригінал паспорту, ІНН платника податків. Від пенсіонерів вимагається наявність оригіналу пенсійного посвідчення, виданого ПФУ.

Право на кредити готівкою без офіційного працевлаштування Львів мають усі громадяни України, що досягли 21 вік, але не старші за 70 років. Безготівкові позики доступні в віці від 18 років.

 

Оформлюємо кредити готівкою без офіційного працевлаштування за першої необхідності!

 

Умови участі в програмі мікрокредитування від «Ваша Готівочка» - наступні:

  • Усім клієнтам, без виключення, надається можливість самостійно обирати суму позики та встановлювати період користування запозиченими коштами. Незалежно від наявності постійного робочого місця, кредити готівкою без офіційного працевлаштування Львів видаються строком від 1-го до 16-ти днів обсягову від 200 до 7000 гривень.
  • Відсоткова ставка за користування грошима компанії становить 2% добових та не змінюється протягом періоду.
  • Ми дозволяємо Вам встановлювати графік платежів до повного погашення заборгованості та не суперечимо достроковому погашенню боргу або подовженню терміну користування грошима за умови своєчасної сплати відсотків за фактичний період використання позики.
  • Наші клієнти мають змогу розраховуватися за кредити від «Ваша Готівочка» у відділеннях компанії, за допомогою банківських переказів або через «особистий кабінет клієнта.

За довгі роки плідної праці ми розробили умови кредитування, що дозволяють нам забезпечувати клієнтів компанії грошима на вигідних, прозорих та безпечних умовах будь-якої миті за першої необхідності. З «Ваша Готівочка» отримувати кредити готівкою без офіційного працевлаштування – можливість бути впевненими у прийдешньому дні та залишатися фінансово незалежними.