Знадобилися гроші на картку терміново - звертайтеся до нас!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Отримати гроші на картку дозволяється кожному! Не має значення Ваша кредитна історія та наявність поручителя. Для отримання коштів не потрібно нічого, крім власних документів

Набридло займати кошти у товарищів та родичів - звертайтеся по фінансову допомогу у “Ваша Готівочка”. Ми переводимо гроші на картку незалежно від заробітку та наявності поручителя

Як отримати гроші на картку миттево?

Обставини склалися так, що терміново потрібні гроші на картку - вони будуть! Наша компанія спеціалізується на видачі кредитів як у онлайн-режимі, так і у відділенні. Щоб отримати бажану суму, Вам потрібно зареєструватися на нашому сайті.

У анкеті потрібно вказати власні паспортні данні та код платника податків. Для оформлення миттєвого займу, знадобиться не більше 15 (п`ятнадцяти) хвилин. Ми видаємо кошти усім, кому виповнилося 18 (вісімнадцять) років.

Для того, щоб отримати гроші на картку, вкажіть номер Вашого рахунку. До речі, виплати виконуються незважаючи на те, чи карта є кредитною, чи для виплат. Головное, щоб належала українському банку.

Клієнтові не знадобиться оформлювати довідку про дохід с місця роботи, щоб гроші на картку були зараховані. Уявіть, як зручно, коли можна отримати кредит не виходячи за межі власного житла.

На яких умовах видаються гроші до зарплати на карточку?

До нас щоденно звертаються тисячі клієнтів, щоб отримати гроші до зарплати на карточку миттєво. Наші кредитори оброблюють заяку на кредит напротязі кількох хвилин. Не має значення, чи маєте Ви погану кредитну історію та заборгованності перед іншими банками - кошти будуть!

Ми готові надати займ усім охочим, хто потребує гроші до зарплати на карточку на вигідних умовах. Наші клієнти власноруч обирають термін та сумму кредиту.

Компанія “Ваша Готівочка” надає гроші до зарплати на карточку у розмірі від 200 (двухсот) гривень. За потреби оформлення більшого займу, кредитори видають до 7 (семи) тисяч гривень. Як кажуть наші клієнти, частіше за все, кредити оформлюються для подорожей або термінових придбань.

До речі, у період літніх подорожей, отримати гроші до зарплати на карточку досить доречно. Тепер, не має значення, коли дадуть зарплатню чи аванс, адже Ви можете розраховувати на отримання термінового кредиту саме у нас.

Ми готові видати кошти готівкою на руки. Ця послуга доступна громадянам від 21 (двадцяти одного) року. Для отримання займу, потрібно вказати паспортні данні та ідентифікаційний код.

Вам більше не треба витрачати час на оформлення довідки про дохід з роботи та шукати поручителя. Надання кредиту ще ніколи не було таким простим і зручним.

На що можна витрачати гроші, отримані на карточку?

Щоб не руйнувати власні плани через брак коштів, поспішіть отримати гроші на карточку у “Ваша Готівочка”. Наші клієнти знають, що надавши лише паспортні данні та код платника податків, можливо оформити кредит. 

Ми не вимагаємо від клієнта довідки про заробіток при оформленні грошей на карточку, як це прийнято у банківських установах. Ми надаємо кредити виключно без внесення залогу та предоплат.

Наші клієнти можуть звернутися за допомогою, коли їм знадобилися гроші на карточку у будь-який час. Користуватися кредитом дозволяється напротязі 16 (шістнадцяти) діб.

За потреби подовження кредитного договору, просимо Вас звернутися до консультантів “Ваша Готівочка”. До речі, можете оформити кредит у будь-якому відділенні компаніі і отримати кошти на руки чи картку.

Ми працюємо без вихідних, що дозволяє Вам розраховавути на грошову підтримку будь-коли. Досить зручно, адже для отримання кредиту не потрібно довго чекати. Якби Ви звернулися до банку, не вдалося б обійти паперової тягонини.

Кредити видаються громадянам, вік яких не більше 70 (сімидесяти) років. До речі, Ви можете отримати миттєвий займ від “Ваша Готівочка” при наявності пенсійного посвідчення. Витрачайте гроші на що-завгодно! Ми не питаємо клієнтів, яка саме ціль займу, адже це їх справа.

Крім того, компанія проводить різноманітні акції та конкурси, у яких можно виграти непогані гроші. Скористайтеся цією можливістю.